Споделена история от Тинейджърски

Комплекси
Здравейте.
Момиче съм на 16 години и имам желание да правя секс с приятеля си, но имам ужасно много комплекси.
Постоянно ми казват, че съм красива и, че имам хубаво тяло, но аз не го вярвам... Слаба съм 50 килограма и съм 1, 60 висока. Имам много косъмчета (не са дълги по-скоро са тъмни и си личат) по тялото, които отчаяно се опитвам да скрия. Нямам голям бюст и формата му не ми харесва.

Отделно, че не си харесвам кожата по тялото (много е бяла и често се обривам от нищо) имам и големи срамни устни. Не знам какво да правя страх ме е, че приятелят ми ще ми се смее и ще ме изостави като разбере за всичките ми минуси.

Коментари

1.   Добър ден! Няма човек без комплекси, но може би ще ти помогне това ако си представиш, че точно приятелят ти е от мъжете, който харесват малки гърди, косъмчета и бяла кожа.
Плюс това щом си на 16 надали приятелят ти е кой знае колко по голям и той не се интересува от това какво имаш а просто че ще прави секс. Колкото и да е голям той въобще няма да забележи това което забелязваш ти и вероятността да го приеме за нормално е 99, 99%

2.   Абе, а се осъзнай!
1. Ако е с теб само за секса, естествено, че ще си намери за какво да те зареже! Помисли преди да го правиш дали наистина искаш той да ти е първият! Това е много важно да си с подходящия!
2. Момичетата, които имат голям бюст са рядкост вече, нали се сещаш? !
3. Някои момчета харесват момичета със срамни устни и даже ги намират за по-привлекателни...
4. И аз имам бяла кожа и си я харесвам много... Нима искаш да си неква с цигански загар? !
5. Не би трябвало да се страхуваш, че ще ти се смее ако наистина сте от типа "създадени един за друг"...
6. Успех!

Sum

3.   И аз съм с много бяла кожа и си я харесвам ;р.. По темата: съгласна съм с номер 2... Разбира се, че ще намери за какво да се захване ако иска само да те мине.. Хубаво си помисли дали си готова за това, отколко време сте заедно, сериозни ли са му намеренията към теб.. Обича ли те и т. н. Ако ли не - не го прави.. Той си има ръка (колкото и грубо да звучи си е така). така че ще чака ако наистна му пука за теб : )

4.   Странно чета и се чуда дали аз съм го писала, имам светла кожа, малки косъмчета, обривам се от всичсо - даже и от сленце като ме напеече , и аз имам по - големи срамни устни, и аз се комплексирам заради съите неща, височината ми е 163, и тежа 50 кг, бюста еми не е голям, не е и малък, но са ми като конус! Просто и аз се срамувам дори да се съблека по банки

5.   Ами обръсни се. Космите сами няма да окапят. Колкото до обирването, то е от пубертета.

6.   Абе 5 ти нормален/нормална ли си да ги обръсне? Глупости не го слушай! Относно приятеля ти, ако те обича ще те приеме каквато си

7.   За космите-МАХНИ ГИ..!! Ако не искаш сама, върви на козметик да ти ги махнат. Не си харесваш формата на бюста.. Знаеш ли, че има жени, които изобщо нямат бюст. А ти се претесняваш за формата. Знаеш ли, имам приятелка която няма нищо, никакъв бюст. НО Е уверена в себе си и има самучувствие. Знаеш ли колко харесвана жена е-много. Кожата ти е била мн бяла-Радвай се. Искаш да ти викат черната ли..? Попаднах на ситуация скоро. Как две момчета убиждаха едно момиче-ЧЕ била чернилка... Само може да се гордееш, че си бяла. Имала си големи срамни устни. И какво от това....!! Да не ти пука.
Комплексите са душевно състояние а не физеческо...! Премерно ти може да си прекрасна-но да се смяташ за отвратителна.. Избии си комплексите.
Трябва да си уверена и силна, позитивна и душевно красива, сигурна в себе си жена. Тогава ще си такава и в очите на хората. Тогава всеки би те приел с всичките ти недостатъци.

8.   Човек, трябва да се пребори с комплексите. Трябва да вижда хубавите неща, нещата които го правят щастлив, които го зареждат. Трябва да вижда хубавото в себе си. Какъв живот може да имаш, ако си неуверен и без самочувствие. Харесвай се такава каквато си. Обожавай се. Харесвай се. Открии хубавото в себе си. Бъди позитивна и сияеща.
Мислиш ли, че като си сложиш силикон, като отидеш на солариум, като се направиш на чалга звезда, че вече ще се харесваш...? Не мисля.
Комплексите са психично състояние. Няма човек, който да е перфектен. Трябва да се обичаш такава каквато си. Тогава и хората ще те възприемат по-по добър начин.

9.   4, как живееш с обриване от слънцето? На мен ми се слуваше едно лято, както и много силно изгаряне(не става въпрос за нормалното), след което кожата ми ставаше много твърда, а на края се белеше дебел слой. Кожен лекар ми предписа малко по-скъп лосион п/в слънце, който ползвам вече години от април до октомври всеки ден. Нямам такива проблеми вече, въпреки че тия дни със СЗФ 50 изгорях, но съвсем малко. Ако тези неща се случват и при теб, трябва да вземеш мерки.

10.   От 5
Ти с космати крака ли ходиш? Ако си мъж необръснат и със стърчаща коса непостригвана от 6 месеца ли ходиш на даскало/работа?

Колкото до авторката най-много да отнесе един тон подигравки за космите. Имах една съученичка, която не си махаше космите на краката и лятото ходеше с панталони тричетвърти, ами извинявай, но беше доста гнусно. Така че не ми казвай че съм ненормална. Аз дори, която нямам много косми по краката поне три пъти в месеца ги махам с епилатора дори да са само пет косъма.
Има фотоепилация, кола маска, епилатори и т.н да отива и да ги маха щом я притесняват. Само че не спомена къде са. Тъпо е да пишеш по форумите за космите си!!! Аз на нейната възраст като ме дразни нещо не питах никой, а го правех сама. Не знам какво е това поколение, ама да се оплаква от едни косми сякаш са им израстнали рогаа е адски идиотско.

11.   10, Всеки който си маха това, което Господ му е дал, и без да си дава сметка какво точно прави е НЕНОРМАЛЕН! Фризура, поддръжка - да, но премахване - твърдо не! Добре че няма мода и веждите, и миглите да си "махате".

12.   от авторката:
номер 10 не става въпрос за космите само. Става въпрос как от всичко което дават по телевизия и модели и т. н. адски много момичета като мен се комплексират и не могат да се отпуснат. Не говоря за косми по краката говоря за по-тъмни косъмчета по ръцете и кръста и около пъпа. Там с бръснач ли да ги махам? !? ! Ти като имаш само 5 косъма БРАВО на тебе много се радвам. И питам, защото искам да знам дали да се комплексирам или това е нещо често срещано и какво бихте направили на мое място.

13.   По тв-то и списанията са обработени с фотошоп, за клиповете на певците използват ''double body''- тялото е на друг човек, а само лицето е на звездата.

Всичко е толкова фалшиво вече, че дори е супер тъпо да се комплексираш от личности, чиито снимки са минали през фотошоп-а.

Колкото до космите махай ги с кола маска или епилатор след време ще се разредят и най-важното косъмчета ще са тънки и меки, а не дебели и големи ако ги махаш с бръсзнача.

14.   Мила, ако наистина те харесва ще те приеме каквато си!
1. О, боже! Как може да слушаш другите ти и си слаба ето ти индекс-160-110=50 точно си си в норма! Не се влияй толкова от чуждото мнени-'Преди да възприемаш забележки от други хора, първо се убеди че не си заобиколена от идиоти, които само се заяждат и завиждат! Ако се притесняваш от косъмченцата може да отидеш на кола маска -мн е ефикасна казвам ти! Обичайте се!

~ЧеРнАтА ОвЦа~

15.   Мила, ако наистина те харесва ще те приеме каквато си!
1. О, боже! Как може да слушаш другите ти и си слаба ето ти индекс-160-110=50 точно си си в норма! Не се влияй толкова от чуждото мнени-'Преди да възприемаш забележки от други хора, първо се убеди че не си заобиколена от идиоти, които само се заяждат и завиждат! Ако се притесняваш от косъмченцата може да отидеш на кола маска -мн е ефикасна казвам ти! Обичайте се!

~ЧеРнАтА ОвЦа~

16.   Абе космите можеш да си ги изрусиш със син прах ли кво беше там.. една приятелка и тя имаше и си ги изруси :))