Споделена история от Тинейджърски

Пожелание за рожден ден?
Може да ви се стори глупаво, но имам нужда от идеи за пожелание за рожден ден.
Има едно момче, с което си пишем и определено сме повече от приятели. Не сме официално заедно, но го харесвам, а и той мен.
Моят рожден ден беше през миналия месец и той направи този ден още по-хубав с няколко прости думи:, , Добре, че те има. '' освен пожеланието да съм жива и здрава и т. н.
Той досега ми е казвал много мили неща и веднъж се осмелих да му кажа и аз нещо романтично. По реакцията му разбрах, че се е впечатлил. Иска ми се и аз за рождения му ден да му кажа нещо такова. Иска ми се да направя деня му поне наполовина хубав, колкото той направи моя.
Проблемът е, че мозъкът ми блокира от вълнение и притеснение и оригиналните идеи ми убягват.

Коментари

1.   Напиши в гугъл '' пожелания за рождени дни '' и ще ти излязат много, от които можеш да избираш на воля. Ето ти някои :

Честит рожден ден! С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си, смелост - да ги осъществяваш, търпение, за да ги постигаш и много любов, за да дава смисъл на всичко това.

Не бих ти пожелала успех, защото си достатъчно силен, за да постигнеш ВСИЧКО! Не бих ти пожелала щастие, защото знам, че до теб са хората, които те карат да се усмихваш. Бих ти пожелала само здраве, за да се радваш дълго на успехите си и на милионите усмивки и хората, които са до теб!

2.   Не е задължително само да му честитиш, може да направиш нещо за него. По едно време имаше едни конфети в съвсем малки кутийки отваряш ги и от там изхвърча надпис: "Честит рожден ден". Или нещо пак ефектно (или не чак толкова) направи кратко клипче.. въпреки, че не е толкова романтично.. Предполагам не искаш да е в стихотворна форма. Можеш да му кажеш и ти "Добре, че те има. Винаги можеш да ме накараш да се усмихна" или ако ти се стори твърде прибързано опитай със "Много се радвам, че се запознахме" или нещо от този сорт..

После пиши как е минало. ^^

3.   ето едно пожелание:
Пожелавам ти една ръка, на която да се облегнеш,
едно рамо, на което да стихват тревогите,
една обич, която да носиш в сърцето си,
един път, който да те води към хората,
една цел, която да те води в живота,
за да бъдеш истински щастлив!