Споделена история от Тинейджърски

Доста познато
Така.. ами реших и аз да " драсна" нещо : ).. Харесвах едно момче, но в началото бяхме просто приятели и с времето се сближихме. Постоянно водехме разговори по телефона на всевъзможни теми. Докато не дойде момента в който го преместиха в друг клас.. Тогава аз изпаднах в огромна депресия, не говорех с никой скарах се с въпросното момче и забравих за всичко и всички -затворих се в себе си. Мина известно време и моите приятелки ми помогнаха г/д да си възвърна силите обратно, започнах пак да се виждам с това момче и му признах за чувствата си. Той го прие добре (доколкото можах да видя ), но ми каза че м/у нас не може да има нищо защото той съсипва всичко и не иска да ме наранява. Аз уж го приемах добре, но в същия момент исках да му кажа, че ще се старая всичко да върви добре. Дойде и лятната ваканция и както се очакваше от всичките ми приятелки аз не исках училището да свършва, защото знаех че той няма да има контакти с мен. В началото на ваканцията всичко беше отлично докато не се оказа, че аз и това момче сме се записали в един и същи лагер. Аз си умрях от кеф -та това си беше като шанс за мен..

Но явно дълбоко съм се лъгала. Той си хвана гадже с 4 години по-голяма от нас, през цялото време се напиваше и спеше на пейката пред стаята си. А аз глупачката винаги бях до него.. Свърши екскурзията и всички се прибрахме по домовете си. Той започна да ми звъни още на първия ден а аз бях толкова захласната от приказките му, че съвсем забравих за себе си в ума ми беше датата 15. 09. 2011 г.. Е, дойде и тази дата - той беше там пред училището красив както винаги. Минах покрай него и се направих, че не съм го видяла, но явно той ме забеляза и дойде при мен хвърли ми една прегръдка а аз стоях като ударена с парцал. Заговорихме се за бъдещите дни в училището и се оказа, че той се е преместил в бившия си клас ( в моя клас).. Насъбраха се всички учители родители и ученици и моята добра приятелка щом го видя отиде и го целуна пред мен. Реших да запазя самообладание и отидох при моя клас. Той ме последна и застана до мен. Всичко беше г/д добре, но аз не спирах да го ОБИЧАМ.. Той седеше до мен в часовете ходехме заедно за закуска на занималнята беше с мен ПОСТОЯННО БЯХМЕ ЗАЕДНО.. Всички ни мислеха за гаджета.. Дойде и Нова година и точно в 00:00 той ми звънна, , честити ми подобаващо както ии аз на него. Затичах се към моята стая влязох в Фейсбук и какво да видя-същата моя много добра приятелка му беше писала на стената целувки и т. н... И това го приех нормално.. Започнахме пак училище, но той се държеше съвсем различно почти не си говорехме карахме се и т. н... Докато не дойде момента в който той тръгна с най-големите к*р*и на училището и на всичкото отгоре ми каза, че го прави за мое добро. Мен пак ме обзе онази депресия. Сбих се с тези момичета заради него. Изградих стени около мен, не допусках дори най-добрата с приятелка. Започнах да пуша и да пия. Пропаднах съвсем само заради него. НО любовта ми към него постепенно започна да се превръща в омраза, а тази омраза в търсене на начин за отмъщение. Той явно усети това и започна да ми звъни, но аз не си вдигах телефона или го изключвах. В училище постоянно ходеше по мен аз го игнорирах. Беше ми трудно, но се справях. Възвърнах живота си, но него го нямаше той просто нямаше място в сърцето ми. Дойде и рождения ми ден и получих СМС от него " Хоох, ЧРД! Пожелавам ти много щастие и късмет здраве и любов и т. н.! Ти си много силно момиче ВЪЗХИЩАВАМ ТИ СЕ ".. нищо не разбрах от въпросния СМС колкото и пъти да го препрочитах. Допуснах го пак в живота си, но вече не съм същата.. По-силна съм и се държа много по-студено към него..

Просто исках да ви споделя моята история.. : )..

Коментари

1.   Единственото, което ще те посъветвам е да оставиш цигарите и алкохола. Ще съжаляваш, разбираш ли?! Ще платиш със здравето си ?!

2.   Просто искаше да кажеш че още го обичаш, ако беше наистина силна нямаше да го допуснеш до себеси, само човек който се страхува казва че е силен!! Това момче те използва само когато има нужда, след няко година като пораснете(прилича да сте малки щом ходите на занималня) някоя ку**а ще му откаже секс и той ще дотича при теб ти няма да откажеш и ще започне да те ползва за това!!! Момиче бягай от този докато ти е време иначе горкоти..

4.   Преместил се е в друг КЛАС!!! УжасТ!!! Направо нзн как си оцеляла. Поздравления, че си се справила.

Добре ще ти се отрази да понамалиш малко драмата в живота си. Намери си някое по-продуктивно занимание - я книжки, я спорт, я работа. И следващият път като "заобичаш" някой просто му кажи. Ще спестиш много главоболия и нерви и на двамата.

Всичко хубаво ти желая и умната!

Чес

5.   Ученическата любов е най-сладка и вълнуваща. Не знам защо нападате момичето.
Мила, не знам на колко си - предполагам около 16 годишна. Какво бих те посъветвала аз - колкото и да се опитваш да си дистанцирана към него няма да се получи, поне на този етап. Просто не хаби нерви, карай го по-спокойно. Бъди малко по непукист. Сигурно си наясно, че няма да е последния мъж в живота ти, нито сексуално, нито емоционално. Тъй че докато можете бъдете заедно, макар и приятели, и не се тормози излишно, и да изпадаш в депресии.
Хайде мила, със здраве от мен.

6.   О, колко тъжно и трогателно. Не спирам да проливам сълзи за несподелената ти любов!

7.   От Авторката : )
1. Единственото, което ще те посъветвам е да оставиш цигарите и алкохола. Ще съжаляваш, разбираш ли? ! Ще платиш със здравето си? !
Отговор : Знам, че ще платя със здравето си, но аз не го правя постоянно. Когато съм навън с приятели (което се случва рядко защото в момента съм заета с ученето : ) ).. Благодаря все пак :)

2. Просто искаше да кажеш че още го обичаш, ако беше наистина силна нямаше да го допуснеш до себеси, само човек който се страхува казва че е силен!! Това момче те използва само когато има нужда, след няко година като пораснете(прилича да сте малки щом ходите на занималня) някоя ку**а ще му откаже секс и той ще дотича при теб ти няма да откажеш и ще започне да те ползва за това!!! Момиче бягай от този докато ти е време иначе горкоти..

Отговор:
Да, , все още го обичам. Все пак той така или иначе е част от живота ми колкото и да не ми се иска. Да прав/а си за това, но в този момент в който дойде аз мога да бъда щастливо омъжена с деца и да знам, че това не е спирка за да му " пусна" , но ТОГАВА ЩЕ СЕ ЗАМИСЛЯ! .. Благодаря ти : )

реместил се е в друг КЛАС!!! УжасТ!!! Направо нзн как си оцеляла. Поздравления, че си се справила.

4. Добре ще ти се отрази да понамалиш малко драмата в живота си. Намери си някое по-продуктивно занимание - я книжки, я спорт, я работа. И следващият път като "заобичаш" някой просто му кажи. Ще спестиш много главоболия и нерви и на двамата.

Всичко хубаво ти желая и умната!

Чес

Отговор: За това съм се погрижила. Ходя на уроци по пиано всеки ден.. : ).. Ии да следващия път когато се влюбя се надявам да е в правилният човек : ).. Ааа колкото до това " Ще спестиш много главоболия и нерви и на двамата. " -аз не мисля, че на него му пука за мен : ).. Благодаря ти : )

5. Ученическата любов е най-сладка и вълнуваща. Не знам защо нападате момичето.
Мила, не знам на колко си - предполагам около 16 годишна. Какво бих те посъветвала аз - колкото и да се опитваш да си дистанцирана към него няма да се получи, поне на този етап. Просто не хаби нерви, карай го по-спокойно. Бъди малко по непукист. Сигурно си наясно, че няма да е последния мъж в живота ти, нито сексуално, нито емоционално. Тъй че докато можете бъдете заедно, макар и приятели, и не се тормози излишно, и да изпадаш в депресии.
Хайде мила, със здраве от мен.

Отговор: Тя, че е сладка и вълнуваща е така, но питаш ли ни нас какво ни е :D? .. : ).. Ами ще ти дам пример с ситуацията в която изпаднах днес - Имахме модул по ФВС и класа на това момче беше с нашия клас. Г-жата ни предложи да играем баскетбол и ние приехме и това момче ме избра в неговия отбор.. Просто няма как да стоя настрана от него, има случаи в които просто ни е задължено да сме заедно. Мисля, че по-голям непукист от мен няма :D.. : ).. Знам, че няма да е последния, но сега искам да съм с него.. Обещала съм на самата себе си, че повече няма да изпадам в депресии ЗАРАДИ МЪЖ/МОМЧЕ.. : )).. Благодаря тии : )

Pamuuueee <3 ;*