Споделена история от Тинейджърски

Как да го разбирам?
Здравейте, пиша ви защото се чувствам леко отблъсната. Красиво момиче съм от Плевен на 17 години. Явно тази моя красота ми изигра лоша шега. Получих съобщение да в сайт за запознанства, да се запиша на кастинг за млади модели в модна агенция Visage. Записах се защото много исках да бъда модел. Вече всички ме познават и знаят с какво се занимавам. Bинаги съм била заглеждана по улиците дори преди да стана модел. Това често дразнеше приятелките ми и леко по леко те се отдръпнаха от мен. Имам досттаъчно време за тях, за кафе, разходки и много още други. Не съм спряла да им обръщам внимание. Същевременно имам гадже от 2 години, който е много щастлив с мен и му обръщам достатъчно внимание. Тоест... имам време за всичко. А приятелките ми не ми говорят, не ме търсят само на здравей-здрасти сме :( как да го разбирам? Завиждат за нещо или как?

Коментари

1.   Логично е че завиждат и се чустват някакси по-грозни и заслепени от теб, това е причината. Изход от тва положение е по-рядко да излизаш с тях където има много хора, а по-често да се събирате във вас или в някоя от тях. Опитай покани ги некоя вечер примерно да гледате филм.