Споделена история от Тинейджърски

Изнасилване
Здравейте ;] Пиши ви доста притеснено момче... Приятелката ми беше изнасилена от нейния бивш а аз къкво трябва да направя? Да го хвана и да го пречукам ли? Тя нейска да сигнализира в полицията понеже я е страх от него... Какво по дяволите да правя?!

Коментари

1.   Пречукай го! Това което е направил е недопустимо.

2.   Отиди и го пречукай, направи го заради приятелката си за да не се плаши от тоя. Някои хора трябва да имат страх, а това не бива да е приятелката ти а оня там.

3.   Ако държиш ня приятелката си, трябва на оня да стриеш носа. Иначе как ще живеете със страх от някъкъв си. КОЙ е той, та ще я е страх от него. Бий-пада му се.

4.   Такива неща се сигнализират незабавно. За да бъдат освидетелствани физическите последствия върху жертвата. Сега вече няма какво да се сигнализира... вероятно е невъзможно да го докажат.
Така че хич не се чуди какво да правиш - нищо не можеш да направиш. Мина тая.

6.   БОЙ ПО ГЛАВАТА !

7.   Ами ако приятелката ти сигнализира в полицията, той ще се страхува от нея, защото ще му лепнат такива забрани, че ако я доближи ще ги опъндизят, че може и без забрани, направо в затвора.трябва да я убедиш, ако трябва да плаща на охрана, бъхти изродите дето съществуват.

8.   Ще ти кажа едно мъжко мнение - пребий го като куче и не го съжалявай. Заслужава си го.

9.   Защо нещо трябва да правиш? Светът не би го променила. Като приятелка можеш да и отдадеш необходимата подкрепа и да я подкрепяш в решенията й, но до там. Не можеш да се месиш в чужд живот.

10.   Ами изнасили го и ти.
Не бе недей - остави я да сигнализира ченгетата, даже може ти да го направиш.

11.   Ако имаш гръб, и кураж, го сплаши хубавичко.

12.   Сам прицени, предполагам че никое момче не би позволил някой да изнасили приятелката му. Но според мене трябвало още веднага да сигнализирате. Апффф родителите на момичето знаят ли? Ако незнаят трябва да научат! Аз ако бях бих го пребил, но ако се замислил по- добрия вариант е да го предопредиш да стой много далеч от нея. Макар, че в случая ще е след дъжд качулка....

13.   Това не е съвет това е моето мнение ако сам аз но не ти аз ще му одрежа малката пишка и всичките пръсти на краката и ръцете и ще го наплаша до такава степен че да си мълчи за всичко и ще го накарам секи ден да ги гледа докато исъхнат и ще го смачкам от бой.

14.   Пак от номер 1 :) А съветът ми е ти иди се оплачи в полицията тя като не иска ако те обича ще потърси помощ и сама в полицията говори с нея това не трябва да се оставя тоя трябва да си плати ако му знаеш адреса аз ще идя да го пречъкам такива ги мразя

15.   Хей момче, не бързай, мисли хубаво! Аз не съм съгласна със съветите дето ти дават по-горе. Знам за подобен случай, станал преди години, но с тази разлика, че онзи след като приятелката му казала за изнасилването, той отива и го убива с нож. Осъдиха го на 25 години затвор. Младините му останаха там, а онази въртиопашка (приятелката) си намери други да я изнасилват.
Така, че моя съвет е мисли добре!

Ако наистина това момиче държи на теб, то тя ще иде сама да сигнализира в полицията. Страхувала се, а не се страхува от това какво ще ти мине на тебе през акъла.
Извинявай, но това ме навежда на мисълта, че може сама да си е легнала с бившия, а после не и е харесало, защото на оня вече, не му пука за нея.

Съчувствам ти момче, защото ти обичаш това момиче, но дали тя те заслужава не мога да кажа ...

16.   Да, защо ли ти е казала на теб?? Какво очаква да направиш? Да се сбиеш? Да го убиеш? Първосигналните съвети дадени по горе са неприемливи. Хора, имате ли представа какво е изнасилването?? Каде я е изнасилил, на улицата, на кафе, на кино, в тях ли? Как я е накарал да мълчи? Допрял и е пистолет в главата ли? Имате ли представа как може да го вкараш на жена която не иска това - ами не можете. Защо тя не иска да иде в полицията?
Има много въпроси...

Баце помисли за всичко. Никаква саморазправа. Ако онзи те пребие, каква полза - ако ти го пребиеш, може бял ден да не видиш. Представи си, че му счупиш нещо и той подаде жалба в полицията. Имаш ли представа какво те чака. Просто говори с нея и обясни, че ти не можеш да вземеш решение вместо нея. Ако прецени тя да подаде жалба и да си извади медицинско. Закона е много стог в такива случаи.
Само не оглупявай излишно.

17.   Пребий го от бой, заслужава го.

18.   Момче, не се пали, а помисли малко. № 15 и 16 са много прави. Първо една саморазправа може да завърши много кърваво! Второ около нейното поведение има много неясни моменти, разбери ме съчуствам й, но тя какво е правила в леглото му? Има много неизвестни тук. По-добре разучи добре ситуацията или по-добре се махай оттам докато още можеш.

19.   Батка не ставай някакъв голям тъпак и наивник, това е номер от нейна страна, защо не иска да иде в полицията, защото е гузна повярваи ми и затова не иска да ходи в полиция, защото не е изнасилена това е стар курвенски номер мн съприги са го казвали на мажете си, когато са ги хващали с любовниците им така, че внимаваи претисни я, а има една поговорка БОЙ И ЕБАН, ВРЪЩАНЕ НЕМАТ, ТАКА ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА МУ ГО ВЪРНЕШ, А И НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА ТИ Е ИЗНАСИЛЕН ОТ ЧОВЕКА КОЙТО Е ОБИЧАЛА И СЕ ЗНАЯТ МН ДОБРЕ

20.   Ако оставите нещата така, и ако наистина тя е жертва на изнасилване, последвано от страхово мълчание, замиали се над идеята, ако я е насилил веднъж без да бъде подведен под отговорност ще го направи отново когато и колкото си реши!!!

Помисли над това! Сигнализирайте в съответните органи!

21.   Аз се чудя едно нещо... Ти мъж ли си, бе????? Се пак това е приятелката ти! Аз бих се ядосала само ако някой се целуваше с приятеля ми.... Ако бях на твое място досега не да съм го пречукала ми и трайни увреждания да съм му направила (ако ме разбираш) и естествено не това е начина, но е нормално ако постъпиш по този начин, въпреки, че приятелката ти няма как да върне времето назад.... Ако не ти се иска да го "пречукаш" просто бъди до нея и и помогни да се справи със ситуацията. Така ще и покажеш, че те е грижа за нея и има близък човек на който може да се довери за всичко!

22.   Трябва да преодолее страха си!

23.   Мога да ти препоръчам номера на Гореща телефонна линия - (02) 981 76 86 за хора, пострадали от насилие. Там могат да те изслушат и заедно да измислите начин как да процедирате в такъв случай.

Аз бих те посъветвала да обърнеш преди всичко внимание на приятелката си и да се фокусираш върху нейните чувства, защото това, което е преживала, е нещо ужасно и остава емоционални рани за цял живот. След като не си е извадила медицинско свидетелство, няма как да докаже изнасилването. А и съдебната процедура е един много тежък, мъчителен и труден процес и в повечето случаи (не че искам да те обезкуражавам) завършва неуспешно за жертвата.

24.   Hяма смисъл да го биеш това което е направил не можеш да го поправиш
сега по важното е да бъдеш близо до приятелката си защото тя има нужда от теб повече от колкото можеш да си представиш

Знаеш ли мен ме сполетя същото което е сполетяла и приятелката ти и никой не ми помогна и никой не ми повярва казваха ми че съм кучка курва и тем подобни и никой не ме подкрепи дори и полицията ми се изсмя в лицето и до ден днешен се страхувам дали пак няма да се появи някой като онзи който ме изнасили
нищо че съм на 19 и че се предплага че съм голяма страха е по голям !
затова бъдидо твоята приятелка защото тя се нуждае от теб!

25.   Tи мн пестеливо го обесняваш , но ако си сигурен че е права приятелката ти ( а тя лесно може да те направи сигурен особено когато я обичаш) си плати на бригада , недей да се занимаваш ти , най малкото човек който е способен да изнасили 100% има и други престъпления и е по закоравял от тебе ( този който търси съвети от тук) . затова плащаш си на момчета и готово ( лесно се намират)

27.   Здравей - мен ако пита6 намери накой който не го слуша главата , бутно му някав лев да го намери онзи и да му направи за...ка звездообразе че да види онзи какво е било на твоята приятелка . Мисля че това ще му е достатачно . Вярно е че неможе така лесно да мине болката в сърцето на приятелката ти но тя би се ъсмихнала на това че му се е варнало тапкано .

28.   Пребий го, разкатай му фамилията! Без да го съжеляваж! Заслужава го! Аз ако бях на твое място досега 100 пъти да съм го пребил.

29.   Напълно я разбирам. Ако го пъхнат да речем за 5 години като излезе кво мислите че ще направи. А тъй като тя няма да иде в полицията ако някой иде това ще си ти. После с тебе също не се знае кво ще се случи. Но пък ако никой нищо не направи това той го превежда:
Страх ги е от мене. А я виж тая колко е хубава че и е на 13 дай да я управя аз. Най-добре вървете в полицията и внимавайте. Дано да не му се размине. Успех! Каквото и да решиш.!?!?!?!!!!!!

30.   Аз бих постъпил по следния начин: Когато разбера веднага бих се тръгнал към нея независимо какво правя, когато се уверя че тя е извън опасност ще тръгна към него няма да се занимавам с рязане на пръсти или пишки, директно когато го видя долу чупя му врата и се махам, без да ме интересува какво ще става след това!

31.   Вземи си бокса(ако нямаш си купи).Намери го и го направи така никой да не го разпознай.

32.   Върви и го унищожи!!!

33.   ЕХЕЕ,вие всичките с бой ли си решавате проблемите :X по-добре да отидеш в полицията,с бой нещата няма да се променят и ти няма да промениш нищо. Аз съм напълно съгласна с номер 15 и аз мисля по-този начин ,верно се замисли защо приятелката ти не иска да отидете в полицията и дали не си съчинява историика,в която е "жертва" ,а всъшност е обратното и тя просто е съчинила историята щото неиния бивш я заплашил,4е ще ти каже и тя милата е решила да извърти нещата в неина полза.Дано не е така,искрено ти го пожелавам :)
Bella

35.   Братле ако бях на твое място нямаше да пиша и да распитвам направо деистваи : ) няма кво да си говорим : ) бои и до там : )

36.   къде живееш
аз съм полицай
и ще се оправим с него без да се осети

37.   Сигнализирай в полицията. Не се занимавай с него с бой не стават нещата, просто го предупреди да стои далече от нея.

41.   Ей такива като него са за трепане! Ама в нашата шибана държава няма справедливост!

42.   Ти се обади в полицията.

43.   Поработи върху правописа си!

45.   Номер 15 ти със сигурност не знаеш какво оз ачава това изнасилването. Не бил могъл да си го вкараш ако тя не иска, ма ти прост ли си? ! Знаеш ли колко момичета биват изнасилвани всеки Божи ден? ! Да не си мислиш че го искат някакви гнусни цигани и други изроди да ги насилват. Много си зле човек!

46.   Не иска да отиде в полицията защото е преживяла ужасна травма и не й е лесно да отиде и да разказва какво е преживяла! Да опише насилника и къде се е случило, кога... Представете си вие мъжете да бъдете изнасилени от некаква отвратителна дебелана, няма да ви е лесно да го преживеете налиии.

47.   От номер 44 или 45 не знам точно. Съветвам те да го размажеш от бой но го остави жив. Спипай го с няколко твои приятели и го потроши, ребра нос крака ръце... нищо да не му оставиш здраво. Бъди истински мъж и го размажи!