Споделена история от Тинейджърски

Няма къде да седна в клас след като се скарахме!
Аз съм момиче на 14 години. Скарах се с приятелката ми която седеше с мен, дори и съучениците на съседните чинове не ме харесваха. Имаше 2 свободни места днес. На един от чиновете седеше момче, което не иска да сяда с някой. По-удобно му е било да сяда сам. Аз знам, че дори и да седна там на сила той ще ме закача докато се преместя на друг чин. Днес седнах на мястото на където седеше момиче, което сега е болно. Разбрах че след 2 дни се връща на училище. Какво ще правя след това? Всички чинове са заети. Страх ме е да говоря с класната, защото ще ме премести до момчето и тогава ще съжалявам много. Моля ви кажете ми какво да направя! Не мога да се сдобря с бившата ми приятелка, понеже тя се опита да ме скара с всички пускайки разни клюки, които не са истина, зад гърба ми. За мен това е непростимо.

Коментари

1.   Ох миличка познато ми е! Аз на твое място бих седнала на първият свободен чин, който видя. Вярно е, че всеки си има място, на което седи, но потърпи още месец там, гледай по-бързо да те изпитат и оформят за годината и си прави кефа през лятната ваканция. Ако те тормозят, гледай през лятото да се преместиш, ако не може, догодина всеки ще е забравил кой къде стои.

2.   постъпката на най-добрата ти приятелка е ужасна... Аз на твое място бих и съсипала краткия животец.. Да вземат един допълнителен чин, ако имате в училището допълнителни и така ще сядаш сама.

4.   Изтрай до края на годината и догодина се премести, или в друг клас, или в друго училище.

5.   И какво като сте се скарали? Това значи, че чина автоматично става нейн и ти нямаш право да сядаш там ли? Сядай си пак на мястото, тя да не си е купила чина? Като не и харесва, тя да се маха! Изобщо не се впрягай за такива глупости, сядай си на мястото и да не ти пука, няма да те изрита от чина, я! Ако те дразни, кажи на учителката и тя ще я измести.

6.   Абе сядай си на чина и да не ти пука. Защо тя не се премести, а ти трябва, чина да не е неин или да го е купувала?