Споделена история от Тинейджърски

Харесвам лошо момче
Аз съм на 16 а той на 30 (ужасно голяма разлика, да знам ) Но не прилича на 30 а на 20 годишен. Живее до нас. От 3 седмици не спираме да се засичаме. бяхме в един парк и той зад мен, аз се обърнах и ми се усмихва аз помислих че си въобразявам и се обърнах. И така пак 2 - 3 пъти обръщам се пак ме гледа. Ония ден прибирам се той минава и ми маха. И прибирам се в нас той до тях и ми маха, аз се усмихнах и се прибрах.
Той не се задържа с едно момиче повече от 1 месец, всичките ги заебава, взима наркотици всички ми казват че всеки ден пие и се дрогирва. Но това не ме спира да го харесвам. Бяхме на кафе и той до нас говори с мен, супер мил. Отивам аз до тоалетната излизам и той пред мен и ми вика като се прибираш ми кажи да се приберем заедно и аз добре. И точно до нас той ме прегърна ама е зад мен и си спуска ръката към п*тката ми. аз го спрях и се обърнах с лице към него и както говорихме изведнъж ме целуна отвърнах му. И му казахх че ще се прибирам и той оставяш ли ме, кога пак ще се видим и такива, аз му казах че ще се видим. На другия ден излизам от даскало той там и ме извика влязохме в колата и вика бързаш ли отговорих му не и отидохме в един парк беше найй - милия. но незнам какво ще стане ако нащи разберат. Всеки ден сме в тях той постоянно ми пуска някакви ръце и не знам до кога ще имам силата да му устоявам. Трябва някак си да прекъсна връзката си с него...
Моля ви посъветвайте ме как да постъпя.

Коментари

1.   Зарежи го!! Може и да не съм права, но мисля, че просто си играе с теб.

МАКИ-ЧАН

2.   не бъди наивна. ти сама казваш, че той не се зъдаржа с една жена 1 месец. незнам дали съм право но и според мен трябва да го зарежеш

3.   Не се занимавай с тоя тип. И аз бях в същото положение преди година. Тогава бях на 17 той на 28 той ми предложи, аз приех! Бях луда по него, той се държеше адски мило. След седмица две правихме секс, а на следващия ден ме заряза.
Помисли добре преди да започнете сериозна връзка, може да е един обикновен е*ач

4.   Не мисля, че той е най-добрият избор. По добре го зарежи докато е време. Сигурна съм, че си играе с теб. Едва ли ти ще си първата с която ходи само месец, за да те изчука.

5.   И аз знам че много ще си изпатя ама, не мога ей така да кажа край. За секса правихме и продължава да е същия както преди все така мил. Не се надявам да стане нещо той е много по - голям от мен. Дори днес в училище с едно момче нещо се закачахме и неговият приятел вика недей си прави илюзий че ще си с нея тя се занимава само с момчета над 25.
АВТОРКАТА!

6.   Изглежда на 20 годишен, ама в ЕГНто пише друго нали? :) И от това което описа, разбрах че тоя е от типа изч*кай-з*еби. Твой избор ;)

7.   Видях се в чудо от тази връзка. скарахме се не си говорим от 1 седмица и днес се засякахме разминахме се на 20 см един от друг нищо не ми каза. Вечерта когато бях с майка си (незнам дали го направи нарочно) поздрави ме усмихна ми се пита ме кво прая аз направо седях като вцепенена и майка ми вика от къде го познаваш тоя такива мисля че заподозря нещо. И като го питах защо го напрай той ми каза че искал нашите да знаят за да можел да излезе с мен спокойно и да ме хване за ръка, искал сериозна връзка, незнаех какво да кажа точно той които не искаше нищо обвързващо...

АВТОРКАТА!