Споделена история от Тинейджърски

Изневери ми с близък приятел
Здравейте, искам да споделя едно нещо, което ме мъчи от много време. Ще давам на кратко, за да не досаждам с излишна информация. Момче на 20 години съм. Ходя от 4 години с едно момиче, което много обичам (В живота си съм имал сексуален контакт единствено с нея). На втората година тя ми изневери с един от най добрите ми приятели, а няколко месеца по късно и с един друг приятел. Когато разбрах каква любовна игра е имало и какви хронологии прочетох, божкее не вярвах че ми се случва - ( а с тия момчета сме израстнали заедно).

На втората изневяра с другуя ми "приятел" вече не ми издържаха нервичките, пресрешнах го тоя задник и му направих много доволни аркади, бях насъбрал негатив от миналата изневяра и той го отнесе... аз самия знаех, че това не е начина ама си рекох " абе бате кво те ебе? " - и така шамари до откат!!! Та с нея скъсахме.

Не след дълго пак се събрахме, но мисълта от случилото се не спира да ме мъчи. Държа да кажа също така, че аз изглеждам много добре, атлет съм, изглеждам много добре като цяло, но не съм си позволявал да правя нещата който направи тя, въпреки, че и в най тъпия ми безпаричен шибан ден имам десетки такива възможности. Постоянно имам много обожателки, особено като отидем на заведение, винаги се намира някоя която да ме гледа с мръсен поглед дори и пред приятелката ми, но все пак мисля, че не е това причината за случилото се защото - (аз си знам защо) ;).

Другото което според мен е важно да се знае е, че тя не е от тия стойкаджииките който срещам всеки ден, като човек е много уравновесена и като цяло деиства разумно, мислейки какво ще е положението и на утрешния ден. Та сега с това момиче сме си заедно и уж всичко е идеално, но мисълта от случилото се не спира да ме тормози, може би защото съм нормален човек? !?? Страх ме е да продължа напред с нея защото вече не знам какво да очаквам, утре може пак да се влюби в някой мой фр. ии.... просто не знам!

В момента съм в много труден етап от живота ми, всичо е с главата на долу и съм адски объркан. Просто искам да водя нормален животец с нормална жена която да ме обича, както и аз нея! наивен ли съм? Или по добре да късам с нея, и да ходя да свалям сервитиорките и танциорките по лъскавите заведенията? Ще се радвам ако някой може да даде полезно съветче по тъпа ми тема :)! Благодарско предварително!

Коментари

1.   Боже! Ти си луд! Това лично на мен ако ми го направи И ТО с най-добрите ми приятели.. Просто ги заравям и те за мен повече не съществуват. Какво достойнство имаш ти, че си тръгнал отново с нея? !? !? ! Това ако е истина.. Е убии ме!