Споделена история от Тинейджърски

Самотата..
Искам да ви разкажа за моята история. По принцип съм от курортно селище в бургаска област. Бях 4 месеца в софиа но не ми хареса и се преместих в бургас. Уча в колеж по туризам. Чувствам се сама. Нямам приятел до себе си. Последния ми приятел когото адски обичах и бяхме заедно 7 месеца се оказа че има приятелка от 7 год и бременна отгоре на всичкото. а мен ме лъга толкова време. представяте ли си каква болка беше за мен като разбрах истината.

Още са пред о4ите ми неговите сълзи и като ми казваше колко ме обича а накрая.. още го обичам и искам да върна по някакав на4ин времето назад но знам че няма смисъл. сега ми звАни да сме се видели само на кафе но не мога тои вече има и дете.. болката е неописуема..

Занимавах се известно време с турчин но уви имам чувството че само заради секс ме търси и то когато му е на кеф иначе не ми звани.. сега искам да кандидатствам тази година в варна в свободния и да замина и вече да се устроя там. тук не мога. тук се връщам към спомените всеки ден и ми е гадно. дано да ме приемат с моита приятелка и да отидем във варна..

Правила сам 1 аборт преди 2 години но ходих по доктори и ми казаха че е благополучно всичко и не би трябвало да имам проблеми за в бъдеще. болката обаче в сърцето ми е неописуема. само този които го е изпитал мои да ме разбере.

Дано Господ ми прости този грях тогава бях едва на 17 и нямах друг избор. Толкова е объркано всичо.. пълен хаос е всичко, дано поне да взема изпита по кормуване защото в софиа ме скъсаха. Благодаря че прочетохте историята ми.

Коментари

1.   1. Един съвет: Пиши по грамотно! Ако на изпита те видят как пишеш ще те скъсат само като погледнат листа.
2. Как може да си правила секс едва на 17 и то с неподходящия човек??? Как може да си направила 2 аборта??? Та ти си отнела човешки създания. Май не мислиш преди да "действаш".
Твърде вероятно е това да не се публикува, но ми приличаш на някоя курва.
3. Няма

2.   Жено, ти си се побъркала. Дори от това как си написала историята си лъха безнадежност. Направо .... изтрещяла си.

Винаги има начало и край. Винаги. Седнала си да мислиш какво е станало преди. ПОМИСЛИ за себе си повече, за бъдещето си. Спри да се връщаш към спомените си.

Това за Свободния е решение, намери още такива. Намери си хоби - запълни си деня. Направи се красива: ЗА ТЕБЕ, не за мен.
И мен ме скъсаха два пъти на изпита за шофьор, пак не умрях. Ще стане.

Всеки допуска грешки, важното е да не ги повтаряме.
Извини ме за езика , но направо ме потресе. Успех

3.   До 1 коментар: Първо не сам правила 2 аборта чети хубаво.

4.   Офф номер 1 ти май не можеш да четеш. Пише, че е направила 1 аборт преди 2 години!
Мила аз също ще те посъветвам да си оправиш правописа ;) Надявам се всичко да се оправи и да намериш правилния път. Успех!

5.   Оф номер 1 ти вземи прочети историята още 1 път, къде ги видя тея 2 аборта.... Аз пък ти пожелавам късмет. :)

6.   От №1
Тцтц, все едно на Вас не Ви се е случвало да прочетете грешно. Всички ме нападат така, все едно съм убила човек мам**му.

П.С. Коментара си остава същия. Като само попрявам, че не си убила два а един човешки живот.

7.   Номер 1 казваш така защото не си имала същия проблем...

8.   До коментар номер 1: От авторката.
Знам че съм направила грях знаеш ли още ме боли ама нямах избор тогава казаха ми занапред че няма да имам проблеми.

9.   От №1 до авторката:
А защо да си нямала избор? Какво те е спирало да запазиш детето?

10.   Спираше ме това че ме чакаше учение тогава бях 11 клас а тогавашния ми приятел беше турчин разбираш ли че беше грешка колкото и да ме боли.

11.   Ами това, че си била твърде малка не е проблем. Преди няколко дни в този сайт пишеше, че момиче на 15 години е родила детето си. Преди това имаше момиче на 17 години, което също НЕ е направило аборт.

А какво значение има дали приятелят ти е турчин, българин, ром или какъвто и да било друг?

12.   Наште щяха да полудеят а и с турчина бяхме вече разделени. Нямаше как аз бях все още дете. Искам да съм готова за този момент. Вече внимавам и се надявам всичко да е наред за в бъдеще.

13.   Оххх тоя № 1 е много тъп. Тези дето са родили на по 15 и 17 и са имали първо подкрепата на приятелите и на родителите. Така от страни да я критикуваме е много лесно. Като го роди и като не завърши после от къде пари да го издържа. Сама знаеш какво да направиш. А що се отнася до правописа нали има редактори на компа е нормално да допуснеш грешка.

14.   До №13:
Първо ако се разровиш из сайта, е много вероятно да намериш темите, за който ти говоря. А там пише, че родителите на тези непълнолетни момичета са ги изоставили. И същите тези момичета са останали като "вълк единак", схващаш ли изобщо? В един обобщен ред ще ти кажа, че те са родили и запазили децата си напълно самостоятелно, а след това са учили задочно.
Няма да се занимавам повече с теб, че само ми лазиш по нервите.

До авторката: Въпреки нещата, който си направила, аз ти желая успех за в бъдеще. Вярно този аборт е минало и да искаш не можеш да върнеш времето назад. Затова се концентрирай върху настоящето иии умната ;)

15.   Благодаря ви за подкрепата! Надявам се всичко да е ок за вбъдеще и на вас всичко наи наи добро и успех !!!

16.   1. Tрябва да си оправиш правописа
2. На твое бих задържала детето, то не е виновно, че ти не си взела предпазни мерки 3. Това, че си на 17 не е извинение, има момичета на по 13 години, които задържат децата си, но все пак всеки си има мнение.. така си решила..
ЗА НАПРЕД ТИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ И ВСИЧКО ХУБАВО, НЕ ВИНАГИ ЖИВОТА Е РОЗАВ!!!