Споделена история от Тинейджърски

Той май е вманиачен по мен
Тази ваканция бяхме два дена на екскурзия с класа ми, но... Един съучиник (да го наречем Х) си носеше лаптопа и на едно момиче и трябваше за нещо и той й го даде. По-късно отидох при нея, че ми трябваше за нещо и тя тъкмо приключваше и казах- "Я дай да видим дали е качил снимките от снощи. " Защото беше снимал доста и тъкмо гледахме папките, когато видях една своя снимка в една от папките. Отворих я и простоо:xxxxx Вътре имаше сигурно над 100 мои снимки от къде ли не фейсбук, екскурзии и дори такива на които ме е снимал тайно без да съм знаела. От различни часове в училище, от физическото..

Ужас просто, не знам, това е някаква маниакалност според мен. Затворихме го веднага и двете стояхме като цапнати с мокър парцал. Тя му го върна после, но не му казахме, че сме видели. Аз просто.. не знам какво да правя, да му кажа, че знам или да се преструвам, че няма нищо, но не мога така. Чак страх ме хвана. Въпросният тип е как да кажа.. перверзен и извратен. Преди май ме беше харесвал, но учтиво му показах, че не съм заинтересувана и мислех, че с това се е приключило. Сега ще излизаме една тайфа от класа и той ще е там. А аз не искам, нямам идея как да се държа, сигурно през цялото време ще страня от него и ще го гледам ококорено. Притеснява ме, а забравих да добавя, че на доста снимки ми е снимал задника като съм се навеждала:@:@ Чудя се как не съм забелязала. Сега освен, че ми е противен ами ме е страх. Искам буквално да го убия, чувствам се ужасно. На това отгоре и постоянно ми пише в скайп, на училище кибичи около мен, отърване няма. Не мога като се върна на училище и това да продължи. И ме е страх да зачекна темата с него, защото съм го виждала да удря момиче. Какво да правя;(((

Коментари

1.   Първо според мен не е било ваша работа да му ровите в нещата. Второ аз не виждам нищо лошо в това. Не, не е мания, нито ще ти направи нещо според мен. Просто явно много те харесва, не се дръж така ще изглеждаш надуто.

2.   Не знам какво да те посъветвам. Но аз на твое място щях да изтрия всички снимки. И нямаше да си замълча, а щях да го питам какво става, да ми даде някакво обяснение.
Пламсита 21

3.   Каква мания, бе момиче? Човека те харесва, ти ми се чудиш. Мания, ала-бала... още малко сериен убиец ще го изкараш...
Отиди при него, кажи му, че си видяла снимките и че не го харесваш и това е. Най-много да се... "обича" на снимките ти :)
Стегни се малко и не се параноясвай.

Зератул

4.   Не бъдете толкова строги към момичето. То просто се е стреснало. Иначе, авторке, наистина не е болка за умиране. Просто му покажи, че ти не го харесваш, а ако е настоятелен, кажи му го в очите, без да се притесняваш. Успех!

Ледената кралица

5.   Не се филмирай. Просто те харесва. А относно снимките на задника ти, нормално е - момчетата на тази възраст най-вече за това мислят.

R. A. H

6.   Момиче съм, но като бях ученичка бях влюбена в един батко :) естествено, той ме отряза, когато му показах, че ми харесва. Аз се отдръпнах, но не спирах да мисля за него. И с телефона си често го снимах, без той да знае. Нямах някакви задни мисли. Единствено ми доставяше зрително удоволствие да разглеждам снимките и да му се радвам. Снимах го тайно как върви по улицата, как е седнал на кафе, как е пред колата си... Но нищо повече. Може би отстрани е изглеждало извратено от моя страна, но аз си знаех, че не го правя с лоша умисъл. Споко!

7.   Момчето има човешки чувства към теб както и ти може би към някое друго момче, просто няма какво да се шашкаш дали ще ти го каже в очите или ще видиш твои снимки в лаптопа му извода е еднакъв - харесва те, може и повече.

Вики.