Споделена история от Тинейджърски

Какво да направя?
Аз съм момиче на 15 години. В у-ще имама едно момче което много ме харесва и го показва по всякакви начини. Беше се сбил с едно момче което просто вървеше до мен, а той си помисли че има нещо м/у нас. Даже веднъж дойде в нашия клас (защото учи в друг клас) и каза на едно момче да ми каже че уж една приятелка ме чака отвън. И аз излезнах да видях, а той ме придърпа за ръката и ме заведе в тоалетната. Започна да ме опипва, да ме целува да ми казва колко го възбуждам. Когато тръгна да си сваля панталоните му казах, че не съм готова за секс защото той ми го поднесе неочаквано. Мислих цял ден затова защото и аз го обичам много и ме възбужда. Кажете какво да правя с него?

Коментари

1.   Kажи му че не си готова за това и нека ти докаже обичта си първо със ласки а после преминете към имтимност. Но според мен тои не те обича щом толкова бърза чак иска в тоалетната. Ако бях на твое място щях да го зарежа но ти пак го обичаш. Избери си вариант.

2.   И аз мислих този вариант но много го обичам. От авторката.

3.   И как точно разбра, че го обичаш. Това, че се е сбил с някой който върви до теб не е нищо повече от глупава пешлигарщина.

4.   Да му беше дала да те изчука в тоалетната.
После щеше да си известна в училище...

Аман от глупави момичета....

5.   "Обичам" в твоя случай е прекалено силна дума. Това не е думата, която трябва да използваш.

6.   За какъв секс говорим та ти си на 15. Това е невероятно незряла възраст в която хормоните ти бошуват максимално и най-глупавото което можеш да направиш е да си легнеш с него. Знам че си момиче което се нуждае от внимание и любов, но това не е начина да ги получиш.

Съгласи се, че ако той те обичаше щеше да те пази, да те уважава (а не да иска секс в ТОАЛЕТНА) и да иска най-доброто за теб.

Всичко което той иска е просто секс и нищо повече. Не му позволявай да се подиграва с теб, ти си ценна и важна, не заслужаваш това.

7.   Благодаря, на всички които ме съветвате. Вече взех решение да го напусна. Защото след като му отказах той ходи по другите момичета и ги закача като например: "сладурче искаш ли една целувка" и темп подобни. Той е искал само секс и нищо друго. Харесвам го но не мога да си позволя някой да иска само секса а да не изпитва чувства като любов и т.н

8.   Ей шматко на тая възраст няма любов колкото по-скоро го
разбереш толкова по-добре. има само секс. аз съм момче на 15 съм и съм се влюбвал а тия в който се влюбвах се оказаха некви курветини и не веднъж са ми разбивали
сърцето и са ми причинявали огромна мъка, но вече не се
влюбвам а правя само секс и е много по-добре а.