Споделена история от Тинейджърски

Иде ми да я смажа!!!
Здравейте!!! Като моята история има още много, но все пак се реших да пиша.
Значи първо ще започна, че А. ми беше приятелка и то много добра, споделях и всичко и тя на мен. Но веднъж без да искам се изпуснах пред едно момиче, една тайна на А. и оттам последваха още други проблеми. Признавам си, че аз съм виновна, трябваше да внимавам повече. И оттогава А. не ми говори, дори по-лошо стана ми враг. Съюзи се с едно друго момиче Р. и е казала всички мои тайни включително в кой съм влюбена и лошото е че Р. го познава. Днес си писахме с А. /тя бе влезнала от профила на друго момиче/и започна да ме псува аз не издържах и отвърнах и така тя почна да задълбочава.

Аз и казах, че не отричам че съм й направила беля тя също на мен и че вече сме квит... и тя ми отвърна, че с нея може и да съм квит ама, че Р. ми има зъб и няма да се спре докато не ми отмъсти. Аз я попитах какъв е проблема на Р. защото аз никога през живота си не съм имала вземане даване с нея. И ако в понеделник ми кажат нещо кълна се няма да издържа и ще ги смачкам... на косъм съм от изключване остава ми само още едно провинение и съм вън, но поне ще знам че съм ги научила тия седмокласнички да не се ебават на по-големи/да уточня аз съм на 16 а те на по 13-14/.... И ви питам заслужавали си или какво друго до направя, за да ме оставят намира без да ги бия, защото годината е към края си а не искам да ме изключат.. Моля ви помогнете ми!!!

Коментари

1.   Хвърли им един здрав бой след даскало и готово.. с думи не можеш да се оправиш..

2.   Звучиш ми като кифличка... Нищо лично... Искам да кажа, ти си момиче. Противно е две момичета да се бият или да си крещят. Победи я със затапване примерно или я игнорирай. Ти си по-голяма, покажи й го, покажи го и на нас. Невероятно е как всички момичета полудяха и започнаха да скачат на бой и да крещят все едно са изтървано от Зоопарка. Предполагам какви сцени разигравате постоянно... Попринцип аз не си падам особено спокойна личност, но никога не съм скачала на бой на момиче. (обикновено кифлите се дразнят от мен и като не могат да ми отговорят подобаващо се опитват да ме удрят но не им се получава... ) Е, като малка се биех с момчета, но само да там, а и бях на 8-9... Аз ти препоръчвам да не им обръщаш внимание. "Убий простака с мълчание" са казали хората. Както и "По-умният отстъпва" Е, покажи че ти си този човек!
~Smiley~

3.   Всеки си яде това което си е надробил! Смисъла да ги набиеш е нулев, на какво мислиш, че ще ги научиш с такова поведение? На това, че ти си слаба в размяната на думи и тъй като си по-голяма на възраст можеш да удряш. По този начин ще направиш само на себе си лошо, ако те изключат вашите теб ще тормозят ще остане в досието ти изключена побойничка и какво.

4.   Абе това сме момичетата главите ни са пълни само с интриги.

5.   остай ги! като свърше даскало ако още се заяждат им хвърли един бой! това не се издържа! говоря съвсем сериозно! относно до момчето- няма нищо! и той може да те харесва! така ще разбере!

6.   Не мога да повярвам, че си на 16. Кви са тия детски истории. Имам чувството, че втори клас се разправят за такива неща. И не си решавай проблемите с бой! Просто говори с Р. ако нещо издаде от тайните ти. Здраве да е.. кво толкова. А относно А. - тя не ти е и няма да е истински приятел, защото аз даже и като се скарам с някой му пазя тайните... а тя не го е направила така, че У ЛЕВО ;)

7.   Те я малките много ме дразнят като почнат да се правят на голямата работа абе еби ги не им обръщай внимание не си заслужава да изхвърчиш заради тях (може и това да целят ) ;]

8.   Абе лапешки истории правите!!! Излагате се всичките и ти и твоята бивша приятелка.