Споделена история от Тинейджърски

Кого да избера - нея или него?
След като прочетете това, всички ще кажете, че съм ужасен човек, непоправима егоистка и т. н. Но нормално е, това е обикновена човешка черта, не съм нито, първата, нито последната такава...

На 16 съм. Преди няколко месеца се запознах с момиче с почти 3 години по-голямо от мен. Така се получи, че започнахме да излизаме всеки ден. От време на време тя започва да ми говори, че съм и била най-добрата приятелка, че никой друг не я приемал... А аз ненавиждам такива хора, търсещи съжаление и не бих могла да я нарека приятелка.

Преди около месец, съвсем случайно се запознай с едно момче. Той е обожаван от всички момичета и не пропуска да се сваля на всяка. Ама пък е толкова сладък... Въпреки че си имам приятел, така ми се прииска да пробвам и с него. Само че разбрах, че момичето, за което ви говорех е негово настоящо гадже от около две седмици... Съвсем не ми се струва сериозно, но тя е толкова въодушевена.
Вчера се оказахме тримата в едно кафе, тя като че ли подозираше нещо. Предупреди ме, че той е нещо за което ще се скараме. Но на мен ми е все едно. Толкова много го искам. Само че го искам само за мен. Просто ей така, за да не ми го цапа!
Все още обаче не съм успяла да го направя, някак, като че ли не искам да я нараня... А така искам да ги разделя...
Дразня се на колебливостта си! Търся съвет!

Коментари

1.   СТ1: Дано да те зарежат всички да ти дойде акъл в главицата. Не само че ще изневериш на приятеля си ами и ще разделиш други защото искала някакъв хубавец. Ти не заслужаваш нищо общо взето ама хайде.

2.   Не прави нищо, което не искаш да ти сторят ;]]. Приятелка, или не, той и е гадже и момчето е избрало нея... любовта е за двама, за трети място НЯМА! Ако скъсат, колкото и да е долно, ако щеш се съблечи пред него и му се натискай, но докато са заедно... без коментар.
Зу-За

4.   Не прави глупости! Това са к*рвенски номера... Доколкото разбрах, момичето нищо не ти е направило, а ти просто се дразниш от нея. Е, не може да харесваме всички, но това не значи, че трябва да разваляме връзките на другите! Колкото до момчето, хубави има много - намери друг!

5.   Не знам защо 1 те съди. Мсиля, че повечето момичета на твоята възраст имат подобни желания към някое хубаво момче. Моят съвет е да прочетеш малко от новият завет. Много истини ще намериш, ако имаш очи да ги видиш.