Споделена история от Тинейджърски

Колегата на тати ми е хвърлил око
Нямам си майка, на коята да споделя, а много се притеснявам и ме е срам да кажа на баща си.
Аз съм на 15, а колегата на баща ми е на 34...
Напоследъка често взеха да идват вкъщи, къде по работа, къде да се видят. Аз веднъж отидох при тях да им направя кафе и ми се стори интересна темата им на разговор, взех че седнах при тях. По-късно във фейсбук видях, че този ми е пратил покана и я приех. Нито сме си писали, нищо. След това пак идваха с тати, а оня не спираше да ме зяпа. Да си гледа, като не го е срам, обаче съвсем скоро се случи нещо и много се притеснявам.
Бях седнала на заведение да чакам една приятелка.

Гледам по едно време се задава той и аз му метнах, а той седна при мен. Взе да ми прави някакви физиономии, намеци. По едно време вика "скоро чадъра ще стигнеш" и се почувствах тъпо, защото съм 1. 80 почти и много мразя такива коментарчета! Взе да ми се хили и каза, че имам много хубави крака. Започна да разправя как докато оправял някаква не могли да направят определена поза, заради краката и. Направо ми стана противно, а той взе да ми пипа бедрото и ми вика, че с моите крака щяло да се получи... Много се притеснявам, какви ли не работи си мисля и ме е срам да кажа на баща си. Кво, отивам при него и "тате колегата ти е извратеняк", ами не мога... пък и той гледа на мен като на малко момиченце.
Иначе тоя е... готин е някакъв, има страхотно тяло, в лице е симпатяга, обаче е много възрастен. Преди 10-15 години е бил голям пич, ама... Не знам, много се притеснявам, не знам какво да правя просто!

Коментари

1.   Еми ако тоя продължава с намеците кажи на баща си!!! той знае какво да прави... Или ако оня ти посегне звъниш на полицията или му кажи на този тип, че не ти харесва начина по който се държи, да престане, имаш си приятел (примерно) и така, но не стой ей така и много внимавай! Може да споделиш на приятелка и тя може да ти помогне със съвети. Дано всичко се нареди както искаш.. :)

2.   Ам... според мен е най-добре да кажеш на баща си! Искаш или не трябва :))

4.   Съветвам те да не се занимаваш с него не заради голямата разлика във възрастта ви, а защото можеш да си навлечеш проблеми с него и ако продължава с тези намеци обясни на баща си, те все пак са приятели и той ще му каже каква е ситуацията и колегата на баща ти няма да те занимава повече.

Вики.

5.   Аз пък те съветвам да не казваш на баща ти... щото не може да си сигурна, че и той не е някъв извратеняк. Сори, ама кво като ти е баща? Тъй че... просто не се занимавай с тоя, отбягвай го, когато можеш. Като идва у вас, не им прави кафе, не се мяркай на около... излизай, когато можеш! Не ходи на местата, където ходи той, намери си приятел...

6.   Момиче тази история вярна ли е или е плод на пубертетска фантазия?

7.   Сега бягаш от такива извратеняци, но помни ми думата след време ти самата ще се натискаш на такива чичковци :) Свиква се!

8.   Вие май не усещате накъде бият нещата?
Първо вика, че оня я закачал и правил сексуални намеци, от които я е побило тръпки, а след това изведнъж вика : “Иначе тоя е... готин е някакъв, има страхотно тяло, в лице е симпатяга, обаче е много възрастен... “
Личи си, че и ти си му метнала сякаш око.. ми кво като е голям.. Ако ти се иска откликни на предложенията му. Ако пък си решила да изчакаш първата и “единствена“ любов прави го.. Твой си е живота. А спрямо баща ти...
Добре е да му кажеш да знае какви хора води у вас и да си прави сметката...

= deiz =

9.   Може и да готин на външен вид, но е прекаленовъзрастен. След 10 години ще е нормално да те харесва, но сега е педофилство.