Споделена история от Тинейджърски

Аз съм още млад и искам да прекарам следващите години като нормален човек
Здравейте имам няколко въпроса:

1.Значи аз съм на 15 год и имам леко жълти зъби, заради тях още нямам гадже мия ги всеки ден но почти нищо не става като бях малък много мразех да ги мия и за това сега патя. Aко някои знае някакав крем или някакво мазило за избелване да казва.

2.Кожичката на пениса ми още не съм я заголил напълно... страх ме е :) :) :) смешно е но.... Ако може да ми кажете дали боли и на какво опреличавате болката.

3.Пенисът ми при ерекция е 13 см, а отпуснат 5 някъе... ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ?

4.Малко съм пълен. Ако ям само плодове ще отслабна ли? Да стана ли вегетарианец?

5.В училище в салона по физическо имаме уреди за вдигане на тежести и други подобни. Aз изглеждам силен но само изглеждам... не мога да вдигам 10 кила гира ... хваща ме срам. Как да почна да правя поне малко мусколи В КЪЩИ защото мразя да ходя по салони?

6.Стомахът ми къркори постоянно докато съм на даскало защото мисля че имам много газове но не знам дали е заради това. Неприятно е ... дали е от неразделно хранене ?

БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ КОЙТО ЩЕ МИ ПОМОГНЕ ... АЗ СЪМ ОЩЕ МЛАД И ИСКАМ ДА ПРЕКАРАМ СЛЕДВАЩИТЕ ГОДИНИ КАТО НОРМАЛЕН ЧОВЕК

Коментари

1.   Пич ти си в пубертета, това ясно ли и е? Хвани вземи една учебник по биология и прочети хубаво какво пише за пубертета.

Но дай да ги карам едно по едно:
1. Жълтите зъби не са причина да си нямаш гадже. Аз имах гажде след като станах студент, така че споко. Иначе за по бели зъби иди на зъболекър, най вероятно имаш зъбен камък или нещо такова, което прави зъбите ти бели.

2. За това мога да ти кажа, че може и да не се заголи. Иди на лекар, не е срамно, но е полезно. Ако сега отидеш може и да не ти се наложе операция. След време това може да ти докара големи проблеми, за това кажи на бащата ти или направо на лекар. От Болка не се страхувай, не боли

3. За това пак хвани и прочети малко биология, за мъжката полово система. Пич, това е нормално, супер нормално...

4. За диети... всичко зависи от организма ти, не съм диетолог, но ако ядеш плодове може и да не отслабнеш, а ако не ядеш месо може и да се разболееш. Хвани и прочети някъде нещо за храненето.

5. Вземи и си купи някакви гирички, и си ги дигай. Споко повечето момчета не могат да дигнат 10кг гира : ) и не е важно колко вдигаш... почти де. Но не позволявай това да те комплексира, както и килата ти.

6. За стомаха... тук пак консултация с доктор и диетолог. или хвани и напраи малко експеримент какво би станало ако ядеш разделно.

ЧЕТИ и ще знаеш.

2.   За жълтите зъби - наистина върви на зъболекар, не е достатъчно просто да ги миеш, нали знаеш че трябва по няколко пъти на ден с определена продължителност.
За отслабването - не можеш да станеш вегетарианец защото искаш да отслабнеш, това е начин на мислене. Но не, недей, с годините предполагам, че ще се издължиш и телосложението ще се нормализира.
За мускулите - мускули ли искаш или добро тяло. Ако искаш мускули - на фитнес. С една - две гири нищо няма да направиш. Но на фитнеса се иска постоянство.
Ако искаш просто по-добро тяло - лицеви опори, кофички на успоредка, набирания, тези понякога са по-ефикасни дори и от фитнеса и все пак всичко е ген.
Но най - важното е да не ти пука от нищо.
Живей си живота. Който не те харесва - да не те гледа, нали така.

3.   Хаха, много си забавен, много готин пост, нали знаеш, че всичко, което си написал ще се промени като пораснеш, освен, ако не си се избъзикал яко тука да ни лъжеш:P

4.   #Автора
Не ви лъжа просто това е истината... наистина ви благодаря за отговорите и наистина се надявам да се оправя след време.

5.   1. Копуваш си една скъпа пастичка до 6-7 лева за избелване( примерно: Sensodyne Whitening) използваш я 1 месец после, некоя за подхранване, щото като използваш такаа за избелване и стаа кофти за емайла... - затва 1 месец.

2. Майка ти и баща ти не са свършили хубава работа. По принцип тоя проблем се отстранява като си по- малък и малко по малко. Аз като се къпех и ми казваха да си измиеш хубаво и да я нали заголиш :D. Затова сега отиди при лекар не е срамно, кажи ако трябва на баща си той ще се оправи после.

3.Нормално е, но предполагам като си оправиш проблема с кожичката ще стане и по- голям.

4.Виж ся... тва кат не ядеш месо нема да те напрай слаб... Храни се пълноценно има супер мн работи дето може да прочетеш в интернет.

5.Коремни преси, лицеви упори, бягане... Но красиво тяло се прави във залата с много добавки( може и чисто но става мн бавно).

6.Аз го имам същия проблем мн е гадно.. Мисля че еспумизан капсули са добри пък и немат излишни ефекти :)
М 18

6.   Ем най добре е да бягаш редовно да правиш коремни преси и лицеви опира и такива неща ае успех :)