Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в 20 годишен
Аз съм момиче на 16 години и съм влюбена в 20 годишен. Знам че е доста нетипично. Но просто когото го видях нещо ми стана не съм изпитвала такова чувство. Той наскоро си намери приятелка.

А аз страшно искам да е с мен. Той скоро заминава на работа на 300 км. от града ни и няма да се прибира в града. Няма да е тук 6 месеца. А аз не съм готова да си покажа чувствата а все пак си има и приятелка. Не знам как да действам. Да изчакам да се върне и да го накарам да излезем. Много благодаря ако ми помогнете.

Коментари

1.   И кое му е нетипичното. Аз съм на 33 и съм влюбена в 20-годишен, виж това е по-нетипично :)
А по темата - покани го да излезете и опитай, пък каквото излезе, по-добре не чакай да се измъчваш, разбери още сега, за да не чакаш напразно и да се надяваш.

2.   Заглавието леко подвежда, не мисля, че точно годините са проблема тук.

3.   според мен няма нищо нередно... само 4 години разлика. кфо толкова?? познавам хора с по-големи различия, но от годините няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ

4.   Когато аз бях на 20, бях влюбена в мъж на 36 и направих всичко възможно да съм с него, въпреки че имаше приятелка от 4 години, а аз от 7... Щом го харесваш му разкрий чувствата си, после ще съжаляваш, ако ''изтървеш влака''... Ако те е срам да му го кажеш в очите, му го напиши на смс примерно Ако е съвестен и си сигурна, че няма да ти се присмее нищо не губиш да опиташ! :)

5.   Хей момичее.. глупости говориш.. Аз съм на 16 и половина приятеля ми е на 21 и много си го обичам и той мене.. :) Няма никакво значение..!! :)

6.   Какво нетипично. Тук вече е типично да се виждат 13 годишни пикли с по 30 годишни идиоти. Годините нямали значение.. моля ти се.

Death_Blade ^

7.   Здравей!
Каква чиста случайност. Аз също съм на 16 и харесвам момче на 20. Само, че момчето което харесвам вече учи и живее в София. Ако го обичаш толкова силно и искаш да му кажеш го направи. Лошото е, че има някой до себе си. другият вариант е да излизаш с него, да говориш с него и по този начин може малко по-малко да го спечелиш. Ако знаеш любимите му неща
и имате нещо общо по между си, разговаряйте за общите си любими неща, така ще станете по-близки, а и може да започне да те обиква.

8.   Като му кажеш ей тая глупост и ще избяга не на 300, ами на 300 км :D