Споделена история от Тинейджърски

Много голяма грешка
Не знам как да започна.. моята история е такава: имам си приятел на който държа адски много... но преди извесно време стана един много голям гаф. Така бяхме се събрали на един купон.. и аз се напих адкси много, не помня почети нищо от онази нощ.. помня само,че по едно време се събудих и замалко да го направя с най-добрия ми приятел.. а в другата стая беше моят приятел (на който държа адски мноо), но колкото и пияна да съм била съм мислила до няква степен и не е станало почети нищо между мен и моят най-добър приятел..

Естествено разказах на моят приятел кво е станало и той ми прости и ме разбра.. защото и той държи на мен и ме разбра колко се съжалявам за това.. но проблема е там, че след купона моят най-добър приятел ме изпрати до нас и сме се целували по пътя, аз това го помня бегло... и сестрата на моят приятел ни е видяла.. и сега ме мисли за някоя курва.. а в същност аз съм дествена и адски много се съжалявам за станалото.. и незнам как да докажа на сестра му, че не съм чак толкова лоша, защото тя си мисли, че аз се подигравам с брат и.. а в същност не е така..! ПРОСТО ВСИКО ОТ ОНАЯ НОЩ БЕШЕ ГОЛЯМА ГРЕШКА, ЗА КОЯТО СЕ СЪЖАЛЯВАМ АДСКИ МНОГО!!!

Коментари

1.   Здравей миличка,не се притеснявай от такива неща, единственото нещо което трябва да докажеш е на твоя приятел и то е колко го обичаш и колко държиш на него, а за другите не трябва да те интересуват, защото винаги ще има човек, които ще иска да ти направи мръсно, всеки допуска грешки, важното е да се поучи от тях.... Успех :) :) :)

2.   Кажи и че си се напила адски и не си знаела какво правиш и за напред не повтаряй грешката.

3.   Ох... пише се "съжалявам много", а НЕ "се съжалявам много". Иначе при втория вариант излиза, че сама себе си съжаляваш, а не че се разкайваш за постъпката.

4.   Не дължиш обяснение на сестрата на приятеля си. Живей спокойно и щастливо.
Успех

5.   Излез с нея, покани я на кафе и и обясни, ако е толкова важно мнението и, но кажи на приятеля ти, че ще говориш с нея.

6.   От авторката: мерси за съветите..!

7.   Ако го обичаш не се интересувай от мнението на другите! Какво от това, че му е сестра?!.. Изобщо да не ти пука ;) Щом ти е простил значи те обича!!!
УСПЕХ :)

8.   Абе малката ти незнаеш ли че чисто приятелство между момче и момиче няма... избиси това от главата... няма такива приятели

9.   Интересно ми е, как винаги като се напиете ви се до ебава? искам да кажа, че ЖЕНА да пие е ГРЕШНО особено момчета ако има, те искат само да ебът недей да си мислиш, че им дреме за нас! Мен ако някой ми направи така ще го зарежа болно ще ми е, но ще го оставя едно е да простиш, едно е да забравиш а аз нито едното не мога. Такива предателства като това не се прощават трябва да го знаеш ти, и всички, не си ебана, но ти се иска нали? А ти каза, че приятелят ти е бил в другата стая, що не отиде при него, ако беше отишла тва нямаше да стане, да знаеш за оставяне си!