Споделена история от Тинейджърски

Срамни косми
Здравейте искам да попитам като си бръсна космите (момче сам) през няколко седмици след месец стават толкова твърди че няма накъде. Какво да права като станат толкова твърди?

Коментари

1.   Отиди на гозметик :)

2.   Машинка за постригване :D.

3.   Козметик.

4.   Епаааа.... :Д
Глупости козметик няма полза то ако беше така сички мъже ли треа да ходат на козметик?
Просто мъжките косми са по груби и е нормално ама ако те дразни опитай с епилатор :Д поне ще се изкоренят :)

5.   Не луди ли сте те никога няма да се изкоренят с 1 епилатор. Просто ги бръсни и тфа е няма др начин теи ше си е цял живот ..

6.   Пробвай лентички, ако ти е болезнено крем за депилация...

7.   6, много добър съвет.
Аз съм пробвала всичко, но най-добър резултат със специален крем за депилация постигнах - кожата става чудесна при това!