Споделена история от Тинейджърски

Целунахме се а сега той се прави че не ме познава??
Здравейте! Аз съм на 13 г. Наскоро беше първата ми целувка, с момче, на което наистина вярвах. (Естествено целувката не беше с език, много съм малка още). Много го харесвам и от доста дълго време не съм спряла да си мисля затова. В едно училище сме. Когато ме види по коридора, просто ме подминава. Явно за него вече не съм нищо. Това наистина ме натъжава. Той беше първата ми любов, с него беше първата ми целувка, а сега просто ме игнорира. Какво да направя? Липсва ми как ги говорихме, как ми се усмихваше... просто ми липсва това, че бяхме приятели. Не искам нищо друго, просто искам да бъдем ПРИЯТЕЛИ! Много ще се радвам ако ми дадете съвет.
Отчаяна
13 г.

Коментари

1.   Здрасти... разбирам те. Момчетата много често го правят... дори и с гаджетата си понякога.. пробвай да поговориш с него!

2.   Значи не си е струвало за него:)

3.   Момчетата да дойдат и да обяснат, защото и аз не мога да им се начудя ;ДД
Само за да получат целувка ли го правят или пък да се изфукат на другите, не знам..

4.   Аз също бях така.. Когато не познаваш момичето е кофти, притесняваш се как ще приемат гаджето ти.. Поговори с него, опознайте се и разбери дали наистина иска да е с теб. М14

5.   Изглежда го е страх от връзка, или си е наумил че се е провалил, или нещо друго.. поговори си с него :)

Death_Blade ^

6.   Хей, До 3 - Не е вярно. Просто може и на него това да му е първата целувка и след това да се притеснява момичето как се чувства. Авторке, посто трябва да го спреш и да си поговорите

7.   Просто поговори с него или си пишете. Има две възможности: 1- или се е притеснил и му е неудобно от теб след целувката ( на тази възраст е нормално ) или 2- просто е искал целува и толкова, нищо сериозно.

8.   Наистина много ви благодаря за бързите отговори! Ще се опитам да говоря с него!

9.   От авторката : Опитах се да говоря с него, питах го защо ми се сърди, а той каза, че не ми се сърди. Преди си пишехме често по фейсбук, а сега все едно не се познаваме. Не искам да сме гаджета, а просто приятели, както винаги.