Споделена история от Тинейджърски

Има момче, което харесвам
Има момче което много харесвам! Но година по голям от мен! Аи се правим на братовчеди. Семействата ни са семейни приятели. Всяко лято ходим на плаж заедно. Говорим си и плуваме заедно. Но това лято което предстой през 2012г. ще ме е срам даже да говоря с него. А и ще ме е много срам този път когато ме види с бански! Преди не осъзнавах чувствата си! Забравих да ви спомена той учи в моето училище! Всеки път когато се засечем той ми казва;
-Здасти (и след това името ми). Най-добрата ми приятелка даже незнае че го харесвам(а иначе го е виждала)Той е мноого мил;интелигентен;лесно се говори с него; учтив е и красив! НО незнам дали той ме харесва!
Ако някой от вас може да ми помогне! Какво да направя?

Коментари

1.   Е какво имат общо банските с харесването. Според мен му кажи, но деликанзтно, за да не си развалите приятелството

2.   Ами пробвай да се сближиш с него, да говорите повече или да прекарвате време заедно. Щом сте в едно училище е възможно. И когато отидете на море пак ще сте заедно и можеш да се опиташ да му намекнеш, че те привлича, ти си знаеш какво да му кажеш. Ако се отдръпне при някой твой опит, по-добре се откажи и си продължи по старому, за да не стане конфузно и после да не можеш да го погледнеш. Но преди това го опознай повече, все пак ще е стряскащо за него да не сте особено близки и ти изведнъж да искаш да сте заедно. Също така разбери и дали си има приятелка. Ти на колко си всъщност?

3.   От автора;Е ми можеда ти се стори странно на тази възраст да мисля за такива неща... Аз ще навърша 12 години таз година.