Споделена история от Тинейджърски

Смешно и срамно
Здравейте,
Значи имам един тъп въпрос.
Как се отварят жени, смисъл такъв аз съм на 15 и съм още дествен, но когато ми се наложи да правя секс НЯКОЙ ДЕН, дано е скоро и ако момичето с което правя секс не е отвороено как да го "отворя" :) :) :).

Коментари

1.   С отварачката :)

2.   Нееее неможе с една отварачка бе с 2 по добре ;)

3.   Тъпчо, ти внимавай да не направиш белята, че тогава баща й ще те отвори другаде!

5.   Ама за консерви, че е по безболезнено :))))))))))

6.   Слагаш презерватива и правиш всичко което си гледал по розовите филмчета, само че ако я боли остави за другия ден...

7.   До една година ще си разбрал всичко и сам ще си отговориш:) Няма смисъл да бързаш, още повече като не си запознат. То няма определено време или определен начин, идва от само себе си.

9.   Целуваш я навсякъде, където се сетиш и усещаш, че и харесва. Галиш я, притискаш я, казваш и, че я харесваш и, че те привлича. Масажираш клитора и с пръсти или по-добре с език и през това време бавно вкарваш пръстче във влагалището и. Не бързай. Ако усетиш, че свива крака или се стяга, спри за малко. Продължавай да стимулираш клитора и с въртеливи движения. Като усетиш, че се отпуска отново, опитай да прокараш пръстчето по-дълбоко. Няма да стане от веднъж. Когато свикне с едно пръстче, бавничко се опитай да прокараш още едно, после и трето, докато усетиш, че свиква. Когато си с 2 пръста в нея, опитай се бавно да ги разтваряш натрани. Така ще я разшириш по-безболезнено. В един момент, когато вече е свикнала с пръстите ти в нея, опитай се да проникнеш с пенис. Преди това може тя да те стимулира, целува и гали. Трябва да си добре възбуден и твърд, за да успееш да проникнеш. Успех!

10.   Малко лапешката си задал въпросът. Нито е смешно, нито е срамно.

11.   Еми вземаш баща и с теб докато я отваряш той ще научи най-добре ;))))

12.   Каквото и правиш прави от съвета на номер 9, но бъди много внимателен и нежен, защото болката е просто неописуема, момиче съм изпитах го наскоро наистина ужасно били :( и не се отчайвай от първия път, ужасно ще е, но после вече става хубаво :) успех

13.   Към номер 12: Наистина ли много боли? Аз съм на 14 и съм още девствена....

14.   Ха.. До номер 13.. ми миличка боли, ти как мислиш? Ей така и хоп още от първия път ще ти е хубаво...

Снежанка

15.   xDxDxD .. сигурно .. аз съм на 14 също .. и още съм девствена .. и не ми пука за това .. мисля че не съм в подходящата възраст .. и няма подходящ чевек с който да го направя ..

а относно автора .. коментар 9. би ти помогнал ;)

16.   Значи взимаш презарватив и неква бира напиваш момичето и си вкарваш пениса така момичето нема да я боли

17.   С дрелка!!!

18.   Момче на 16.

До Автора.
Не, не може да си толкова зле че да не знаеш как се, , отваря'' жена... Нямам думи. От ~3 години не съм девствен, но това едва ли определя познанията ми за секса.

До №13 и №15.
При всички е различно. Зависи от еластичността на химена (девствената ципа, при разкъсването на която жената вече е, , отворена''). Не се дърпайте, само първия път ще боли, при някои повече, при някои по-малко, но за сметка на това, ще си струва удоволствието от секса след това :)

19.   Не се притеснявай, като му дойде времето, ще разбереш.
Най-трудно се отварят тези, които дълго време са стоели затворени. :)