Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се като кучка
Здравейте.
Малко инфо преди да започна. На 15 съм и съм момиче. Мнението ми за любовта е отрицателно (не, не съм поредната тийнейджърка с любовно разочарование).

Така.. преди два дена беше Свети Валентин. Тогава все още си имах приятел. И бях безкрайно привързана към него. Но като се събудих на сутринта и се сетих за срещата, която имахме по-късно разбрах. Не мога да остана с него. Само преди няколко часа го исках безумно. А после? Нещо стана и изтинах. И типично в мой стил постъпих така, както ме водеха чувствата. Пълната противоположност на това, което трябваше да направя.
Зарязах приятеля си.. На Свети Валентин.. ПО СКАЙП!! Не.. не съжалявам, никога не съм съжалявала за решенията си, но се чувствам като кучка. Егоистична. Глупава.

Това съм аз.
Поздрави

Коментари

1.   Ами съгласна съм .. кучка си, ама какво да се прави. Не си единствена.

2.   А защо, като ... ??? това си е така...

3.   Ми наистина си "кучка" да беше го зарязала след празника поне и защо изобщо си тръгнала с него?

4.   И аз съм на твоите години и до сега съм била с плашещо много момчета. че дори и мъже и на всичките им разбих сърцата по най-бруталните начини.... и аз не съжалявам но нямаше друг избор... сега имам сериозна връзка с доста по-голям от мен който ме разбира и знае всичко и въпреки сичко е с мен ... така че просто трябва да намериш човека ....УСПЕХ

5.   Наистина е много тъпо тва което си направила! Споко някой път ще ти се върне тъпкано. Този горе гледа и не забравя!

6.   Ок, изстинала си... Ама поне бъди коректна и прекрати взаимоотношенията си като човек.. Скайп? Голяма глупост... Сама си задаваш въпрос и успешно сама си си отговорила на него...

7.   Номер 4, 15-годишната разбивачка на сърца !!! хехехехехехехехехеххе. О, стига бе ..хахах вярваш ли си наистина? :))) И гордееш ли се с това?

8.   Кучка :), ако бях на приятеля ти щях те зарежа първи...

9.   "Нещо стана и изтинах" ... Добре дошла в страната на малките презадоволени кучки.
Всъщност проблема на вашето поколение е другаде - имате всичко наготово и всичко ви омръзва бързо. Трябва да се чувствате център на внимание и правите какво ли не за да го постигнете.

Защо ли си мисля, че след като си зарязала момчето си се оплакала на всичките си приятелки, за да може да се говори за теб. Оправданието, както винаги "това съм аз, не мога да се променя, правя каквото чувствам". Може би трябва да те разочаровам, че на 15 не знаеш нищо за любовта и отношенията между хората. Поне не и истинските такива.
И накрая - направила си услуга на момчето и той ще го разбере, така че спокойно. Никой не би искал толкова "сигурна" приятелка като теб.

10.   Абсолютно съм на мнението на номер 9!

11.   Добре дошла в лагера на кучките !!!

12.   Няма се тормозиш излишно. Дано прятелят ти е разбрал какво представляваш предварително .... и да се е смял с глас на спасението си.

13.   Като не го харесваш или обичаш не знам какво си изпитвала няма смисъл да останеш с него! И аз на твое място бих направила същото ;)

15.   Кучка (под тази дума в случая разбирам "подла") би била, ако бъдеш с него по интимен начин (нямам предвид секс... а нещо доста отвъд него) само за да не го нараниш. Това би било подло и спрямо теб самата - нещо дори по-лошо.

16.   Защо пък да е кучка ..момичето е решило че така иска и тфа си е неино мнение ..