Споделена история от Тинейджърски

Изчуках се с момче, което не познавах...
Здравейте. Аз съм момиче на 15, от София. Преди месец и нещо останах за две седмици при една приятелка от Варна. Нашите винаги са ми казвали, че ми имат доверие, но тогава ми казаха, че се притесняват за мен, че не вярват много-много на приятелката ми и въпреки това ме пуснаха.

Третата вечер отидохме на дискотека, да поразпуснем и да си направим купона. Изведнъж се почувствах освободена, все едно са ме държали на окови до преди това. Прекалих с алкохола, цялата вечер ми се губи. Приятелката ми беше в същото положение, единственото, което си спомняше беше, че ме е видяла с някакво момче за няколко минути.

След два дни отново отидохме в същата дискотека. Постъпих още по-глупаво, отново пих много. По принцип не пия, дори по купони, знам си мярката и границата, но тогава се чувствах ... все едно съм била окована и изненадващо пусната. Не се докарах до състояние на пълна забрава, спомням си почти всичко от вечерта.
Още в началото се хвърлих към дансинга и едно момче се приближи и започна да танцува с мен. Нямам много спомени как изглежда, освен че беше изключително сексапилен. В началото само танцувахме, той ме докосваше от време на време, а след това започна все по-открито и нахално да ме опипва. Не му се възпротивих, не знам дали защото ми хареса или защото бях твърде пияна.

След известно време той започна да ме целува и ме отведе към тоалетната в дъното на дискотеката.
Първо се натискахме, след това той искаше да му духам, и аз му духах. И двамата бяхме възбудени максимално. Направихме го бързо, с презерватив, в мръсната тоалетна в кварталната дискотека. Той ми прави френска след секса, а аз отново му духах, след като свърши.
Не си спомням как съм се прибрала, но когато се събудих на сутринта бях само с тези спомени и се чувствах невероятно мръсна. Не съм девствена, и тогава не бях, но никога не съм си и представяла, че ще спя с момче, което не познавам и което дори не си спомням.

Още по-лошото е, че нашите разбраха. Майка ми и баща ми са старомодни, смятат, че сексът не би трябвало да се практикува преди сватбата. Вече ми нямат никакво доверие, не са ме обиждали, не са ме наказвали, но разочарованието в очите им ме убива. Знам, че всички, които знаят за станалото в дискотеката, мислено или на глас ме наричат курва..

Коментари

1.   Ами на 15 недевствена и неведнъж чукала се - Че не си ли курва?! И явно си твърде нахална и самоуверена за да не се смяташ за такава?!??

2.   Не си курва. много момичета са загубили девствеността си на 15 а що се отнася до случая, за хубаво или за лошо не си го направила умишлено, била си пияна. има много такива случаи, но след като си имала желание, направила си го. няма нищо лошо :)

3.   Абе айде, айде требваше да се напиеш та да се начукаш, така ли се губи девстеността бе момиче? Излязла една вечер малко да разпусне и хоп виж станала беля. Какво толкова на 15 ще осетиш от секса? Та ти не знаеш още какво точно искаш, какво ти се прави - дали ти се пикае или......?

А и в София момичетата не сте много лесни там всеки, който отиде до 1 - 2 седмици е вдигнала крака, а пък и ти щом си от там много ясно, че ще ги вигнеш още преди вземане на лична карта.

4.   Явно толкова ти е акъла да се ебеш по тоалетните?!? Имай малко самоуважение поне... не бъди елементарна не ти го казвам за да те убидя, просто една жена трябва да си знае цената. Недей така. Вс прави грешки нека това ти е убеца на ухото!

6.   За съжаление много родители не са достатъчно образовани в изкуството, ако мога така да се изразя, да се отглеждат деца.

Именно недоброто детство и липсата на достатъчно прояви на безусловна обич, привързаност и внимание водят до по-късната склонност към злоупотреба с алкохол. Това на първо място.

Разочарованието и смущението им донякъде са разбираеми, но нямат право да правят нищо друго, освен да те подкрепят и успокоят. Още повече ако разбират, че случилото се е и тяхно дело. Недопустимо е от тяхна вина да ти насаждат допълнителни срам и вина. Тези техни прояви са доказателство за недобрите им възпитателни способности.

Изграждането на самочувствие у едно дете е огромна тема, която няма как да бъде описана тук накратко, но мисля, че би трябвало да бъде задължително преподавана на всеки, който стане родител.

7.   Авторката: Девствеността си я загубих на 15, след два месеца правя 16. И с човек, който обичах. И недейте сега да ми казвате, че вие никога не сте го правили или никога няма да го направите. Все пак защо когато една жена спи с момче, което не познава, е курва, а ако мъжът направи това, то той е пич? : )

8.   Aми ето това те прави курва, защото си мислиш защо да не мога да се еба с непознати, жените са курви, а мажете са пичове и ти искаш да станеш пичка, ама не, защото ставаш курва, и не знам кво толкова се обиждаш като го знаеш, че си. Никиога не гледай по общ знаменател мъжете и жените, защотото едно е ти да ебеш, а друго е да те ебат. апък, що се отнася до това дали мъжете го правим това, ами има и, които са чукали по подобен начин такива момичета и познай кво си мислят за това момиче. Почват да се хвалят вчера прасках в кенефите една курва.

Кое нормално момиче, което се уважава ще тръгне да се такова в кенефите - помисли малко. Има и други жени които са го правили, те пак са курви, ама ще те защитят заради прословутата курвенска солидарност. ЩЕ кават "завиждат другите, че си разкрепостена и за това така" ама никое нормално момче нема да го възприеме на сериозно момиче, което се чука в кенефите, ще го изчука щот това му е природата, ама нема да я възприеме насериозно, аз съм моммче и също съм чукал подобни парцалани, но никога не и в кенефи, просто след това не им се обаждам щот са много лесни, а дргия път се изпраскай с некав циганин на некав боклуджииски контейнер и питай пак дали е курвенско това поведение.

Извинявай, че така ти говоря ама требва до осъзнаеш, че колкото си по-трудна, толкова мъжете ще те уважаваме повече.

9.   На мен малко ми е странно как вечерта ти се губи, а пък помниш точно къде какво сте правили с най-големи подробности и как вашите и цялата дискотека са разбрали, вие пред всички ли сте го правили? Абе извинявай ама ако историята ти е измислена, то това е много тъпо тук хората спорелят истински истории не си измислят сапунени сериали.

10.   Признаваш си подробности дето не са толкова за казване. Човек като те слуша ще реши, че се хвалиш.

11.   А аз пък се чудя какво прави 15 годишна пикла на дискотека. А ти номер 8 - много ясно че така ще кажеш - мъжете винаги се фукат и преувеличават, за да изглеждат пичове, но в същата ситуажия жената не мисля , че е курва. а и ако момичето го е правило само с 2ма каква курва е би ли ми обяснил?

12.   Сладур, веднага се изследвай за СПИН. Нищо лошо не си направила, спокойно. Ще мине този гаден период и с родителите ти. Айде споко, но отиди да се изследваш.

13.   За номер 11 от 8. ами нямах намерение да ти обяснявам защото ти мн добре знаиш, че курвенското поведение не е в това с колко мъже спи едно момиче а какво поведение има и дали държи на самата себеси, и дали тя се самоуважава. кажи ми пак, кое нормално момиче ,което държи на себе си ,ще трагне в кенефите да се шиба ,кадето хората пикаят серат и други неща направо като животно, и дори да не знае кои го чука това имам предвид. не с колко маже е била. бройката е вапрос на време, така ,че не виждам смисал да ти обяснявам . просто ти възприема6 това, което ти отърва просто, природата е такава че жената требва да подбира да бъде ухажвана. тя да избира мъжа ,да го предизвиква и да подбира, а не да я чукат в тоелтните в пияно състояние , аз малко се съмнявам , че това е истинска история ,ама карай, ако е истинска просто говори мн лошо за това момиче , аз ще съм откровен. преди мн ме кефиха такива момичета постояно ги чуках когато си поиска6и ги имаш, ама сега незнам като минаха неколко години и ве4е разбрах, че няма нищо интересно в тях, напротив просто мъжете сме като хищниците ,не знам неосъзнато го правим ли ,избираме това , което е предизвикателсво , а не мършата това, което е гнило и лесно достъпно за всички ,това имам предвид. не искам никои да засягам, или да се правя на интересен. решете вие от кои искате да сте

14.   Mила не ги слушай тези но се изследвай.

15.   N.13 (8) изглежда е поредният комплексиран момък с грешни представи за живота : ) Защо има толкова голямо значение, дали те "ебат" или "ебеш"? Нима това, че ти си мъж ти дава право да чукаш всяка, която ти пусне и после да се мислиш за голям пич? Такива като теб са изключително дразнещи, не знам дали се възприемаш за нещо повече от обикновената жена, която "ебеш" - надявам се не. Но това, че така говориш как си "чукал" която си поискаш, не говори особено добре за теб. Не си по-добър или по-различен от курвите, само заради това, че ти ебеш, а не те ебат. : )

Освен това ще бъде добре, ако вместо да се хвалиш със сексуалните си подвизи и да наричаш всяка жена курва ... отвори един учебник по български или граматика, момчето ми : )

А за авторката - постъпила си глупаво, но не си курва. Млада си още, имаш право на грешки. Отиди да се изследваш обаче, защото не знаеш какво ти е лепнало момчето.

За всички, които ще спорят - курва е жена, която спи с много мъже или за пари. А това дали ще правиш секс в кенефите, в леглото, в асаньора или в градинката - нима мястото те определя дали си курва или не? И какво, ще слагаме жените в категории "курва" или не само заради мястото, където са правили секс. И са си доставили удоволствие, защото не само мъжете изпитват удоволствие и нужда от секс : )

16.   Ех що немаше повече такива момичета.

17.   До N 13 ти да си чул хищник да се хвали с подвизите си? Щото май така излиза. Или не си хищник?

До авторката: Всеки да опита в живота каквото му се иска. Искало ти се е, направила си го. Ако не ти е харесало, няма и да повториш. В противен случай цял живот ще съжеляваш, че не си го направила. Направи си един профилактичен преглед.

19.   От номер 13, ами не знам явно не искате да разберете или просто имате гузна съвест и тръгвате с рогата напред. Казвате този на пък, как така ще говори, ами да ви кажа. боли ме онази работа за вашето мнение. Не се хваля или пък се правя на интерес. Просто казвам истината това че на вас не ви харресва си е ваш проблем това го правя така за да разбере от кой тип момичета иска да е авторката, всеки е свободен да възприема удоволствието както иска, и където поиска, но това е толкова смешно и комплексарско за грешките, че няма и накъде.

Нали требва и вие по някакав начин да се направите на отворени. чел съм, ама мн достатсчно книги така, че за четене не ми говорете за комплексарскитеви глави ,ще кажа че пи6а на латиница и след преобръщане на кирилица се получават гре6ките. пиша по-бързо и затова. не съм като вас, по 20 мин .не се стремя и изобщо да внимавам за вси4ко, все пак това е коментар, а не официален документ. никога не съм се хвалил с това , колко жени съм бил . по хубаво човек да се наслаждава на това да има тръпка и от целия флирт, ама кво да ви се обяснявам като искате да ви ебат в кенефите се ебете , то сие ваша работа .кво пък толкова щом така искаде забавляваите се .

20.   АЗ не мисля че си курва. Секи си прави избора. Аз искам да те попитам на тебе секса хареса ли ти ? Чувстваш ли се по някакъв начин (като изключим мнението на родителите ти ) гадно? Ако се чувстваш добре и ако ти е харесало не мисля, че трябва да съжаляваш. А колкото до родителите ти , поговори с тях, кажи им как се чувстваш, не вярвам да не те изслушат, понякога дори това е напредък...

21.   Класически парцал си още от сега,не ми се мисли на какво ще заприличаш след години?!

22.   Подкрепям номер 21.Пази Боже такова същество да е приятелка на сина ти,или бъдеща снаха!Изгара ти детето!Абсолютен ПАРЦАЛ!А е само на 15!На 30 вече няма да е годно за нищо друго,освен за психиатрия-нимфоманка!
И.Г.

23.   Авторке и аз съм с малко по-разкрепостено поведение, но това направо ме затри :) Такава гавра никога не допускай повече !!! Няма лошо да го правиш на нестандартни места, разнообразие е и има тръпка, но в кварталния кенеф ?! Нека наистина ти е обица на ухото, повече никога не допускай такова нещо !!! Можеш да правиш всичко, но нека поне е с някой, когото познаваш и цениш. Рискувала си и името си, и здравето си. От къде да го знаеш тоя с коя е бил там 15 мин преди тебе ?! Груба грешка !!! Но станалото станало. Ако си умно момиче ще изчетеш внимателно всичко написано по-горе и ще си извадиш изводите :) Успех занапред и за твое добро - никога недей повече да правиш такива ГЛУПОСТИ !!! Живей както искаш ти, но внимавай повече :) Успех занапред :)

24.   Я си дай телефона, мацка, ще си прекараме супер и изобщо няма да се притесняваш за това, което се е случило. Чакам те, няма да съжаляваш

30.   1.Това е нормално ти кат не си го правила

31.   Няма с какво да ти помогна.
Нямам думи :Х.

33.   Пффф , кво обвинявате момичето. Аз се напих един път с приятелката си и започнахме да се чукаме. Не съм лизбийка,тай че айде-айде !!!

34.   Това не е хубаво говори лошо за теб , дръж се на ниво какви са тези лиготии не помня нищо пих много ти си само на 15 какво правиш искаш да опиташ всичко от живота не се дръж като някое малко лигаво момиче .

36.   А бе в тази дискотека големи агенти имало. Жеднага научили всички - родители, близки дори и от махалата. Ти нали не си от Варна а само на гости при приятелка? Тя ли е изтърсила всичко? Измислици!!!

37.   Я стога сте я наричали курва имам момичета на 13 са професионалисти в секса, оф какво ти пука нали си е струвал, а разочерованието в очите на родителите ти е лошо но няма как да го поправиш!

38.   Милички момиченца, щом на 15 се чукате с всеки срещнат, какво ли ще правите на 19, когато нищо няма да Ви задържа. Чукането не е само флирт, трябва да има и любов поне с малко чувства. Иначе секса ще е само физическо проникване с оргазъм и изпразване. Това е духовно убийство. Любовта е изживяване и чукането е завършващага фаза. Това изживяване не е за 15 годишни. Вече сте заприличали на циганките. Ебат Ви като животни. Изумен съм, че се "давате", толкова лесно. Естествено като мъже "не прощаваме" и всяка възможност няма да пропуснем да изчукаме едно момиченце. Всичко крехко и младо е готино, но си е жива педофилия. Аз не бих пропуснал такава възможност, но дразнещтото е, че се прави без чувство.

39.   браво, ще привлечете още клиенти на дискотеката :)
поздрави дедовия

44.   Ти не си такава. Аз от това което си написала разбрах, че си пияна и аз съм се напивала но малко понеже съм на 12. Всеки пиян човек не се усеща какво прави не се съжеляваи

46.   Не си курва :) в днешни времена чукането си е част от ежедневието и придържа хората във форма аз съм на 14 и изобщ о не м пука какво се говори.

47.   Найстина си направила огромна грешка и родителите ти са абсолютно прави за твоята приятелка... От сега ти го казвам.. по добре е да не пиеш, защото това което си е направила найстина е тип курвенско.. аз предлагам да не мълчиш пред твои=йте родители а да им кажеш че съжеляваш и че е станало без дори да искаш.. ако не знаят че още преди това си правила секс, предлагам да им кажеп.. все пак въпреки всичко те ще те обичат

48.   Според мене, не си направила нищо кой знае какво ;)

49.   Поведение на леко момиче

50.   до номер 2
Абе точно курва си е момичето. Колко нормални момичета се напиват и че е.. ат в кенефите?
Или може би това трябва да смятаме за нормално според теб?

51.   От къде научиха родителите ти за случилото се?
Задала ли си си този въпрос.
От къде знаят всички?
И най - лошото ти дори и НЕ си спала с него, но това става с препиването.
Да може би съжаляваш сега - така и трябва.
Искрено се надявам това да не се повтори защото не знаеш на кой попадаш и какво ще ти се случи: може да е най - лошото!
Приеми съвета ми: Престани с алкохола, цигарите и всичко с което се занимавате Вие тийнейджърите.

52.   Извинявам се, че ще прозвучи малко брутално, но това е курвенско. Повече ми съученички надуха коремите, точно заради такива грешки като твоите. Аз съм на 17 и съм още девствена ;)) Мисля, че това трябва да ти е за урок и може би ще намалиш алкохола и ходенето по дискотеки. ;))

53.   Познавах една такава като теб. Още като бяхме деца си беше курве и се сваляше на всеки, който и се усмихне. Много години след това пътищата ни се засякоха, тя даже искаше да се женим.
-Ама ти нормална ли си ма? хахаха ще се женя за парцал, който е подмятал всеки сульо и пульо в околността

54.   Оф ами за какво споделяш това като не ти харесва това което ти казваме ами за мен си си курва убий ме няма да промениш мнението ми хайде върви да лапаш някъде толкова подробности имах чувство че гледам порно съжалявам че те обидих но ти си една 15 годишна пикла не овладяла правописа ами сори това е от мене ;)

55.   Само да те светна, че курва е жена която се чука за пари.
Незначи, че си курва само ако си спала с много мъже...

56.   Разкажи за секса малко по-поробно:д

60.   Не си курва това е мойто мнение,защото много хора са спали за една вечер с някои който не познават просто им е дошло на момента и станало.
Не обръщаи внимание на тези които ти викат курва.

61.   Ще кажа само едно: Ако един ключ отваря много врати, той е безценен, но ако една врата се отваря от много ключове, тя не става за нищо!!!
Жени, разберете, че нашата работа е да правим секс и то много, а вашата е да се пазите и да не се чукате с всеки! Съжалявам, но това е природата, сърдете се, че сте се родили жени! ;) И да ако едн мъж чука много жени, то той е пич, защото е добър хищник, но ако една жена се чука с много мъже, то тя е к! рва, защото не може да си опази сливата! КАПИШ!?

62.   Бе хaйде нa 15 години дошло и е нaпрaвилa го е нямa лошо се едно вие не сте се нaпивaли но според мен момичето е твърде мaлко имa и други нaчини милa :)

64.   Хей.... няма значение какво е станало аз ако съм била на теб щеше да ми е яко кво ми пука че не го познавам си напрая кефа и аиде.... А тва за родителите малко гадноо но нз кво да праиш с тях а тези които те наричат курва да варят си гледат работата тва сигурно са някви спарени и им се иска ама няма скои я си гледаи животеца.. Живота е един или ще живееш като разкрепостен човек или като свита мишка ти избираш... :)

65.   Аз съм на 11 скоро 12 имам цикъл и гаджето ми предложи да се ебем той е на 14 но аз много искам и се чудя ако се ебем ще ми се случили нещо лошо и дали трябва да мине още време :)

72.   да не ти пука хората какво си мислят. секса не е нещо мръсно. ако ти е харесало, какъв е проблема? няма никой наранен от цялата работа

73.   До номер 72: За какво коментираш, не виждаш ли, че темата е отпреди почти 14 години. Това 15-годишно момиче вече е жена на 29 години. Сигурно вече дори не помни случката.