Споделена история от Тинейджърски

Защо няма повече време?
Привет от мен. Инфо (аз съм на 14 и имам приятелка на 14 почти година). Имам много за разказване но ще бъда кратък. Моята връзка е в много лошо положение... Главият проблем е, че нямаме достатачно време да се виждаме.... В общи линии учим в едно училище, един клас, но не е достатачно. Преди имахме ужасно много време!!! Някак си нещата бяха по-добре.

Сега се караме 1-2 пъти седмично, като подертавам ЗА ГЛУПАВИ РАБОТИ. Не, че не знам какво да права искам да споделя... Какво мога да правя освен да продължаваме така... Как да го кажа понеже сме най нормални деца не сме правили секс. Нямам големи намерения, защото сме ученици преди всичко и не му е времето. Хормоните си влият обаче както и нашата любов, като че ли нараства. Или по-просто сега искаме да сме заедно още повече, а не можем.... Не мога да си помисла как ще е ....Искам да се извина за всякакви граматични, пунктоационни грешки българин съм но на компютър наистина ми е по трудно още веднъж простете. Благодаря!

Коментари

1.   За възрастта си разбираш добре, че е рано за секс. Лошото е че нямате време да се виждате... ми примерно мога да ти предложа вечерта ако имате 1 час на разположение я зъведи някаде, където не сте ходили. Събота и Неделя и отдели повече време, отидете на кино, кафе, разхождайте се в парка, дори ако сте някаде на саме да си приказвате е достатъчно. Интересувай се от нея за да не загубиш връзката си (момичетата обичат вниманието) . :) Успех, а за грешки.. всеки прави <----.

2.   В един клас сте пък нямате време да се виждате уоу.. та вие сте по цел ден заедно бе приятел... и аз с моята пряителка се виждам много рядко щото живее на 40 км от мен.. но намирам време.. а ти завиждам ти в един клас тзтз

3.   Явно съм забравил да спомена, че я зимат веднага след даскало, а събота и неделя тя все прави нещо..... Днеска ми беше толкова тъпо не сам на кеф... Особенно като просто не върват нещата и като ми каза вчера че все ще е така .............. -> от автора

4.   От ном 2: Е при това положение наистина много неприятно :) ноо не се отказвай, желание има ли нещата се получават...

5.   Благодаря за помоща ще се мачиме :)

6.   Потърси начин да се срещнеш с тяхните, ако те харесат може и да ви се отпусне малко повече време и най-вече не се отказвай(и в краен случй знай че секса винаги подобрява връзката,НО както ти каза не бързай с това)късмет :)