Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми пропада
Аз съм на 17, както и момичето, за което е историята!
Всичко започна преди няколко месеца... тя беше много мила и възпитана (най-добрата ученичка в класа)
Обаче се случи нещо и се издъни на един изпит по англииски, прие го по тежко от колкото очкавах!
За кратко време спря да излиза изобщо не пипваше учебник не ходи на даскало две седмици и като се върна щях да падна....
Изкуствен тен, супер много грим, ноктопластика и някви оромни токчета...
Викам си не тва трябва да е базик през времето което не идваше се чувахме по телефона и не ми е споменала за тази драстична промяна тя беше се првърнзла в тва което най-много мразеше безмозъчнз кифла с курвенски вид!
Преди си беше много хубава въпреки че не беше с един тон дон дьо тен...
Питах я кво ства... кво си облякла, а тя "Кво имаш предвид в България всичко е секс и пари никой не уважава трудът и умът ти...
Щях да падна най-принципният човек който познавам най добрата ми приятелка ми беше като непозната!
След училише запали и цигара (преди ги мразеше) Викам й кво става.... тя нищо допуши ми се с някъв надут тон все едно не знам...

Напоследък обаче стана по зле тя префи си беше слаба, а сега е станала като скелет на батерии мислих си че е заради нервите но я хванах да шмърка тва тотално ме разби ако беше някоя дуга... нямаше да я потърся повече, но тя е супер свястна знам го просто толковая обичам ИСКАМ СИ ПРИЯТЕЛКАТА ОБРАТНО не няква курва друсалка...
Попитах я от къде има толкова пари за дрога, цигари (майка й не й давз почти никакви)
При което тя извади някви пари от чнатата и ми вика гледай.. повече никога няма да съм без пари!!!!
От къде има толкова пари дали не е ограбла нещо... вече всичко очкавам дайте ми съвети мислих да кажа на майка й, но ме е страх да не дтане по-зле
Дайте съвети моляяя много ми е скъпа!

Коментари

2.   Ами тя си ти е казала от къде има парите: "България всичко е секс и пари". ;) Едва ли ще има ефект ако говориш с майка й, най-много да се изпокарате. Вярвам, че ще ти дадат добри съвети. Аз не знам, съжалявам.

3.   Приятелката ти преживява труден момент от живота си. Силно се съмнявам да е заради слабата оценка. Може би това е било капака, и ако живота и не е бил хубав е решила, че по този начин ще го направи по-хубав - с дрехите, наркотиците и пр. Не можеш да и помогнеш. Тръгнала е по нов, лош път, ако сама не се осъзнае става много лошо и не се знае как ще завърши всичко. Казваш, че не и дават много пари. Може и това да е една от причините - да изкарва сама пари.. кой знае как? ! Освен да кажеш на родителите и, и да и затегнат контрола - друго не можеш да направиш!

4.   Ограбила нещо друг път станала е проститутка... цигарите и наркотиците й помагат да не се сеща за това с което си изкарва парите...

6.   Ако си искаш приятелката обратно, просто не казвай на техните, може никога да не ти прости ако го направиш!! Всеки си има живот, нали, всеки сам избира! Това, с което ти можеш да й помогнеш, е да поговориш с нея, останалото не зависи от теб! Иначе за амфетите (предполагам това шмърка), опитай се да я разбереш, каквото и да правиш няма, просто НЯМА как да я спреш, бялото промива мозъка :)

7.   Мхм до болка познато...
Аз и моята приятелка се запознахме като бяхме на 9 години.. тъй като живея в испаня не нзаех езика тогава тя е французойка и тя не го знаеше.. станахме приятелки по маймунски език малко по малко всичко правихме заедно в един клас сега сме на по 17 тя ще ги навърши на 16ти май... преди 3 години тя тръгна с рапурите негрите където пушат трева шоколат ходът по най долнопорбните дискотеки и тя с тях... хвана си кадхе колумбиец които не можех да го дишам започна да пуши да пие стана... отвратителна гледка а е толкова красиво момиче... с еда дълга къдрава коса... отдалечихме се докато разбрах че почна да си мие ръцете с мене... казва на баща си че ще спи вкъщи а не... докато един ден не я намерих в дискотеката надрусана реве... колумбиеца я бил одарил... брат ми г о намери и му строши кокалите защото тя в къщи е много обичана и всички сме загрижени за нея... аз я хванах и и набих шамарите и я издадох на баща и за всичко... наистина тя не ми прости но ние тъй или иначе си разделихме пътищата предпочитам да не ми говори но да си стане нормална и да не пуши боклуци от колкото да не си говориме и тя да продължава...

тъкаче съветът ми е да кажеш на майка и!

8.   Историята ми се струва леко измислена, но... кажи на ропдителите и!!!!

9.   Да и според мен приятелката ти е в труден период и не само заради изпита. Не знам по какъв начин можеш да й помогнеш. Бъди до нея, интересувай се какво става и защо се държи по тоя начин. Просто бъди с нея. Не я съди за това, което прави, не знаеш защо е такава. Ако наистина е била свястно и принципно момиче ще се оправи и ще се осъзнае скоро (надявам се).. както един мой учител казва "и пътят надолу е път". Така че просто бъди до нея :)

10.   Опитай се да говориш с нея и с родителите и докато не е станало прекалено късно.

11.   Не бързай да казваш на родителите и. Опитай се да говориш първо с нея. Припомни и как добре сте си прекарвали преди, но сега тя е различна, превърнала се е в нещото, което мрази. Кажи и, че ти липсва старата вярна приятелка. Напълно възможно е обаче тя да ти отвърне с лошо и да ти наговори гадни неща, заради това че си си обърнала срещу нея.

12.   Не казвай на майка й. Поговори с нея сериозно и се опитай да разбереш за какво е това и тогава прецени какво ще правиш.

13.   Номер 3 и номер 4 са прави, това е станало с нея, тя е в труден момен, отидете в мола или някъде където сте обичали да ходите, пропомни й стария живот, разпитай я какво е станало, гадно може да ти се ядоса, но я попитай и не приемай това което ти е казала предния път за отговор постоянно я питай.
S. I. S.

14.   Всички са много прави, но не казвай на майка и или а който и да е, просот си говорете, аз ти казах какво мисля, но просто и припомни колко е мразела това в което се е превърнала.
S. I. S.

15.   Според мен тя просто не е у ред но на дали е станала проститутка най много да е взела заем или да е взела парите на родителите и!!! Поговори много сериозно с нея питай я какво става!!!! Може да се разделите и да не се видите повече така че поговори и с родителите и те със сигурност също са забелязали драстичната промяна у нея!!!! M. I. H. A.