Споделена история от Тинейджърски

Наскоро осъзнах, че съм направо пристрастен към порно и мастурбиране
Значи момче на 15 години съм и мастурбирам сигурно от 4 години. Наскоро осъзнах че съм направо пристрастен към порно и мастурбиране, повече от два дена не мога да издържа. Но по-големия ми проблем е че свършвам много бързо. Гледам порно после почвам да .. и за 10 секунди се изпускам. Страх ме е че след някоя година като правя секс ще се испусна мн бъзро и ще проваля всичко. Въпроса ми е какво да правя. Ако спра да мастурбирам ще държа ли повече така да се каже. Може ли да е от това че много често мастурбирам и мога ли нещо да направя за да мога да издържам повече или просто съм си така.

Коментари

1.   При мастурбирането е напълно нормално да свършваш бързо. Колкото до секса първия път на повечето хора е провал, но не на всеки (с времето ставаш по-добър).

2.   С мастурбирането ще опознаеш тялото си и имаш повече шансове в секса да се преставяш добре.

3.   ХАха продължавай да си маструбираш аз познавам хора където по 3 пъти на ден маструбират и не им пречи изопшто Аз примерно секи ден си маструбирам. Ти какво искаш един път седмично ли се пак сме хора :))))

4.   Аз мастурбирам един път седмично, понякога 2-3 пъти и честно казано, това ми стига, но преди и аз мастурбирах много, но с времето се свикваш да не маструрбираш често ;)
М14

5.   Не ми отговаряте на въпросите. Аз искам да знам дали това че се изпискам супер бързо (за 10 секунди) е от многото мастурбиране и може ли да се оправи по някакъв начин. Дали когато правя секс ще се изпусна бързо и ще разваля всичко. Какво да правя ?! Как да постъпя !?

6.   Гледай ся: ако си гледал 2 часа порно и после мастурбираш си бил възбуден 2 часа бе. Нормално е за 10 секунди да свършиш. Ако обаче като се хванеш сутрин за пищова и свършиш за 10 сек, спри се малко.
За секс не се тормози, има време и за това. Още повече може и да е напълно излишно да се притесняваш.
Аз също мастурбирам редовно, макар че имам и активен секс.

7.   Всичко е от главата... хвани си гадже и не се притеснявай първите няколко пъти ще и се извиняваш иии те така!

8.   Споко пич, сичко е до въображението. Някой път , с извинение кату си праиш чикия не си мисли за момиче или че чукаш некоя мисли си за друго или поне по малко с мислите и въображението.. аз свършвам за 10 мин г/д а кату не си мисля толкоз случвало ми се е по време на секс минавало се и 30 да не би да са и 40 - 45 мин и чак тогава сваршвам а ,кату се вкараш в филм и фантазии така ша е.. аз сам на 16 год хуя ми е 16 санта нз дали е добре или зле аз сам доволен само имам малък проблем при свуршването кату сварша не е като на другите да хвурчи рязко ем излиза бавно но наведнаж и в голямо количество :)