Споделена история от Тинейджърски

Не искам да го загубя, но не съм готова за секс
Aз съм момиче на 15 и ходя от 3 месеца с момче на 18. Tой вече иска да правим секс но аз не съм сигурна че сам готова. Детствена съм. Родителите ми ако разберат ще са разочаровани. Мн го обичам. Какво да правя?

Коментари

1.   Няма да ни казвам какво да правиш, но ще ти кажа какво да НЕ правиш. НЕ ПРАВИ СЕКС, ЩОМ НЕ СИ ГОТОВА. От къде, на къде той ще те изнудва за секс, при положение, че ти се чувстваш психически и физически неподготвена за това. Обичаш го, но това не означава, че трябва да му угаждаш.

От друга страна това е един много хубав начин да разбереш, дали държи на теб и дали те обича истински. Кажи чу, че не си готова за тази крачка, и че когато вече си подготвена ти сама ще си му кажеш. Ако те разбере и спре да ти досажда на тази тема, значи наистина държи на теб. Но ако продължава да те притиска за това, значи е с теб само заради секса.

И ако се укаже това ще направиш много добре ако се разделиш с него. Колкото и да боли това е най-добрия изход.

Въпреки всичко аз се надявам и ти пожелавам да те разбере, и да те изчака докато се почувствш подготвена.
SFA

2.   Ами след като не си готова изчакай, ако момчето държи на теб ще те разбере все пак си на 15г. А за родителите ти не знам какво да ти кажа, нормално ре да не го приемат отначало, но не е хубаво и да криеш после. Все пак ти си решаваш и знаеш какви са взаимоотношенията ви! чао

3.   Здравей, аз също започнах да правя секс на 15 години, и не съжалявам, защото го исках! Но, ако не си готова не го прави, няма смисъл! Него прави заради друг направи го за себе си. Направи го тогава, когато си наистина готова и човека с теб е наистина подходящия! Успех.

4.   По-голям е и иска секс, нормално... Нищо чудно да е с теб само заради секса, но щом ти не искаш той ще те разбере, обаче да знаеш трудно му е и на него (той също има нужди) .

5.   Аз имам приятел от 2 години.. когато се запознахме той не ми се натискаше за секс и беше мн търпелив аз сама го реших.... ако го обичаш ще направиш всичко за него... а до родителите ти те мойте още не знаят.. така че помисли си хубаво... това укрепи връзката ви... между другото и аз съм на 15.

6.   Не прави секс с него щом не искаш. Момче на 18 години може даже и той да е девствен и да си търси някоя балама да си направи сефтето. Важно е ти да го искаш, а не да го правиш заради него.

И само да вметна - ще разочароваш мама и тати само, ако знаят...а ми се струва ненужно да знаят чак такива подробности от личния ти живот.

7.   Според мен това момче не те заслужава ако те обича би те разбрал и би ти дал време. А що се отнася до майка ти и баща ти не е задължително да разбират има толкова предпазни мерки късмет КАКВОТО И ДА РЕШИШ ТИ СИ В ПРАВОТО СИ И НЕ БЕ НАПРАВИЛА ГРЕШКА

8.   Блуткава тема... И кфо каза, че го обичаш, а не си готова еми кажи му го! Ако и той споделя чувствата, които имаш ти към него ще направи компромис..

9.   Аз също бях в твоето положение и му огодих и се оказа че е бил с мен само заради секса и сега мн съжелявам ама няма накъде но вече го преодолях и аз бях на 15 сега вече сам на 18 и имам сериозен приятел заедно сме от 2 години и мн държим един на друг дано винаги да е така.

Ако не си готова НЕДЕЙ, ЗА ДА НЕ НАПРАВИШ МОЯТА ГЛУПАВА ГРЕШКА И ПОСЛЕ ДА СЪЖАЛЯВАШ...

10.   По- добре послушай себе си. Ако той те обича ще те разбере. Ако настоява да правите секс дори след като му обясниш ще е по- добре да сложиш край на вашата врьзка. Откьде си сигурна че няма да ти се нахвьрли?

11.   дадада аз съм по същия начин на 15 съм и хоя от 1 ден с приятеля ми той е на 18 и иска след 2 дни да спя с него само дето при мен не е така не съм детствена

12.   в крайна сметка не етака на 18 е той му се ебе кво значи той е стебе заради сеска той ако иска само да са ебе щи кажи ела да та наеба и хич няма да си прави труда да стои цял месец с теб

13.   Напротив 11,ДЕТСТВЕНА си още!Даже направо си си дете!Щом не знаеш,че думата е "девствена",идва от девица,жена не познала още мъж...Ама...айде...

14.   СТ1: По принцип не обичам успорвам чувствата на хората но се самнявам че има любов по скоро иска тои да ти е първия . Моя съвет кажи му че не си готова ако те обича ще те чака колкото е нужно ако не ще видиш какъв е всъшност и няма да си си захварлила девствеността на някакъв простак .

16.   Недей ако не искаш.
Моите родители не знаят че е имало първа целувка.
И аз съм на 15. :)
Ще намериш решение!