Споделена история от Тинейджърски

Отваряне??
Момче на 15 съм имам приятелка на 12 още не сме правили секс но мисля че е още малка аз го искам но тя не иска и я разбирам но правим други работи и някои път и бъркам с пръст знаете къде а тука четох нещо за отваряне и искам да ми обясните какво е това и отворил ли сам я защото я обичам и не искам да и направя нещо но доста сам и бъркал а на нея и беше хубаво.

Коментари

1-50 от 59

1.   Явно си я отворил... и мен така ме отвориха.. и да ти кажа че това е по-добрия вариант защото не боли.

2.   Аз съм момиче на 22 и мога да ти кажа, че според мен (лично мое мнение) е прекалено рано за секс за това момиче, тя е още дете.

Относно дали си я отворил (разпечатил, отнел девствеността) не си, но не бързайте тя наистина е малка за такива неща. Целувайте се ако искате френска любов правете но за секс е рано.

3.   Направо нямам думи! Аз бях на 21г, когато за първи път правих секс. А тя е само на 12г. Ще падна от стола от изумение. Браво деца. Много бързо растете.

4.   АБЕ И ДВАМАТА СТЕ ЧИСТИ ДЕЦА И МИСЛИТЕ ЗА СЕКС АЗ СЪМ НА 17 ПЪК НЕ СЪМ ПРАВИЛА А ВИЕ 12 И 15. ТИ КАТ СТАНЕШ НА 18 СИГУРНО ЩЕ СИ С 3 ДЕЦА.

5.   Аз съм момиче и съм на 17. Малееее вие сте още деца бе ! Когато правих секс за първи път бях на 17 а приятелят ми на 20 (той също за първи път прави секс тогава )
мисля че трябва да изчакате поне още 3 - 4 годинки
рано ви е за това а и сексът е едно допълнително обвързване и задълбочаване на връзката а вие не сте готови все още за това.

6.   Пфффффф аве хора не ме разбирате нещо. Аз не съм казал че ще правим секс, казах че ми се иска, но на всяко момче му се иска. Знам че е малка още, затова питах дали съм я отворил, има ли някакъв начин да разбера и мога ли да и навредя по някакъв начин.

7.   Чакай бе човек ти така няма да я отвориш, но замисли се ....Аз съм момиче на 18г. а още не съм готова, че камоли вие ....Аз като бях на 12-15г.. лелее, че аз си мислех още за игри на топка а вие ........

8.   Номер 7 много извинявай ама нали се сещаш че хората са различни?!? А и въпросът на момчето беше съвсем различен!
и сега по темата:
Не може да си я отворил. Моят съвет към теб е да я изчакаш още 3 години ако наистина я обичаш. Но все пак сега по какъвто и начин да си доставяте удоволствие трябва да внимаваш да не я нараниш. Ако тя иска да я отвориш направи го!

9.   аз съм на 13 .. и мога да кажа че всички ме ебават че още съм девствена

10.   Номер 4...цепиш мрака :Д

11.   Xаха чакайте да се изкажа и аз,отварял съм 3 момичета,най-малкото на 16 е било,ама чак пък на 12 ...много е рано,прекалено рано ;)

12.   Сега и аз да се изкажа... нали всички знаете, че организма при всички хора е различен...ако се обичат,уважават и се чувстват готови да го направят.Нямате повод за упреци ;)

Снежанка

13.   Шефе когато и бръкна с пръст за пръв път потечели кръв ако не е потекло кръв значи не си я отворил но ако е потекло значи си я отворил има и друг начин да провериш като и разтвориш вагината и има 1 детствена ципа му се вика ако си е там значи не си я отворил и ако не е там си я отворил не бързай да го правиш зашото е опасно аз сам на 17 и не сам го правил но сам чел много книги за това и момичето още не е готово за това затова е остави тя е права че не иска когато тя реши тогава. Дано да сам помогнал.

14.   3а номер 13 не се оставяй базиците да те подведат и да и да се поддаеш на секса ок

15.   ХАХАА абе ви е сте многоооо УБИТИ. На по 17/18 години не сте правили секс аз съм на 14 и нямам търпение, а вие сте съвсем спокойни че не сте пипали женско :D:D:D

Смешници :)

16.   До номер 15:
те повечето на твоята възраст са с такова мислене и за това стават само боклуци :)

17.   Правилно нимер 16

18.   Кво ва интересува на колко са години като искам да правят секс ще го правят и момчето пита конкретен въпрос!!!!!!

19.   Здравейте , искам да кажа , че ако наистина не иска да прави секс още може би се притеснява от теб да я видиш гола или просто все още се страхува . Когато е готова ще ти каже :)

21.   Xхм , кфи са тея работии тукаа , вазраста няма значение ако се чустват готови нека го направят ,, сега ако момичето не иска значи още не е готова ,, аз мисля че момчето ако обича момичето ще я изчака докато стане готова ,, вече тогава сичко ще стане от самосебеси,, стига само да си нежен и внимателен !!

23.   Зависи също и до каква степен е физически развита (има ли вече цикъл и т.н.) ,дали се чувства психически настроена за това,дали иска ти да си и първия ;) и т.н. разрови се из google и чети ,има много полезна и изчерпателна информация относно секса ;)

24.   Охоо... Какви са тея глупости тука бе .. :D И аз съм на 14 и от време на време си представям някоя съученичка гола .. ама тва ващо граници няма .. на по 12 секс да правите , успокой се бе момък имаш още много боза да изпиеш :D

25.   Знаете , че всеки независимо на 12 ,13,14,15 и така нататък си има еротични фантазии . Аз съм момиче на 15 и от 3 години имам желание за секс , но все още не съм и тoва не значи , че съм боклук.Намесвам се между спора на номер 15 и номер 16.

26.   Абе кви ги дранкате ве кой когато, си иска ше прави секс стига да има такива дето пускат щото ми омразна да гледам порно исхабил сам си 1 литар сперма и когато правите секс моля слагайте преварзици :Д и не правете деца!!! аз сам на 15 и ше чакам кога ше ми дойде касмета :Д

28.   И аз съм на 12 , но на мен ми се прави , и аз искам да ме посаветвате....моля , кажете ми ного ли боли...плсс пи6ете

32.   Абе вие чувате ли се нормалната възраст за това поколение е м/у 15 и 16 години не повече. Стига с комунистическите ви режими като станеш на 18 или 20 тогава.Според мен пробвай пак но нека момичето да стане на поне 13 години и тогава пак ела да се консултираш с някой друг съвет
Успех в любовта

33.   хора и аз съм момиче на 12 години и лично смятам че тфа да се прави секс на тази възраст е недупостимо! Но по тема ако не е имало кръв значи сичко е наред

34.   Вие тъпи ли сте? Ако е нямало кръв, не значи, че не е отворена. Би било най-добре 1во да се осведомиш, че момичетата имат нещо като девственост, която се губи 1ъж в живота и е нещо важно, и после да тръгваш да бъркаш по дупките на 12 годишни (: .. Дори и на 20 да станеш, с тези познания, по-добре недей да осакатяваш невинни дечица...

35.   Значи не при сички първия път тече крав аз сам момиче на 22 години за парви път праих сех на 18 и при мен не тече кръв а щом се отнася до въпроса.. ако в една връска се държи и от двете страни ще се изчакате..

36.   И какво като сте правили за първи път секс на 17-18 години... Ако и двамата го искат да го правят, но ако единия не е мн сигурен тогава да не го правят... какво им се карате и си измисляте разни просотии, че някои сажелявали че са правили секс по-рано. Каква е разликата дали ще правиш секс на 13 или 20??? никаква...

37.   Хора искам да ме съветвате. Ас сам момче на 15 и имам гадже на 14 тя много ме обича и като е попитам да правим секс тя иска но ми казва че е много трудно да е отворя. Кажетеми наистина ли е толкова трудно да се отворе едно момиче. С пръста ли е по добре да опитам или с члена...

38.   37, не е трудно да се „отвори“ момиче, иначе нямаше да има жени, а щяхме да си ходим девствени.
Не се насилвайте за секс още. Млади сте имате време, можете да си спестите драмите.
Защо не почнете постепенно, с Петинг например. Петингът е техника, при която момчето и момичето се задоволяват взаймно с ръце и уста, без пенетрация на члена във вагината. Така и не може да се направи „белята“.
Опознайте първо телата си. Полезно е да знаеш, че момичето ще обича, ще обожава направо да го милваш и галиш по цялото тяло. Жената има по-чувствителна кожа и ерогенни зони навсякъде, не само на гърдите и около вагината.
Обърни внимание на клитора! Не пъхай пръсти или предмети във вагината на момичето, може да го заболи и после да го е страх от секс.
Купи си обаче още сега кондоми. Нека са повечко. Купи и лубрикант. В големите дрогерии и супермаркети има на Дюрекс, но и на други марки. С лубриканта намажи момичето между краката и се остави на инстинкта. Наблюдавай я, насърчавай я да ти казва, дали и какво ? харесва. Когато и двамата решите, пак с помоща на лубрикант и след добра подготовка и задължително с кондом!!!! може да пристъпите към същинския полов акт. Съветвам те да я „отвориш“ с члена си, но добре я намокри с лубриканта и я възбуди добре и внимателно прониквай.
За да можеш да се контролираш по-добре, нека тя преди това те е задоволила веднъж с ръце или устни.
Изобщо - не пристъпвайте към секса преди да сте се научили да свирите концерти на телата си с език и ръце, преди да сте се опознали. Имате време, млади хора сте. Най-важното е кондомът обаче, защото това момиче ако забременее, ще трябва да прави аборт, които не става без родител, рискува да остане и без деца. Виждаш, колко е отговорно да се прави секс, това не е детска игра. Започнете безопастно с ръце и език.
Това е моят съвет. Умната!
п. п. ако все пак се спука кондомът, което се случва много-много рядко, не се панирайте. Веднага в аптеката и веднага хапче Ескапеле, без рецепта, струва 35-38 лв.
Успех и бъди мъж - пази момичето си от бременност, бъди търпелив и галантен

39.   Номер 13 е даде добър съвет, ама внимаайте с тия работи и ако ти се ебе по добре си намери няква по голяма че да знае кво да прай

40.   Лапешка работа!

42.   Подкрепям те Снежаке!!!

43.   По-добре я остави тя е в пубертета хормоните и бушуват изобщо не знае какво прави. Ичкака я да стане поне на 14

44.   Аз съм на 14 и моята я отворих преди 1 седмица (тя е също на 14). Малко ти е момето. Ама не си учил биология. Можеш да я нараниш щот е недоразвита. Трябва да е на 14 (поне)

45.   Хора вие станахте като ромите. Как може на 12 години да я отваряш. Мисля че в 8-ми клас по Биология се учат подобни работи. п. п. АКО ходиш на училище би трябвало вече да знаеш дали си я отворил или не.

46.   Аве да ва такоам, историята е от преди близо 3 години, пича вече е на 18, мацката на 15, и са минали половината даскало... за кво си чешете езиците...

47.   съгласна с No 46 :D:D

48.   Номер 4 моногo си задръстен! А ти момче чесно да ти кажа на 12 и е рано! Правете си фреска с прасти ако щете, но не и секс, аз сега ще ти отговоря на въпроса за отварянето, не ен си я отворил, едва ил пръстине ти са над 15 см дължина, и не няма да и навреди отварянето, пък и то става само със секс, така че не се притеснявай.

50.   Мога да кажа чее си я отворил щом си бъркал значи е готова работата.. абе 0бичай те сее.. и правете квот искате това е живота.. :) ;)

51.   Аз се изумявам все повече и все повече. Тя е само дете на 12 и ти е дала да и бъркаш там с пръсти. Ас скоро ще навърша 15 и не съм си помисляла за секс. А ти трябва да я изчакаш най-малко 3-4 години а и най-вече тя да се почувства готова.

52.   Номер 51. Не си си помисляла за секс ама четеш такива теми ахх тии...

54.   Ммм аз съм момиче на 19... не съм го правила, но имам приятел... Мислили сме за секс, но засега не сме стигали до там... та същинския ми въпрос е, че той ми е бъркал с пръсти много пъти, даже при два от опитите имаше кръв... та се чудя дали ме е отворил... труднно ми е да разбера, а не искам да ходя на гинеколог :)

55.   Честно - гнусна работа! Деца, секс... Какво се случва, по дяволите?!

56.   Приятелката ми е на 13 аз съм на 15 и още ме е страх да го направя вие на 12 сте тръгнали ;х леле..
по темата :
мм по - вероятно е да си я отворил ;дд

ПС. изчакайте поне още 3-4 години (аз ще чакам да стане на 16 :)) )

57.   Като не знаеш какво правиш, защо пипаш където не ти е работа? ! Аман от необразовани деца, които са тръгнали да се правят на големи и да правят секс. Досега четох за някаква бременна на 12 ;х

59.   Аз съм момиче на 16 и имах приятел, с който бях от 15-годишна възраст, който също беше девствен. Той много пъти ми е "бъркал" с пръст-два-три, но нямаше кръв (а може и това да е от разтягане на ципата от леката атлетика). Наскоро скъсахме и тръгнах с друг, който пък не беше девствен и от няколко дена се опитва да ме отвори, но мен ме е страх и спираме. Още от първия път го направи с члена си, не беше на дълбоко, защото много ме болеше, но все пак имаше малко кръв. Съветвам те ако още не сте го направили, а сте опитвали и тя не иска ще е по-добре да не я насилваш, защото при мен болката беше адска. Не при всеки е така, но я попитай, за да си информиран, пък след това предполагам, че ще прецениш какво ще се случва.

60.   И на мен ми я отвориха но много ме заболя. Мъжът ми бръкна на дълбоко и ми потече кръв. Извиках много силно. Мъжът ми много се уплаши. Майка ми сложи спирт и ми мина. От тогава се научи как да бърка.

1-50 от 59