Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм
Здравейте приятели :) За пръв път пиша тук и се надявам да ми помогнете :) Моята история е че винаги се влюбвам в неподходящи.. Но от скоро време харесвам доста по-голям от мен.. Аз съм на 16 а той на 24.. но както се казва за любовта няма граници.. Запознахме се след едно представление в театъра... Пишем си по скайп и даже веднъж излизахме.. притеснява ме това че не знам дали той изпитва нещо към мен.. не искам да се разочаровам отново ако не ме харесва.. В повечето случаи аз му пиша първа в скайп, но и той се сеща понякога.. Моля ви кажете ми как да го впечатля... Дайте ми съвети как да изглеждам добре при следващата среща.. и според вас нахално ли е ако всеки път му пиша първа...

Коментари

1.   Ами не е нахално, но за да разбереш дали има някакъв по - голям интерес към това как си или какво правиш, не му пиши първа ти. Разбира се може понякога да му пишеш, но не винаги. Всичко прекалено ще бъде като натрапване или липса на какъвто и да е интерес от твоя страна, затова прави нещо между двете.
Относно държанието ти на среща с него, трябва да е небрежно, естествено. Това ще означава да не прекаляваш с деколтетата, късите поли и грима, а и пресата. По - големите момчета се впечатляват от естествената красота на една жена (зависи от момчето, но свестните са така). Но сега да не вземеш да се преструваш, бъди такава каквато си без маски ( това е също и относно нещата по - горе ). Мисля, че така ще наклониш везните в своя полза :) Късмет!
Ес

2.   Ти си поредния б*клук, който си търси загорели батковци, щото си мисли, че било модерно. Хвани и се огледай, има толкова много стойностни момчета покрай твоята възраст.. освен, ако не искаш само да ти праска сливата и да те вози в колата хьахьахьах.... Наздраве ;)

3.   Спри да имаш очаквания и просто действай и се весели :) И според мен не е нахално, но всеки си има различни вкусове.

Death_Blade ^

4.   Номер 2 не мисля че да харесваш по-голям от теб значи че си б*клук... и не си търся загорели батковци..! той не е като другите и е много свестен.. А за номер 1 и 3 БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!! :)