Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ми предложи?
Здравейте, значи моят проблем е следният: харесвам едно момче на 16 (аз съм на 14) и се познаваме вече може би 2 месеца и сме приятели. Бяха ми казали, че може би ме харесва, но той е много срамежлив и не ми показва дали е така. Не флиртува с мен, не ме закача (типичните неща), а аз направо съм влюбена в него и не знам как да му покажа и да се опитам да му намекна, а ме е срам направо да си призная, защото може да ме отблъсне, а не искам! Също така има друго момче, което ме харесва и ме ревнува и като сме навън с приятели и те двама се виждат и този, който ме харесва ме прегръща и т. н. аз гледам да го отбягвам, защото не искам този, който харесвам да си помисли нещо... А и приятелят на момчето ''ми'' не ми казва нищо... и съм много объркана да се боря ли за него или не? Помогнете моля! :)

Коментари

1.   емии трудно положение ;д

2.   Мисля, че би било добре да му признаеш и ако наистина те харесва няма да те отблъсне

3.   по-добре побързай! и на мен ми се случи това! но не исках да му призная и така неговият интерес отмина! не крий това, което чувстваш!! това е от мен! УСПЕХ

4.   Сподели му чувствата. Тръпката, интересът, ако изчезнат ще съжаляваш повече. Опитай се. Казваш, че е срамежлив .. тогава направи първата крачка ти. Ако те отблъсне поне ще знаеш, че си направила всичко по силите си и няма да си задаваш гадният въпрос 'какво щеше да стане, ако ..' И аз бях в същото положение и така и не събрах смелост и загубих всякакви шансове. Действай и успех от мен. (:

5.   Аз бях в подобна ситуация.... един ден както се гушнахме като се разделяхме го целунах по врата, на следващия ден го целунах по бузата и на 3 ден той си ме целуна по устните... при мен стана учудващо лесно, дано и при теб да се получи!

6.   От Авторката : благодаря на всички..е нищо не се получи но животът продължава! :)

7.   Чакай малко.. как ще се откажеш толкова лесно нали го обичаш на истина бори се за него не се отказвайй... карай го да те ревнува не му обрьщай внимание и ще се получи успех

8.   съгласна съм с номер7!!! : )

9.   Здрасти аз също съм го преживяла но не се отказах от него защото немога и пет минути да не мисля за него.Затова не се отказах и ти недей бори се до последно несе предавай ако от сега се предавай по добре не се захващай.Но знам и какво е да не се получи знам каква болка е ти коже да си мислиш че всичко е свършило но то сега започва може ти да имислиш че си го забравила но сърцето ти никога няма да го забрави затова не се опитвай защото няма да има ефект ще го забравиш само когато се влюбиш отново пожелавам ти успех не се предавай няма не възможни неща има не постигнати...