Споделена история от Тинейджърски

Моят бивш
Искам да ви разкажа за моят бивш приятел, за когото не минава и ден да не мисля и да страдам. Бяхме заедно 7 месеца. По принцип беше много ревнив и постоянно се карахме като изляза някой път на дискотека с приятели и компания. А тои е вече на 31 и не обичаше такива места. Искам да отбележа че аз съм на 19. Имахме 11 год разлика..

Казваше ми че живее сам и много пъти ме молеше да живеем заедно, а нито веднъж не ме беше канил у тях, а живеем на 3 км един от друг. Това породи съмнения в мен и реших да разбера истината. Отидох до района в който знаех че живее и разбрах истината. Имаше сериозна приятелка от 7 год която дори беше бременна. Не знаех къде се намирам от болка. Толкова много да твърдеше че ме обича, колко е плакал пред мен, кълнеше ми се и накрая.. няколко пъти преди това ми беше намеквал за друга но като виждаще как реагирам и казваше че се бъзика и дотам.

Бяхме се скарали веднъж заради един шамар които ми удари но се сдобрихме и се разбрахме всичко вече да е ок. А аз тогава бях писала един смс на един познат да ми купи шампоан че аз бях на работа нищо друго.. А тои ми разби устата при положение че този които лъже е ТОИ. Разделихме се дори ме обвини да не му развалям семеиството, да не съм го търсила и тн. Изкара ме мен виновна за цялата работа.

След 2-3 месеца взе да ми звъни по ГСМа да иска да се видим само на кафе но аз отхвърлях всичко.. Не мога. Просто знам че няма да е само кафе. Иска да ме използва за секс предполагам. С какви очи не знам.. Знаете ли, още го обичам. Често си мисля за него и искам да върна времето назад и да променя по някакъв начин нещата.. Но не мога! Сега има момиченце на няколко месеца, продължава да е с старата му приятелка и си живее живота. А аз плача и се измъчвам. Какво да правя кажете ми. Мразя го затова което ми стори но същевременно умирам за него. За Него една Невъзможна любов .....

Коментари

1.   Ще ти кажа само едно - не откликвай!

2.   Мила недей да излизаш с него наистина той е голям но не само това той се подиграва с теб! Има друга теб те е зарязал, удрял те е ... да ти го обичаш но недей му позволява да те съсипва така!

Има мн момчета ще срещнеш подходящия в подходящия момент и то когато не очакваш, пази се от такива мъже като този ... изглежда е голям господин и иска да се подиграва с другите нежни създания ... може би неговата докъто е била бременна да не е искала секс и той да го е търсил от теб, всичко може ... болката след време ще мине ... намери си нещо като занимание и продължи напред успех.

3.   ИМАХ ВРЪЗКА КОЯТО ПРОДЪЛЖИ 8 ГОДИНИ-ОТ НАЧАЛОТО ЗАПОЧНА ДА МЕ УДРЯ, МОЖЕТЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ КАКВО Е БИЛО ТОЛКОВА ГОДИНИ...

НИКОЙ НАКРАЯ НЯМА ДА ДОЙДЕ И ДА ТИ КАЖЕ ''БРАВО'' ЧЕ СИ ТЪРПЯЛА ТАКЪВ ЧОВЕК-ДОРИ И ДА БЕШЕ ОСТАВИЛ ПРИЯТЕЛКАТА СИ НЕЩАТА ЩЯХА ДА СТАНАТ ОЩЕ ПО-ЛОШИ-КАЗВАМ ТИ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ-АЗ ЖИВЕЯ В ДР ГРАД И Т.Н,, ПО ТАЗИ ПРИЧИНА И ВСЕ СЕ УЛАВЯМ КАК ГУБЯ ПРЕДСТАВАТА СИ ЗА НОРМАЛНА ВРЪЗКА-ИМАЙ ПРЕДВИД ЧЕ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ МИНАВА ТОЛКОВА ПО-ТРУДНО СТАВА ВСИЧКО.... ПО ДУМИТЕ ТИ СЪДЯ ЧЕ ИМАШ ЗДРАВ РАЗУМ И СИЛЕН ХАРАКТЕР-ДАВАИ СМЕЛО НАПРЕД!

4.   Съчувствам ти! Съчувствам ти, макар аз да съм в подобна ситуация, но от другата страна. Ти си жертвата в твоя случай. Мъжът е грешник, приятелката му е жалка, ако знае за аферата му... за съжаление, ако не е разбрала. Мъже като този правят жените нещастни, създават нещастни семейства, отглеждат нещастни деца. Но има Господ, той гледа. Не се отчайвай. Ще срещнеш любовта! Пожелавам ти го искрено!