Споделена история от Тинейджърски

Актуални въпросчета за секса
1. Знам, че като докосваш едно момиче на всякъде ще и бъде приятно стига да си нежен. Дупето е ерогенна зона, но има ли специални техники как ние мъжете да докосваме женското дупе, за да ви доставим максимално удоволствие.

2. Относно перинеума слушал съм, че и той се отнася към ерогенните зони. Така ли е или? Има съсредоточени много нервни окончания там и би трябвало да е. Тъй като се намира на по-интимно място сигурно трябва да бъде докосван внимателно. А когато стигнем там (когато момичето ни е позволило) може ли по този начин тя да получи удоволствие и как то може да се засили например чрез леко движение на пръстите на пред и на зад или по-грубичко натискане?

3. Понякога си облизвам устните просто да ми са влажни. Това може ли да се превърне в навик и вредно ли е? Слушал съм че това е символ на безпокойство, но когато го правя аз съм напълно спокоен.

4. Трябва ли да практикуваме специални упражнения за полова мощ? Като например на Кегел (за мъже и жени).

5. Понякога ми се е случвало да докосна някое момиче в претъпкан автобус. Как да разбера дали и харесва и дали иска аз да продължа това ''случайно'' докосване.

6. Когато докосваме вагината на едно момиче дори и през дънките например как да процедираме с пръстите? По-нагоре ли трябва да се целим (някъде към клитора ако изобщо успеем да го намерим) или надолу към перинеума. И какви движения да правим?

Смятам, че въпросите са що годе актуални и ще се радвам ако някои хора отговорят ако не на всичките то поне на някои. Мисля, че си пролича че съм мъж но все пак да кажа да не стане объркване.

Мерси предварително :).

Коментари

1.   Мога да ти отговоря само на 2 въпроса:

Въпрос 1: Според мен няма значение как някой ме докосва по дупето - това ми доставя супер удоволствие. Едва ли има специални техники за това...

Върос 5: Ако някое хубаво момче на около моите години ме докосне "случайно" може да искам да продължи, но ако някакъв мъж на около 30-35 го направят учевидно няма да ми е приятно.

Ж13

2.   3. Не, не е вредно... ии ако искаш да разбереш повече за тези неща, ти препоръчвам книгата "Езикът на тялото"

5. Ако го продължиш това докосване най много да те изхвърлят през прозореца. Ако не момичето, то нейн приятел/гадже и т. н.

6. Ако искаш да ти начертая карта? ахахах сега сериозно
Като стигнеш до там сам ще разбереш какво, къде и как да правиш ;)

NoBody

3.   5. от всичко най-мразя да ме докосват "случайно" някакви непознати (особено пък перверзници в рейса! )!!!

next

4.   Всяка жена има различни чувства и различни желания, това с нищо (освен идей) не би ти помогнало.

Death_Blade ^

5.   ***От автора***

Забравих да спомена възрастта си. На 16 години съм ( юли 17 ) и мерси за коментарите :).