Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е това?
Здравейте, аз съм момиче на 14 г. и искам да ви споделя нещо... Сега съм 8-ми клас и от тази година се преместих в друго училище. Преди това бях в едно друго от 1-ви до 7-ми клас и там беше страхотно... Госпожите, съучениците.. всички бяха прекрасни... Но откакто напуснах почнах почти винаги да си мисля за една госпожа, която ни преподаваше по

История и се държеше много добре, беше много добра, хубава ( не че я харесвам )... и така... Даже аз си признавам че не я слушах много, много но никога не ми е казвала дума накриво... Винаги ми се усмихваше... Но аз не я зачитах за нищо преди... А сега вече 8 месеца ако не и повече, се минаха и аз постоянно мисля за нея, не мога да я забравя, дори и да искам. И не знам какво да правя вече, не мога да кажа че съм обратна, и нямам чувства към момичета. Имам си гадже от доста време... и държа на него... но в същото време много обичам тази госпожа, но не като гадже, а като много близък човек. Много ми е близка и много се привързах към нея и всичко си споделям с нея, отколкото с майка ми. Не знам това нормално ли е... Като не се виждаме от много време, и като се видим и ставам много радостна и ми иде да се засиля към нея и да я гушна (приятелски разбира се ), но не ми стиска... защото не знам какво ще си помисли. И си мисля за нея хубави неща... не мисля извратени неща... Просто ми е като най-най добра приятелка, нещо такова а тя е на 35 г. , не мога да си обесня защо така стана... Моля ви се помогнете ми, моля ви се кажете ми според вас дали това е нормално и съм нормална, не може да съм лесбийка, защото изобщо не си фантазирам някакви сексуални неща свързани с нея. Просто ми е като 2=ра майка... Нещо такова... не мога да го опиша... :( но съм много объркана... Моля пишете коментари, и ако има някой в същото положение - да пише :)... Благодаря ви предварително и дано модераторите одобрят тази история... И моля не ме мислете за побъркана... ;;)

Коментари

1.   защо не и купиш цветя примерно и не идеш в старото си училище да я видиш? може би майка ти не те разбира така добре както тя..

2.   Ние и подарихме подарък пред коледната ваканция и тя много се зарадва, защото не очакваше подарък от бившите си ученици и от настоящите де.
А и по какъв случай да и дам цветя сега, иначе аз когато мога винаги ходя в старото си училище, но това става веднъж или два пъти в месеца.. за съжаление... :(:(:(:(