Споделена история от Тинейджърски

Как да подскажа на момичето, че я харесвам?
Здравейте. Много дълго време се чудя, как да подскажа по някакъв начин на едно момиче, че я харесвам... Нещо като от филма Съседка за секс, там обаче беше обратното... Момичето каза на момчето, че трябва да му се намери момиче, което да го кара да прави луди неща, неща, които не си е и помислял, че някога ще направи. И една вечер те излязоха, тя се съблече и влезе в един басейн, а той я последва. И в басейна, тя го попита, кое е най-лудото нещо, което направи наскоро и той естествено зацепи каква е целта на момичето... Ако ме разбирате искам този път да го кажа на момиче по по-различен начин... :) Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Хмм.. нещо не схванах как искаш да и го кажеш, но те съветвам да и го кажеш по най нормален начин.

Вики.

2.   Искам по-някакъв начин да и подскажа с нещо... Бе май ще си е най-добре по нормалния начин... :D :)

3.   амии игрички мойто момче ;дд примерно на мен ми идва на ум да и вземеш нещо важно (телефон или друго) и да искаш откуп, целувка, пък и ако си по големичък може и секс ;)) след като реши че няма как да се отърве от теб, след целувката (или преди да я съблечеш, ако решиш да е секс) просто и кажи '' и знаеш ли защо беше това, защото многоо, ама адски много те харесвам красавице'' и гледай да ти отвърне ;дд това е от мен, може би е изтъркано, но само това ми хрумна :) ако се сетя нещо пак ще пиша, хайде поздрави от мен и успех с момичето
и да пишеш какво е станало ;))

Melinda

4.   Благодаря много! :))

5.   Според мен номер 3 е апсолютно прав! Но можеш да и го кажеш по нормалния начин! Аз съм момиче и повярвай-идеата на номер 3 е доста добра и може и да проравоти! Поздрави и успех с момичето! :)