Споделена история от Тинейджърски

Живот на актриса?
Здравейте!
Като малка си мечтаех да бъда певица или актриса.... повече певица де, но мисля, че като актриса ше бъда по-успешна.
Мисля да се пробвам в НАТФИЗ, но за да бъда честна, не съм сигурна в себе си на 100%. Особено като гледах "Кастинг" по бнт1, малко се стреснах, защото ги караха да правят адски глупави неща.... не знам защо се налага да се правиш на глупак, за да разбереш дали си артистична натура?
Е, истината е, че аз постоянно играя. Имам предвид, че.... дори когато се карам с майка ми, постоянно играя. Имам смелостта да изрека неща, които не мисля, само защото играя... и това си е страшничко, защото бих направила много неща, които ги дават само по филмите... Животът ми е една игра. Нямам Аз, постоянно разигравам някакви роли и сцени, а аз съм в ролята на лошо и надменно момиче, разглезено, дъщеря на богати родители, или нещастно влюбена в женен мъж. Хаха, колкото и смешно да звучи, такива роли ме привличат и биха ми отивали да ги изиграя, според мен.
Аз си падам и малко шизофриничка... обичам постоянно да сменям ролите. Така е и в живота ми, но явно не съм чак толкова добра актриса, защото нямам смелост да ги разигравам навън.
Вярно е, че професионалист трябва да ми каже ставам ли, не става ли... но мисля, че ниският ми ръст би бил проблем... който е само 150, и говора ми. Все пак една актриса трябва да изглежда добре... и да говори добре за да звучи артистично. Животът на актьорите със сигурност не е лесен и те нямат личен живот, но как мислите вие, от това което ви разказах, достатъчно артистична личност ли съм? И дали ръста ми би повлиял отрицателно?

Коментари

1.   Ръстът няма значение, като за начало най-добре се запиши в някой театрален състав. И аз като теб си мечтаех да съм певица и актриса. Е, не станах, с годините си намерих истинското призвание, но в гимназията се записах в едно театрално студио и до ден днешен играя там, хоби ми е. Но докато не опиташ да стъпиш на сцената и да понаучиш някои неща за играта на сцена, няма как да знаеш ставаш ли или не. И това, като всичко друго, се усвоява, но наистина е редно да имаш малко талант, който да развиеш. Иначе не си представяй кой знае каква бляскава холивудска кариера. Кой знае, но все пак... Малцина успяват да стигнат до нивото на се снимат в сериал, или във филм, с повечко късмет третостепенна роля в някоя чужда продукция. Географските ширини са ни такива, трудно е. За пеенето не мога да дам конкретен отговор, но ако държиш да се занимаваш с това, почвай уроци, докато е време. Успех!

2.   Много си се филмирала скъпа, а на колко години 13? 14?

3.   Продължавай да мечтаеш! Ръстът не е от значение. Продължавай да се упражняваш и един ден може и да успееш. :-)