Споделена история от Тинейджърски

Учителят ми по физическо ме опипва
Здравейте!! Аз съм момиче на 13 години! Както споменах в заглавието учителят ми по физическо ме опипва. Всеки час не престава. Той е на 25 и е нормално да мисли за секс и подобни неща.

Веднъж бях седнала на едно кафене и чаках братовчедка си той ме пресрещна и ми предлложи да ме почерпи, но аз отказах. Той постоя до мен и каза че ще си върви аз му казах, , довиждане, , и той си отиде. На другия ден ме заклещи в тоалетните и започна да ме опипва аз се опитах да се измъкна но той се възбуди и започна да си го мачка, дърпах се но... след малко си свали гащите, едно момче от 7 клас минаваше през женските тоалетни и видя това. Момчето започна да го рита и да го дърпа, но учителят ми му удари един шамар и момчето се отдръпна. След малко започна да мастурбира. Аз си отвратих, той видя това и приключи. Целуна ме по бузата и се махна. И сега всеки ден е така опипва ме и това ее! Как да постъпяя?? Какво да направя?? ПОМОЩ!!??

Коментари

1.   Ако историята е истинска - тоя човек е ненормален, няма как да се оплачеш на родителите си, или на директора, затова просто ходи навсякъде с някой твоя приятел или приятелка, и ако продължава, вече трябва да се оплачеш и на ваще и на директора, за да го изгонят или нещо такова, много е лошо така.
S. I. S.

2.   Говори с родителите си, оплачи се на директорката, обади се на полицията. Това може да му коства работата в това училище, ако не и във всички училища

3.   Отивате със свидетелят при директорката и си казвате всичко

4.   Това ако е вярно аз съм Кемал Ататюрк. Ако е било вярно това, едва ли точно тук ще търсиш помощ. Жалко, че има тук и фантазьори.

6.   Или историята е плод на твоето въображение или този е пълен извратеняк... Ако е истинска историята ти може да се оплачеш на директорката или на родителите си. От там нататък вече само съдбата ще покаже как ще се развият нещата...

8.   Оффффф, това, което трябва да направиш е близо до ума!!! .. Отиваш при директора..

9.   Не ми се вярва историята да е истинска, но все пак може и да греша.
Казваш на родителите ти МОМЕНТАЛНО какво е станало. После отивате при директорът на училището. Този учител е някакъв ненормален, може дори да го съдите.

11.   От Авторката:Хора разберете ме никой не ми вярва нито на момчето

12.   Тия треньори са ненормални, бе. Моя е на 26 и ми каза, че е влюбен в мене. Моля те, миличка. Внимавай! Кажи на всички, на които вярваш. Кажи веднага на родителите си и се оплачи на директорката. Успех!

13.   Подай оплакване в полицията. Този човек не трябва никога да работи с деца. Ти си се разминала, но колко ли момичета ще изнасили преди да някоя да се оплаче. Бъди първата, дори да не ти повярват!

14.   Абе... вие не виждате ли, че момичето пише :"Не ми вярват"? Е значи няма смисъл напразно да се опитва да ги убеди. Трябва да го хванеш в крачка. Трябва по някакъв начин да го разобличиш. Но това ще си има и хубави и лоши страни. Ако загуби работата си заради теб, ще те намрази и както се случи с една позната, ще те преследва, но не ми се вярва! Винаги имай едно наум! И се запиши на бойни изкуства. Спасявали са ми живота-наистина!
Намери начин, да запишеш поведението му или просто бъди нон-стоп с някого!

15.   И в моето училище имаше подобен случай с една приятелка и учителят ни по информациони технологии които постяно я тормозеше пращаше и някакви снимки които аз лично сам ги виждала накрая те се престраши и се оплака на директора и тои дори сам напусна като се оправдаваше с това че е бил пиян и не си спомня такива неща (а това не е било само веднъж)
така че не се притеснявай и потърси някаква помощ се някои ще ти повярва. успех!

16.   Помогнете ми, и аз имам същия проблем, но мен ме е страх да кажа на когото и да е, защото той ме заплаши, че ще ме убие, ако кажа на някого. Единствено тук се надявам, че няма да забележи, че съм го споделила. ПОМОЩ!

17.   И какво, да не си мислиш, че действително ще те убие? Не знам какво още чакате, веднага се свържете с полицията и/или кажете на директора!!

18.   Оплачи се на родителите си първо, те трябва да те посъветват какво да правиш.
Аз пък има друг проблем, защото съм учителка, а има едно момче от 10-ти клас, което ме опипва. Винаги намира начин да ме сгащи насаме и ме обарва навсякъде където може. Случва се и в блъсканица в коридора да ме плесне по задника.
Аз пък съвсем няма на кого да се оплача. Лошото е, че и живеем в един квартал...

19.   В преносен смисъл че ще ме убие! Има предвид че ще ми стъжни живота и(цитирам) : "лоша случка ще ти се случи, момиченце, ако вземеш да разправяш на някого! Ясно? ! ''

Така че ако ще помагаш- помогни и на авторката и на мен, ако не МОЛЯ те без обидни коментари!!! Благодаря предварително!

20.   Какво да помагам, вече казах какво трябва да направите. Оттам нататък вие сами си решавате. Как може да се връзваш на заплахите му не знам.

21.   Лесно ти е да го кажеш като не знаеш в каквo училище уча и с какви хора си имам работа!

22.   Ужас аз съм потресена, от такива учители, затова и ме е страх като ни кажат, че имаме нов учител, ужасно е това което се случва на някой момичета в училище, кажете на приятелите си, се някви приятели трябва да имаш, истинските ти приятели ще ти повярват...
S. I. S.

23.   Отиваш при директора, просто..

24.   Подкрепям номер 13.
Оплачи се в полицията. :)

Малката

25.   Пълна измишльотина

26.   Ако наистина не ти вярват, по-добре си вземи отпусното и се премести в друго училище, дори да не искаш. Това е спасението макар че пак може да го засечеш, но все пак поне не всеки ден.

27.   Незабавно отиди при директорката или кажи на родителите си въпреки че те заплашва! Не чакай това да се повтори!

28.   Ами... аз също съм момиче само че на 11. Според мен кажи на родителите си все пак едни родители трябва да вярват на детето си особено при такива случеи защо то да си измисля. След разговора с тях отиди при класната ако тя не ти повярва тогава сами с момчето отивате при директора и се оплаквате. Това е извратено и не може да продължава така. Успех ще се радвам ако съм допринесла за решаването на този проблем! :)

29.   Ех мечти, мечти... напрай няколко обиколки на игрището и си вземи един студен душ да се поохладиш малко, че мн си се разгонил/а

30.   Ами стани си гадже с някое по-едричко момче и да видим тогава дали ще му стиска на "учитела". Аз лично бих му пенсионирал четката за зъби на такъв учител, но за сега не ми се е отворил парашута :D.

32.   Отиваме заедно в ГДБОП, това е

34.   Добре, де. Във вашето училище нямате ли камери? ! Ако има, повдигни въпроса към класен ръководител/учител/родител/директор и поискай да видиш и камерите. (камери вече трябва да има навсякъде, дори и в тоалетните) Друго доказателство може примерно да накараш някой твой приятел да снима тайно с телефон, докато той те опипва или прави втори шанс, заклещвайки те. Момиче, ако не направиш нещо, той ще продължи и ще реши, че ти харесва и затова не казваш. При мен беше същото с господина по Музика, но само ме опипваше. Давай, успех!

35.   Подай жалба.

36.   Чакайте малко... ако е истинска историята, макар че се съмнявам, то тогава не чакай, а кажи на вашите, а после и на директора! Няма какво да чакаш да ти го навре и тогава да кажеш - МАМО, УЧИТЕЛЯ ПО ФИЗИЧЕСКО ПРЕВИ СЕКС С МЕН!

37.   Намери някой да го снима без да разбере - как прави всичко това и после го занесете на директорката или където трябва!

38.   В моето училище има един подобен учител, ако се не лъжа е '90 набор и постоянно оглежда гъзове на ученички забога, не е приятно, наистина.

39.   Веднага сподели с вашите, дори да ти е неудобно, не се колебай и потърси помощ от тях. Ти не си виновна и с нищо не си предизвикала поведението му. Ако вашите не реагират адекватно, потърси директора/психолога на училището. Не знам какво друго да те посъветвам, за съжаление. Явно нещата са сериозни и не търпят отлагане, защото само ще се задълбочи проблема.

40.   Оплачи се на класната :)

43.   Сподели на вашите! Това не може да продължава! Ти им го кажи пък те си знаят какво да правят ;) Този човек е за затвор! Не се притеснявай от нищо и от никой, няма защо! Не си виновна за абсолютно нищо. Хайде успех!