Споделена история от Тинейджърски

Не мога да спра да мисля за него.
Запознах се с едно момче от новото училище в началото на тази учебна година. Той ми се стори свястно момче, още си мисля, че е такъв. Станахме приятели и по- късно тръгнахме. Аз бях на 14 години, той искаше да му духам, а аз не исках. Отказах му. Той скъса с мен скоро след това. Помислих си, че е затова, обаче той наистина не е такова момче. Вече пети месец не ходим, а аз продължавам да мисля за него. Ядосвам се на себе си. Умно момиче съм, знам, че не бива да си мисля за него. Знам, че трябва да бъда по- спокойна относно него, но всеки път щом го видя, щом говоря с него нещо ме свива стомаха. Той ми липсва и си мисля, че може би ме е оставил, защото му е било неловко. Той бе казал на моя приятелка, че много е сбъркал относно мен, тоест му е неловко и не може да ме погледне в очите. Това и е казал. Вече се мисля за пълния боклук, та той би трябвало да е идиот. Обаче не аз не спирам да мисля за него, понякога искам да се съберем.
Помогнете ми, не знам какво да правя!

Коментари

1.   Има време... той ли е единственото момче което е около теб? :) Какво те привлече в него? Помисли за това! И определението което си дала!!! Едно.. свястно момче, никога не би поискало от момиче секс услуга! ... :D Особено ако иска да има нещо с нея, говорим за сближаване, за опознаване! Иначе какво става, излиза че иска само секс! ... Спри за момент, какво от него ти липсва? Какво той е дал от себе си на теб, че да ти липсва? Дал ли те е някакви чувства и отдаденост? Защото ти търсиш любов, чувства, а на него не му е било до това! ... Хей, не се ядосвай за глупости :) Да не би той да е единственото възможно момче с което можеш да бъдеш? ! :)) От друга страна за къде бързаш, има време за всичко. Ееее, да,... приятелките ти си имат някой, други момчета им обръщат внимание, а той на теб, и искаш да бъдеш с някой. Но дали той е правилното момче за теб? Ако беше нямаше да те остави, щом си му отказала неговия каприз. Все пак не си длъжна да му даваш нищо, за да бъде с теб. Ако един обича друг, ще бъде с него и сам ще дава от себе си, без да задължава другия. А другия ще прави същото и това се нарича споделеност - отдаденост! :)

Всички... правим грешки! ... И той може и да е осъзнал своята, но щом нищо не е направил, ти пък си отвори очите и за другите момчета! Както и да излежда, знай вида не е всичко. Не търси винаги прекрасния човек в "перфекната външност" =) Опитай и с други, и все ще случиш на момче, което ще те оцени и няма да те притиска за неща които не искаш! ...

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~

2.   и аз така като теб не спирам да мисля за едно момче. Много е готин и сладък и готин и не иска такива неща от мен. Моя съвет е да си намериш свестен човек които ще те цени

3.   И аз имам същия проблем има едно момче от съседния клас аз много го харесвам даже го попитах дали ме харесва и той каза да но когато го попитах дали е честен той не ми отговори