Споделена история от Тинейджърски

Девствен съм... искам съвет
Здравейте аз съм едно нормално момче на 17 г, което обаче (за съжаление) е девствено... имал съм няколко възможности да го направя, но не се е получавало.. срам ме е че на тази възраст още съм девствен какво да правя? На проститутка ли да отида или... имал съм няколко гаджета, но все са били по малки от мен и не им се е правило секс.... няколко момичета ми го предлагат, но не са мой тип.. какво да правя.. моля ви дайте ми съвет.
п.с. Да живее България.

Коментари

1.   Ам пич успокой са се ще имаш някоя възможност, смисъл от проститутка няма ще намериш момичето с главно М и ще стане...

2.   Един съвет недей да бързаш да правиш секс това не е е най-важното.Щом не си го направил още не си готов и не си намерил подходящото момиче. За твое успокоение аз познавам момчета които правиха секс за първи път на 19 год почти на 20 но с подходящото момиче.

3.   Аз съм на 20, не съм правил дори и не съм се измъчвал за това, но ми е интересно как ще е като дойде моментът.

4.   Отг на номер 3: Като доиде момента ще те е страх мн даже, но ще ти е мн хубаво.

5.   За къде бързаш и какво срамно има? Разсъждавай, не от гледна точка на връстници, а от собствена позиция. Когато намериш подходящото момиче, то ще си стане от само себе си. Ако толкова много ти се бърза, опитай с някое от момичетата които имат желание, но постъпи човешки, с такт и уважение към жената, с която си. Едва ли ще си очарован, ако няма поне малко тръпка, но... всичко е в твой ръце, може да си създадете красота.

6.   Побързай аз не знам как си жив досега аз че съм на 15 ще се разкъсам и мисля да ходя на проститутка, абе щом ти предлагат приеми веднага.

7.   Номер 6: абе ти наред ли си с главния... да ходиш по к*****е, с извинение!! И аз не намирам нищо странно в това, че на 17 си девствен. Аз съм на 16 (момче) и съм девствен, но не намирам нищо странно в това. От друга страна и нямам особено голямо желание, но главното е че и аз съм девствен. Споко, сигурно скоро ще ти бъде за пръв път! успех :)

8.   Отг на 4: Аз като го направих за първи път не се страхувах а лудувах, който иска да му е лесно да се напие и да остави долната глава да мисли :Д

9.   Аз съм също на 17 и аз съм девствен и супер ми е някфо тъпо :D. Щото искам да го направя, а няма с кой. Ем честно аз съм нямал възможности и ми е sux, ти поне тва си имал (приятелки и аз съм имал и то хубави, но може би твърде за краткои не се е стигнало до такъв важен момент). Повече ме притеснява няма ли да рече, а малък ти е или пък да свърша бързо и да не и доставя удоволствие. Може би зависи от момичето. Късмет

10.   Аз също съм на 16 и съм девствен. Чел съм хиляди теми как да заговоря момиче и кво ли още не (не мисля че помагат кои знае колко но са полезни в голяма степен).

Да ви разкажа надълго моето житие

Уча в ПГТЕ Х.Форд (няма момичета). Имал сам 1-2 несериозни връзки. Почти не познавам момичета. Тоест позавам но са или приателките на моите приятели, или други от техните компании, с които съм само на здрасти...
За виншния си вид - Не се имам за красавец (мисля че не сам мн хубав в лицето...) имам много добро телосложение но не го развивам.

Много умен,оригинален и забавен съм и момичетата го казват но всичките гледат на мен като на прияел. Няма с кой да излизам по кафенета и т.н защото най-близките ми приятели са някфи смотани.

Харесвам си едно момиче от стария ми клас. Преди и тя ме харесваше. Сега много се уважаваме но тя гледа на мен само като на приятел... Правь съм опит да я поканя някъде но тя каза - "някои др път става ли...". Оттогава (и по начина с който разговаря с мен) знам, че тя си гледа на мен само като на приятел.

Моля ако е възможно да ми дадете някакви съвети не главно за това момиче, ами най-вече за това как да си намеря момиче за сек, защото разберете ме - вече започвам да се чувствам много гадно като видя хубава жена/момиче и мога само да гледам отстрани. Мисля, че вече започва да се отразява на психиката ми. Ако върви така не се очертава скоро да имам връзка. Моля дайте съвет.

11.   Днешното поколение е така .. нещо като срам е и аз на 15 и много ми се ебе :)

12.   Не берете грижа! В университета колко загорели колежки ще срещнете не е истина... а има и нещо вярно относно подходящото момиче. Ето аз например миналото лято на морето се забих с една в дискотеката ама то нали е тъмно, та чак в стаята видях, че е с 10-15 кила отгоре... просто цялото тяло и особено малкия приятел чувства нежелание и се крие :D Така че щом си на 17 и си още девствен, по-добре потрай още малко... университета :)

13.   Пичове аз съм на 16 детствен съм и не съм имал дори гадже, та камоли секс да правя. Живея в един "исторически" град в които дори няма кино. Всички се познават и постоянно се клюкарят. Заговориш ли момиче всички се обращат с подигравки. Сякаш е престъпление да имаш вразка. Не сам роден в него но садбата ме доведе тук нямам тарпение да се махна. Всичко имама парви път. Успех!

14.   И аз съм момче на 16 години и много ми се чука има едно момиче много яко дето доста често го виждам и много често ме гледа в панталоните и си прехапва устните но тя си има гадже как да я еба, не знам но за мен да си девствен не е лошо.Още има какво да искаш от живота и се стремиш да го постигнеш

15.   Според мен няма нищо срамно едно момче или момиче да е девствено и то на 17.... не се безпокой и най-добре го направи, когато срещнеш подходящото момиче.
*Яса

16.   Аз съм на 15 години (На 15 Април след 2 месеца някъде ще направя 16 години). Правил съм секс, но и при мен беше същото, бях потресен от страх. Момичето беше с месеци по - малко от мен, а се притеснявах да не се издъня! Гледал съм прекалено много порно, а уж всичко знам, но не може само на думи важни са делата. Тя не беше девствена, а като го направихме тя разбра, че ми е за първи път, но тогава каза, че има време за всичко дори и колкото да си голям на години, или малък, все някога ще се случи, няма нищо страшно даже е толкова хубаво. Когато опиташ ми отговори на коментара. Хайде, Успех! :))

17.   Здравей , аз също съм на 17 и също съм девствен и не намирам нищо лошо в това . На 17 си ок , но не е нужно да имаш богат сексуален живот на тази възраст , а и ти сам казваш че са ти предлагали и ти си отказвал . Това показва , че има някаква романтична нотка в теб и наистина е по-добре да го направиш с момиче , което харесваш . С 2 ДУМИ - СПРИ ДА СЕ ЮРКАШ , ЧЕ НЕ СИ ПРАВИЛ СЕКС , СПОКО НЕ Е КАТО ДА СИ НА 40 ИМАШ ПРЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ! КОЙ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ ТИ ПОДНЕСЕ СЪДБАТА УТРЕ :)

18.   17, браво, че мислиш така за годините си. На твоите (въпреки че и аз имах възможности, но не го направих, защото исках сериозна връзка) се срамувах, а това е огромна глупост. Сега се радвам, че го направих по-късно.

19.   WTF.. Аз съм на 16 и не съм имал гадже през живота си, но не съм легнал да ритам и плача.. Надявам се, че и моето момиче ще дойде и това е..

20.   Пич не се безпокои и аз сам така но сам си хванал кака и мисля, че скоро време ще се получи ама ще гледам да пия нещо преди това че да има по малко претиснение затова не се безпокои ще доиде момента и ще се получи :)

21.   Споко братле аз познавам един на 36 и още е детствен ти не се беспокой аз загубих детственоста си на 19 няма нищо срамно това даже е похвала че не си го направил изчакай молко да станеш пълнолетен и тогава му мисли и както каза номер 1 ще доиде и момичето с главно М.

23.   Някой може ли да ме обесни какви са тези глупости: Било похвално, че си девствен на 17, 18, 19, и че не си го направил по рано!? !? !? !? И това, че като си на 17 и не си го направил, означавало, че не си готов!?
Какво му е похвалното?

Аз съм на 17 - девствен изчел съм тон литература свързана със секса, с това как да свалиш, преластиш, възбудиш и задоволиш, за рисковете от безразборния секс без контрацептиви? - И какво това прави ли ме готов!?
Готов за какво - да слушам някакви пишлемета на по 13-14 да си говорят пред баничарницата, как снощи са изчукали тяхна съоченичка?

25.   Само с надяване и чакане с чекиите ще си останете : )
Стегнете се малко, отпуснете се бъдете себе си! Бъдете малко по-отворени! Най-лошото е да се срамуваш... В днешно време срамежливите момченца, само със страдането остават..
Като си толкова на зор, отиваш при курва, поне сам да се успокоиш, че не си девствен и това е!

26.   Успокои се и не се притеснчвай, аз също съм на 17 и си направих сефтето преди 3 4 месеца хващай нещо и чаткаи няма какво да чакаш.

28.   Чакай, не бързай!
Живота е пред теб ще имаш възможност, проститутка не е решение.