Споделена история от Тинейджърски

Той се подигра с мен!
Момиче на 15 съм. От близо година си писах с едно момче на 21. Излизали сме, писали сме си много неща, бях адски влюбена в него. Обичах го много. Дори да не сме излизали повече аз винаги исках него. Имала съм връзка с 2 момчета, но той винаги е бил на първо място. Не сме могли да излезем, защото все нещо ще стане или няма да искам. Той беше за мен перфектен. Имаше доста неща в него, които ми харесваха. Но се оказа, че е имал приятелка от друг град, въпреки че ми беше казвал много пъти, че няма. Писали сме си и то сякаш наистина е имал чувства към мен. След 2 месеца ще заминава при нея. Чувствам се ужасно. През цялото време той се е подигравал с мен а аз съм се надявала да стане нещо между нас.

В момента съм в много тежко положение. Иска ми се да го забравя, но той ми е първата несподелена любов! А толкова много го исках... А и в момента съм с едно момче от 6 месеца, но явно той иска вече да приключим отношенията си и започва да се отдръпва от мен. Също и най-добрата ми "приятелка" започна да се държи с мен като някакво животно. Застава на негова страна и не се интересува от това какво ми е в момента. Просто не искам повече да живея...

Коментари

1.   Предварително се извинявам,ако те обидя с това,което ще кажа...
Ти си мало*мна 15 годишна тинейджърка,която се интересува само и единствено от нейните чувства и проблеми.Казваш,че това 21г. момче се било подиграло с теб...Ами ти какво правиш с твоето гадже?Ти постъпваш по абсолютно същия начин.Подиграваш се с него жестоко.Разбира се че ще иска да прекрати всякакви взаимоотношения свързани с теб.Явно момчето не е глупак и разбира как стоят нещата.Твоята приятелка щом е на негова страна,значи има нещо в главата.Вземи се осъзнай...Не й се живеело повече...
Смешна си!

2.   Той имал приятелка, тя имала приятел, били излизали, пък не били излизали... Май ти се подиграваш сама със себе си, или пък с нас?

3.   И той е искал нещо от теб, слънчице - да те мине и като е видял, че явноо трудно и бавно ще стане - омръзнало му е на момчето и ще си ходи при приятелката да чука.. ;)

Ще има друга любов - споко!

4.   наистина ли не искаш повече да живееш само заради едно момче. започни да оценяваш това което имаш. трябва да си щастлива, че имаш приятел до себе си. поговори с него, може и да се отнася по-добре с теб нататък. разбира се, че ще иска да прекратите отношенията си. в момента за да се" излекуваш" нараняваш него като мислиш за онзи. като прекарваш време с приятеля си може да забравиш за онова момче. а за приятелката ти-нищо не мога да ти кажа. ти трябва да помислиш истинска приятелка ли ти е или не. аз не я познавам, но знам че има и такива които използват.

5.   Приятелката ти е т*па. Без значение дали ти си права или не, тя като твоя приятелка е длъжна да те подкрепи. Пък и това момче е искало да бъде с теб само заради секса.. видял е че ключа няма да влезе в ключалката и си отива при неговото момиче, което вероятно е и доста по - голямо от теб. А и не се обвинявай ако не си спала с него - добре си направила иначе щеше да ти е 100 пъти по - гадно. Първа несподелена любов викаш ? Ами изчакай втората .. тя може пък да е споделена. В момента ти е кофти, знам, но чак пък да не ти се живее.. Ще се оправиш и успех !

6.   моя съвет е да поговориш с приятеля си. вярвам, че той би те разбрал. а ти се опитай да забравиш онова момче (знам колко е трудно, и аз се опитвам да забравя едно момче, не се получава, но не се отказвам, )
относно приятелката ти, по-добре я остави ( смисъл не се хъби за нея, щом тя него прави за теб ). гледай само напред и никога назад!! :)))

Джесика