Споделена история от Тинейджърски

Най-добрият ми приятел е гей
Здравейте аз съм на 14, момче. С моя най добър приятел се познаваме от много по-малки, може би от детската градина.
Ония ден като се връщахме както всеки ден се спираме пред нас да си говорим. Застанахме да си говорим. Аз му казах, че ще звънна по теефона, за да говоря с майка ми, че имах да и казвам нещо за училище. Вика ми много готини кафяви джинси. Аз си мислех, че нещо ме базика. Аз се усмихнах и го бутнах леко по рамото. И докато звънеше той си протегна ръката и почна да ме омачква за пе**са ми. Аз моментална одскочих. 0`0. Бях адски отвратен и не исках да го направя, но го ударих в лицето. Беше някаква реакция. Чувствам се адски гадно. Не знам какво ще стане ако съседите са видяли и кажат на баща ми. Той МРАЗИ хомосексуалните, а аз не съм такъв. Ако разбере ще ме пребие и ще ме изхвърли от вкъщи без да ми позволи да му обясня

Чувсвам се адски гадно, че реагирах така и го ударих, но в край на сметка можеше да ми го каже нормално. Звънях на най-добрия си приятел много пъти, но не ми вдигна. Ако кажа на брат ми ще каже на баща ми, а нямам майка. Никога не съм мислил, че може да е хомосексуален, винаги си обсъждаме момичета заедно и все още ми е трудно да повярвам. Но това не ме интересува. Искам да си останем най-добри приятели без значение какво харесва.
Много Ви моля да ми дадете съвет ако дочетете историята. Наистина няма откъде да потърся съвет какво да правя като отида на училище в понеделник... Благодаря предварително- на читателите и на модераторите ако публикуват това.

Коментари

1.   Може да е бисексуален не е задължително да е гей...

2.   Eeee, как нямаш майка, а си говорил с нея по телефона? ! ....

3.   От написаното личи, че не е просто хомосексуален, а болен, хиперсексуален, просто го ръководи животински нагон и не подбира по пол, нито по нищо. Освен това по най-неподходящ начин изразява мераците си, което е гнусно, наистина.
Имах такъв съученик - най-напред сваляше разни момичета, а на абитуриентския бал взе да се натиска и на момчетата по отвратителен начин. Не е въпрос на сексуалност това, а на елементарни задръжки.
Явно беше генетична аномалия - той е почти пълен двойник на баща си - който беше сексуален манияк, сериен изнасилвач, сигурно си чувал този случай как един извратен старец уби някакво момиче от детски дом и после се самоуби. Ето това беше бащата.
Синът се срамуваше заради баща си, но генетично е същия... Болният човек не може да избяга от себе си. Рано или късно нанякъде го избива.

Затова в твоя случай те съветвам - да избягаш от въпросния "приятел" ти.
Не бъдете повече приятели, защото все по-често ще си задаваш въпроси за собствената си сексуална ориентация. Остани си нормален, прекрати всякакви контакти с това неуравновесено момче.

4.   Моя съвет е да се свържеш някак с него и да поговорите.. хубаво е че го приемаш такъв какъвто е :) Аз също имам приятели, които са хомо или би и са страхотни хора :) Опитай се да му обясниш че предпочитанията му не променят приятелските ти чувства към него и най-важното.. покажи му че го подкрепяш.. да си хомосексуален в това общество не е лесно. Заради различията си много такива хора се самонараняват, затварят се в себе си, а други правят опити за самоубийство.. за да не се стигне до това той трябва да мине през фазата "самоприемане" и определено се нуждае от хора които да го подкрепят и помагат :) А относно баща ти.. забрави го.. той е живял в друго време и няма да разбере :) Днешно време има любов между двама души... любовта се заражда между две души... а това какво имаш в гащите си не е от значение... нещата стоят така.. тъпото е че много хора не го приемат и от малки са поставени в рамките на стереотипите :) Късмет!

5.   В понеделник можеш единствено да му се извиниш, за дето си го ударил. Макар, че и аз бих постъпил така. Вместо да те хваща за пениса можеше като мъж на мъж да ти го каже в лицето. Това, че е хомо не променя факта, че има хуй в гащите.

6.   ОХХ... и аз съм така! Ноо.. аз съм момиче а най-добрата ми фр е лезбийка :д ТЯ МЕ ХАРЕСВА, а аз не! и сега тя ме мрази! Чесно ти казвам... не знам какво да правя ;(

7.   Стой сега, обадил си се на майка си, а нямаш майка? ! Как става т'фа бе, ае стига с тея измислени глупости ;DD

Melinda

8.   Измислена история. Първо казваш : " Аз му казах, че ще звънна по теефона, за да говоря с майка ми, че имах да и казвам нещо за училище. ", а после: " Ако кажа на брат ми ще каже на баща ми, а нямам майка. ". Последно имаш или нямаш майка или май и ти самият още не си решил :) Като ще лъжете правете го качествено иначе рискувате да станете смешни и жалки в очите на околните.

9.   То ако става въпрос за извинението няма да е трудно, ще отидеш утре ти ще му се извиниш и той също. Но лично ако моя приятел ме хване за пен*са не бих го погледнал повече- не защото ще е хомо, а защото е направил такова нещо. Дано да е в помощ.

10.   Е не е настъпил края на света с това, че си го ударил. Все пак е момче, няма да се счупи. А и е нормално от твоя страна да риагираш така. Той трябва да е супер тъп, че да не се сети какво ще стане при положение, че си хетеро и да си мисли, че ще обърнеш резбата заради него. Опитай някой път да му кажеш, че искаш да продължите да сте приятели(по мъжки), но трябва да се съобразява, че за теб това е неприемливо и че си падаш по жени. Би трябвало да прояви разбиране, ако не, по-добре не се виждайте.

11.   "Аз му казах, че ще звънна по теефона, за да говоря с майка ми, че имах да и казвам нещо за училище. "
"а нямам майка"
:OO
Пич как така хем имаш майка, хем после нямаш. Мисля, т. е. убедена съм, че се гъбаркаш. Нямаш ли какво друго да правиш през свободното си време, освен да съчиняваш измислици или може би това ти е някаква фантазия момче да те обарва?

12.   Аз не схванах, как си званял на майка си, а после викаш, че нямаш майка.. Измислица.

14.   До 2, 12- имах предвид, че не живеем заедно. Май съм се изразил малко неграмотно.
От автора

16.   Не бъди груб с него. Приеми го какиж то е и мо кажи, че ако иска да останете прятели трябва да забрави някога да сте заедно защото ти не харесжаш момчета.

18.   До номер 2 и 7
Той може би има предвид, че не живее с вайка си. Защо го обиждате, а не му помогнете?

19.   Еха какъв късметлия е приятеля ти, аз на моя най добър приятел като му казах че съм гей ме заряза моментално... явно си помисли че го харесвам а аз просто исках да знае та мисля че приятелят ти ще се зарадва.

23.   Ти пък как ще го удряш в лицето. Айде то детска работа бил си на 14. Историята ти е от 9 години ., как се развиват нещата? Очаквам автора да обясни .

24.   Хаха чета ти е направо не доумявам Нямаш майка а си говорил с нея по телефона, абе момче ти май имаш раздвоение на личността. Последно имаш ли майка или не?

25.   100% си някъв извратен педофил, ай спри се да не срещнеш ловците!