Споделена история от Тинейджърски

Момичетата
Здравейте. Значи на 19г момче съм, и имам един голям проблем Харесвам момичета от типа примерно кукла барби честно ви казвам Иксам всичко да и е наред Апсолутно вскично гледам в нея Раце Крака Нокти искам всичко да и перфектно. Значи мнго хубави момичета са искали да ходят с мен обаче примерно като я видя че няма маникиур или няква друга дребулия и я отбягвам. И после приятелите ме базикат че сам п**** . И така много често оставам сами и примерно ако намеря някоя която ми е по вкуса Винаги е било за 1 2 дена не повече. И сериозна връзка съм нямал до сега. Моля помегнете.
И моля ви недеите с такива кометрари Задуволисе с каквото има или снижи летвата Чесно ви казвам немога Благодаря ви :)

Коментари

1.   Като те видят момичетата колко си неграмотен вечно ще си останеш сам-научи се да пишеш и да се изказваш на родния си български език първо и после имай претенции за маникюр педикюр и т.н.

2.   Оф, че си на 19 разбрахме, ама на училище ходил ли си някога?

3.   Ти наистина си п**** Пф

4.   Да ти кажа честно май си супер надменен. Да че е важно някой да има визия е така, но колкото си по хубав от вътре толкова по добре. Не цени хората само по външната красота. В живота ти трябва човек, а не кукла Барби. Късмет!

5.   Мн ясно брат и аз съм така.. Гледам сяка една малка подробност да е на 6... Верно трудно си намирам някоя за сериозна връзка.. но когато намеря поне съм истински щастлив, а не като другите балъци които ходят с некви крокодили... по добре сам на чекии отколкото с некфа тиня :D затова или с мега путка или с нищо тва е моето виждане!

6.   Номер 5 Брао точно така много правелно виждаш нештата ОТ афтора :)))))

7.   Нека авторът и номер 5 се вземат... един за друг сте! Хаха

8.   Хаха номер 5, можеш да си завреш твойто виждане в ..., дето я имаш за уста !!! Аз съм момче и понякога се изумявам как може да има толкова прости същества като вас, че чак ме е срам !! Мислиш ли, че имаш право да наричаш някой тиня, бе вчерашно такова :) Имате бахти самочувствието пък нито акъл, нито амбиции .. празни кофи. Мега путка е тази м/у краката ти. Научи се да уважаваш хората.

9.   Пич явно си педал...

10.   ОТ НОМЕР 5 ... Номер 8 къв си ти че ше ми казваш аз къв съм мижитурка :) Кой знае от кое село си дошъл да ми мърсиш в града... Ти защитник на женските права ли ми се явяваш, кой знае и ти с какаъв алигатор ходиш .. ама нали важна е вътрешната красота :) Жените са средство за престиж - трябва да изглеждат добре.

11.   От номер 8 .. първо - не съм от село, което не мога да кажа за теб :) второ - не съм защитник на правата, а на света от такива л*** като теб, които мислят, че са ядрото на вселената.

12.   От Номер 7, До Номер 5: Моето момчеНЦЕ, изглежда ми да си малък и дано да е така - това ще ме успокои, че все още има шанс да се оправиш. Жените първо да ти кажа, не са средство и колкото и странно да ти се вижда - имат права. Тук няма значение кой от къде е дошъл, има значение обаче - колко си глупав, уви. Пожелавам ти някак да изкараш времето си добре, въпреки че ще си останеш сам :D:D:D

П.С. И здрави ръце, също така/....

13.   Хахахахахахаха, смешен си бе пикльооо. :))))
Никога няма да забравя как ено такова лекенце като тебе, с Барбито под ръка се н*сра /буквално/ - беше решил че трее си паркира колицата връз тротоара, докато аз минавам оттам :) Та идеята беше, че такива сте всичките - мислите се за велики, а реално сте големи пу*ки. =)))
Смисъла на горенаписаното - приятелите ти, реално НЕ се бъзикат че си пу*ка. :))

14.   Хаха тва е тъпо ве ти си някавв ... търси си куклата барби и чакай някога да си наистина щастлив и да имаш сериозна връзка пък и като гледам писанията ти май си някав неграмотник който явно е пропуснал даскалото и надали някоя кукла барби ще иска някои като теб неграмотен който надали ще и дава тва което иска жалки сте напрао.

15.   Радвам се, че авторът поне е разбрал, че има ПРОБЛЕМ, за разлика от N5 :D

16.   Една жена трябва да изглежда добре. Обаче като гледам много малко хора го разбират това нещо е заради такива като вас жените сега се праат на кво ли не. Та косите си режат та некви развлечени дъкни носят и куп още глупости и моля ви не се правете на некви феменисти И даже има една реклама ЖЕНАТА Е САСДАДЕНА ЗА ДА БЪДЕ НЕЖНА обаче вие като не харесвате такива жени значи сте п***** Браво за темата :))))

17.   Еййй, много знаете всички каква трябва да е жената до вас, но като гоните такова перфектно нещо, трябва да не сте на по-ниско ниво, толкова прости, елементарни и НЕГРАМОТНИ!

18.   От номер 5 ... не примам критика от палячовци като вас! Секи избира с кой да е, аз избирам барби вие крокодили секи с вкуса си... Окей барбите е хубафо, крокодила е умен хааха бъпрос на вкус или пък логично ако барби не ми пуне ще се задоволите с крокодила:) нали те барбитатата са тъпи .. кисело е гроздето май ... ахах симпатяги сте ми големи :D

19.   Ох, най-готЕния си ти, да знаеш.... допускаш ГРУБИ грешки в писането! Върни се минимум в 5ти клас! Ще ти е от полза!!!!!!!!! Ужас...

20.   От автора - до номер 14:
Значи първо никъде не съм казал че не съм щастлив
Второ бил съм с много такива момичета обаче за малко и това ме е радвало адски много щото всички стоят утстрани и завиждат Трето едно красиво момиче не се впечетлява от умствените ти качества както твърдите тука Тя се вечетлява от съвсем други критерии които мисля че притежавам. Значи аз момче което всеки ден се потдаржам и се старая за виншния си вид И мисля че момичето което е с мен също трябва да се старае как излгежда. Така сега за някои хора като не се интересувате от външния си вид За това не ве и интересува с какво момиче ще сте сащото като вас Мур****

21.   Номер 5, палячото тук си само ти! На твое място един интелигентен човек би се засрамил, а ти и нахалстваш, като пак ни постваш?!?
Много ми харесват мненията на всички (освен на автора) за теб! Сам ще си останеш, а другата опция е следната: взимаш си женица тип "барби"(макар че е супер изтъркано клише) и след едно-две деца тя става по - голям "крокодил" или "свиня" от всички, които днес наричаш така. На всички с твоите претенции така им се случва в живота, а на теб ОТ СЪРЦЕ ТИ ГО И ЖЕЛАЕМ!

Тогава хорските "страшилища" ще изглеждат като кукли в твоите очи, че и умни и подкрепящи спътници в живота!
Аман от комплексарчета като теб и твоите подръжници - от сега сте такива, не ми се ще да си предтавям какво ще е след време. Ти бъди си тъп, пък чакай жените да ти градят престиж и да те правят да изглеждаш мъж...НЕВЪЗМОЖНО, по какъвто и да е начин от теб мъж да стане!
Че и нагли сте, освен прости, но то народът си го е казал : "Който няма нищо друго, компенсира със самочувствие"!

22.   Фактът, че самият аВтор, в коментар номер 6 нарича сам себе си аФтор, говори предостатъчно и е излишно да се коментира!

П.С. Прииска ми се, да направя Ф-то още по-голямо... Няма такава опция, за съжаление.....

23.   Абе ей пикльо. Много си тъп малкия походи по барбита а после когато дойде ред да създадеш семейство ще вземеш крокодил, защото ще знаеш че ще е само твой. И ще се грижи добре за теб самия. НАЙ ДОБРАТА ЗАМЕСТНИЦА НА МАМА Е КРОКОДИЛА повярвай ми така е не пигай старило а патило. А тези барбита където са много харесвани желани и тем подобни накрая остават сами или ги взима за своя жена някой който е последна спирка на града - мъж който е на ниво никога не взима елетни барбита с които цял град / момчета / са се научили на разни нещица. КЪСМЕТ ДАНО ПРОГЛЕДНЕЖ И ИЗВИНЯВАЙ ЗА ГРЕШКИТЕ НО ИМАМ ПРОБЛЕМ С КЛАВИАТУРАТА. КЪСМЕТ.

24.   Към №5 и към Автора: Еми, мойте момченца, щом на чекии ви е по-добре, карайте си цял живот на тях!!!
Само ще ви кажа, че ако търсите куклички Барби, НИКОГА няма да намерите любов и щастие!!! Защото тези, които са "перфектни" нямат сърца! Но явно вие точно това искате! Тогава, за какво ви е сериозна връзка?!

25.   Ти май имаш сериозен проблем, а само се чудя едно нещо... Помисли си, по-скоро представи си, че наи-сетне харесаш момиче, което да е по вкуса ти "кукла барби" с перфектна визия... Ами ако тя не те забележи и не иска да е с теб? Може би и ти не си толкова красив "и да не ти казваме да снишиш летвата" едно щи кажа перфектни хора няма... Има тaкива като теб, който се заблуждават...

Земи се замисли върху по-сериозни проблеми... И врпочем аз съм на 14... а като гледам имам повече ум в главата от тебе

26.   Съгласна съм с номер 2!

27.   Абее автора и номер 5.. искам да ви осведомя, че момичетата не харесват лошите момчета- тва е мит! аз бих се впечатлила от момче, което знае как да се отнася с мен а не да ми търси кусурите.. и съм сигурна, че ммного скоро и ти ще бъдеш с момиче "крокодил"! нз кое "барби" би те отразило някога с такова отношение.. и тфа че се поддържаш не значи че си стокаа ;) ходии малко си опраии разбиранията за жените, моля те

29.   хх...еми пич намери си някоя повърхностна кукла като теб и си се обичайте :Д кво друго да ти кажа......

30.   Брат педал го раздавашш ;)

31.   Към аВтора-хаха,ама ти си много зле,пишеш толкова,ама толкова неграмотно!!освен да мислиш за перфектната жена,вземи се научи да пишеш правилно.какво ще кажеш,аФторе ?хахаха.а,и като намериш твоята Барби,гледай да имаш и повечко парички,че ще и трябват за маникюр,за козметик...

32.   Мисля, че нямаш проблем. С Барбитата сте си лика-прилика. Само лъскава опаковка, ама какво от това. Гледай да ти е пълен джоба и те ще се навъртат около теб.

34.   Поредната измислена тролска историйка.

35.   Тоя си е играл с кукли бари цял живот. Момчета, ако още четете това, ако сте такива не очаквайте да си намерите приятелка изобщо някога.

36.   До автора и до номер 5, вярно е че една жена, изобщо всеки трябва да се поддържа, но не само външния вид, а и да се постарае да развие повече мозъчните си гънки, защото вие двамцата имате само по една за равновесие.
Като ви гледам ориентацията... ми една надуваема блондинка от ebay или aliexpress ще ви върши чудна работа. Хем ще отговаря само с едната “путка”, хем ще сте си на един акъл.
Момиче 18г.

37.   Ее не, ужас.... късно е вече, комплексирах се...

Ей афторе, знаеш ли ПРАФ си че момичетата нямад индерес кам ома ти.... ;(
Гарантирам.
/Момиче на 17/

Ии сега.... какво.... като си нямам руса коса, маникюр и педал, чудо се е видяло - с пишка! за гадже... ще си остана сам-самичка противна тиня с широки дънки и кафява коса... :'((
Пиша това със сълзи на очи, да знаеш!
Направо ми разби илюзиите за света...
Само случайно дано не се натъкна на теб някъде навън, с някоя от еднодневките, че ще си тегля куршума от завист, честна крокодилска!

Ии номер 5, като сме отворили темата за интелект, абе ти сигурен ли си, че знаеш за какво ти е и втората глава?

Лееле до къде я докарахме...

38.   Честно казано не мога да повярвам че авторът е на 19, грамотността му куца от всякъде, както и този начин на мислене е типичен за 14-годишни момченца, а номер 5 е просто толкова абсурден, че няма нужда да го коментирам.