Споделена история от Тинейджърски

Поне да не ме разиграва така...
Здравейте. Нека споделя проблема си с вас и се надявам някой да изкочи с решение, защото аз сама наистина не мога.
С М. се познаваме от малки, израстнали сме в един квартал, но до там. Преди няколко месеца на рождения ден на общ приятел, все едно се видяхме за пръв път и той започна да ме търси постоянно и да ми пише. Една от най-близките ми приятелки-С. му е най-добрата приятелка. Общо взето общи познати навсякъде. Той е много свит, тих, спокоен, не говори много. Известен е с това, че като пие казва истината, но в другите случаи е "Каквото си е за мен е за мен" и не споделя. За чувства няма смисъл да говорим.

Та с това момче тръгнахме и всичко вървеше супер. Смяхме се, излизахме си и така в продължение на седмица докато той не замина за 8ми декември и като се върна ми каза, че не иска да бъде с мен, защото нещата не вървели? !? А те вървяха. След като общата ни приятелка С го пита защо ме е оставил, той и казва-не знам, не знам какво искам, не ми се занимава.
В последствие се видяхме 2, 3 пъти пак така по рожденни дни и нищо.

Докато преди няколко дни пак на един такъв рожден ден, смяхме се супер много и той се наведе и ме целуна. Аз го буутнах естествено, а той започна да ми обяснява как иска да е с мен, как е направил голяма грешка и че хората правят такива грешки. Че иска сериозна връзка, че вече знае какво иска, но миналият път колкото и добре да вървяло всичко не знаел какво иска тогава, да му дам още един шанс и т. н. Аз знам, че е така, защото той е странен и общо взето иска да се ожени колкото се може по скоро.

На следващия ден аз му пиша да се видим, а той ми казва -не мога тази седмица, другата може.
Говорих с приятелката ми, която се е чула с него и той е казал, че не знае какво иска, че не е сигурен дали ме харесва дори, но няма да ме прецака отново.

Не знам какво да правя.. той може да я е излъгал. Ок, ако няма чувства към мен ще го оставя, но поне да не ме разиграва така.. не знам какво си мисли, не мога да предвидя действията му въпреки, че попринцип не ми е трудно за други мъже.
А искам да съм с него, но ако ще е само колкото пак да направи същото по-скоро не.

Коментари

1.   Един човек може да те разиграва само и единствено ако ти му позволиш.
Лола

2.   Номер 1 каза всичко. Не се занимавай с неосъзнати пикльовци.