Споделена история от Тинейджърски

Много много объркана
Здравейте сподели. нет
На скоро пуснах история със заглавие ''Проговори ми''.
След онази случка днес го видях той ме погледна 2 пъти после се обърна и аз се обърнах, но не събрах смелост да го поздравя днеска вечерта му пиша в скайпа и той ме пита коя съм, кое у-ще съм (понеже той незнае, че това съм аз) и му обяснявам и той ми пише ''аа ти си тая където си говорих в петък пред у-ще'' аз потвърждавам и той почва да ми пише кво съм дирила от него и аз му написах ''пиша ти, не може ли, а и ние се познаваме'' и той ми написа ''мисля, че не'' и аз написах ''ами познаваме се ама ти не помниш'' което наистина е така, преди 1 година се бяхме запознали ама той явно не помни.
Моля дайте си мнението за това, много съм объркана.

Коментари

1.   Ако... някой ти каже "мисля че не", не значи че не те помни! ... :) Може просто да не му е сега до разговор с теб! Може би не си даваш сметка, ама когато познаваш дълго някой, както при теб 1 година, и не го/я заговориш, какво ще си помисли другия? :) Дали нещо хубаво? ! ... Или нещо не много приятно? ! Там е работата, че притеснение и срамежливост, е което ти усещаш! Но отстрани може да изглежда различно. Представи си го, запознаваш се, и дълго време, не правиш нищо за да осъществиш контакт с дадения човек, а го карате само на погледи и разминавания! ... :)) Та... какво ще си помислиш ти, за човек който те те заговаря, а само те поглежда понякога? ! ... Най-вероятно на него му изглежда, като че страниш, а държанието ти, може би тълкува, като надутост, и високомерност! ... Да, колкото и странно да ти звучи, липсата на действия и мълчание и като това може да се разбере!!! :D

Хммм, кой направи първата крачка преди една година? Ти? Или той? Ако е той, мисля е ясно, че сега си ти на ход? :) След като една връзка се състой от двама ;) Сближаването също е занимание и желание за двама! ... Не правиш нищо, нищо и не става! ... ;) Съветвам те, да му проговориш на живо! Сега е твой ред ;) Само така ще разсееш съмненията му, и предубедените му заключения, които явно си е изградил :) Ха, или просто се прави на много сложен и недостъпен, няма да е първия, на такива се правят всички, то и затова накрая не им върви :))

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~

2.   Kъм ~winterfire~
Ами запозна ни една бивша приятелка, но после той ме поздравяваше като ме види, а аз и моята глупава срамежливост...
При положение, че се осмелих да му пиша което можеше и това да не стане. И какво иска да каже с това ''какво искаш от мен'' все едно съм му досаждала цял живот и той е седял на тръни и накрая го е написал? !
Защо ме учуди това, че ме помни, а не помни когато се запознахме и т. н.
Като го видя и той не ме погледне... как да го заговоря или ако почне да се дърпа? !!
А тогава не свали поглед от мен когато си говорехме.
Ето от толкова радост какво стана, вече съжелявам, че съм се спряла да говоря с него и изобщо, че му писах...

АВТОРКАТА