Споделена история от Тинейджърски

Искам да си легна с него!
Здравейте! :)

Падам си по едно момче, но е четери години по-голям от мен. Искам адски много да си легна с него, но се притеснявам дали ще сподели на своите приятели. Харесвам го много и всеки път щом го видя си глътвам граматиката и мръсното ми подсъзнание се включва. Макар че с него несме много блиски, испитвам силна нужда да го направя с него.

Вие какво мислите?
Дайте ми съвет моля ви!
Благодаря предварително на всички :)

Коментари

1.   Щом те влече се остави на греха :Р Направи го ако ти се отдаде възможност. Какво пък толкова го мислиш щом го искаш кое те притеснява приятелите му? ! Хах не ставай параноичка дори и да каже едва ли ще има с какво да го докаже така, че действай смело :Р
Габи, 18г.

4.   Ъъъ искаш да спиш с него само? Добре ли разбрах? Просто се опитай да му покажеш, че те привлича много физически. Направи това не пред приятелите му, ако толкова държиш те да не разберат. И ако се стигне до секс накрая му кажи, че няма голяма нужда да уведомява приятелите си за случилото се между вас. Та така... Това е моя съвет и не забравяй да използваш предпазните мерки, се пак никой не иска от удоволствие да се стига до майчинство нали? Съжалявам, че го казвам тук, но единственото, което ме издразни в историята ти бяха множеството грешки! Не исках да съм толкова критична, но дано коментарът ми ти е помогнал. :)
Ес

6.   За начало се научи да пишеш. После помисли дали искаш само секс. Ако е така смело му признай, защото няма мъж, който да не иска секс ( освен ако не си 100кг., но въпреки това ше иска ) и готово. Предложи му. Говори му мръсно и той ще се досети и това е!

7.   Е, харесала си го ;) Аз мисля, че и до там може да стигнете :)) Ама е добре първо да го опознаеш! Нали? Хах, виж какъв е и след това и другото, че ги има всякакви! ... Важното е, да не бъдеш разочарована, след като осъществиш желанието си! ... Хмм... от друга страна, а той дали знае, че го харесваш? Казваш че не се много близки били, ами момиче, общувай с него! Ако сте го карали само на погледи, май е време да дръпнеш завесите на сцената ;D И да му покажеш че го харесваш. Защо не му предложиш да се видите? ;)

А до номер 6

А ти откъде си сигурна че няма мъж, който да не иска секс? ;) Аз лично, бих отказал секс, ако че и да ми бъде предложен и от "най-горещото" момиче :)) Много зависи от момичето. Защото не търся секс, не е това което е най-важно за мен! ... Предпочитам да върви с чувства, а това е възможно само ако опозная даденото момиче, като душевност, характер, личност. Така че, ето виждаш ли, има мъже за които секса не е най-важното ;)

~winterfire~

8.   Ако е само секс - 100% ще разкаже на приятелите си, ако не на всички то поне на най-близкия. Ако пък е нещо повече - няма. Такива са... като става въпрос за гаджетата им не са много разговорливи на тая тема. НО ти искаш само секс до колкото разбрах? Ми в крайна сметка ако е така к'во ти пука... и да разберат кво толкова.. няма да е като да са спали с тебе :Д

9.   Първо се научи да пишеш!

10.   Защо първо не го опознаеш и тогава, искаш секс значи те привлича, в такъв случай и за гадже става нали ;д хвани си го първо пък после давай с мечтите ;д

Melinda