Споделена история от Тинейджърски

Избягва ли ме ?
Историята ми е следната. Лятото се запознах с едно момче. Кучетата ни по принцип са една порода и искахме да заплодим моята. Писахме си.. Говорихме си.. всичко беше супер. Станахме много добри приятели. И така поддържахме връзка. През февруари той почна да ми пише доста често. Какво правиш, как си и такива. Аз отговарях естествено.. харесах го.. Дори май се влюбвам в него.. Не знам.. И реших да споделя на едни мой приятелки от училище. Казах им и едната живее близо до тях. Отидохме през голямото междучасие и мислехме, че го няма.. а те почнаха да викат, че го харесвам. Но се оказа, че е 2-ра смяна на училище и сигурно ги е чул. Писах му като се върнах в клас.. Никакъв отговор. Следващата вечер -отново.. Снощи му писах - Сърдиш ли ми се за нещо? ! - Отново не получих отговор. Излиза, че е онлайн, но не отговаря.. Направих си нов скайп и му пратих покана снощи - прие я.. И там писах - не ми отговори.. Какво мислите.. Защо прави така?

Коментари

1.   Как защо прави така? Имам няколко предположения.

Първо предположение:
Той не те харесва (искрено се надявам да не е това! ) и се чувства неловко, понеже са му казали, че ти го харесваш. Чуди се как да ти го каже най-деликатно, понеже той не те харесва по този начин.

Второ предположение:
Харесва те и той, но ти е сърдит, понеже лично ти не си му казала! Имала съм такъв случай, момчетата мразят да разбират такива неща от други хора, понеже това ги поставя между чука и наковалнята. Ако някой ден тръгне с теб ще го помислят за "смешно романтичен", за мекушав и пр. , а ако те "разплаче " с думите: "Не съм готов" ще си помислят "Колко е груб! "

Трето предположение:
Харесва те, но е твърде срамежлив, за да ти го каже (такъв беше случая със сегашното ми.. приятелче xD, както аз си го наричам(става въпрос за гадже :-)). Би реагирал САМО ако ти направиш първата крачка и му кажеш и докажеш, че го харесваш.

Предполагам, че е някое от тези. Пиши за да видим как се развиват нещата. :-)

2.   Има хора усобенни характери, попитай го, когато го видиш