Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми го прави с братовчед си!
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години и приятелката ми / да я наречем Л / също е на 16, а братовчед и на 20 и нещо. С ''Л'' не се бяхме виждали почти седмица и преди 4-5 дена и двете имахме свободно време и излязохме да се видим.

Разказвахме си както винаги какво ни се е случило, откакто не сме се виждали. Тя като започна да ми разказва ми каза, че трябвало да ми каже нещо, но не иска да и викам или разсърдя и аз и казах : ''добре няма''. След като ми каза, че тя, братовчед и и още хора са се били събрали в един общ за нас приятел и тя там била пийнала малко и се целувала с братовчед си. Аз тука и се разкрещях как може да се целуваш в братовчед си и т. н и тя ми вика, че то не пречело, защото били далечни братовчеди. Аз много се ядосах, но нищо не казах и тя продължи да ми разказва. И ми каза, че били тя и той в тях / в братовчед и / и легнали говорили си, започнали да се целуват и се нае*али и останала да спи в тях и на следващата вечер пак се е*али. Аз много се ядосах и започнах още повече да и викам. Казах и : '' Толкова ли няма момчета, че да спиш с братовчед си'' и още много неща.

Тя ми се разсърди малко, но после и има. Знам, че и родителите и знаят за тяхната връзка / да те имат такава.. / и са и казали само да внимава, че много щяла да страда и някакви такива. Що за родители е това..? Направо още повече се ядосах, но този път нищо не казах. Поне с презерватив са го направили и се успокоих до някаква степен. Той и е първия и не знам не и ли е гадно първия и път да е с братовчед си. И те все още поддържат връзка. Искам да ми кажете как да я убедя, че това което прави не е хубаво и трябва да спре да се целувала или да прави, каквото и да било с него.

Коментари

1.   Това е адски гнусно Кажи и да си представи, че го прави с брат си например, и като каже, че е гадно ти ще и кажеш, че и братовчед и носи тази кръв ;х

2.   Прилича ми на фейк. Но ако не е, нейна работа е дали ще го прави с братовчед си. Погледнато отстрани ми е гнусно да реша да го правя с някой близък роднина, в случая братовчед, но хора всякакви. Пък то като ги е ударило през главата, мислиш ли, че много им пука дали е редно или не. При връзките с роднина, така да се каже единствената опасност е, ако имат деца, защото тогава се получават изродчета, историята го е доказала... мда. Иначе, ако нямат такива намерения просто е извратено. Той поне като по-голям е можел да прояви някакъв разсъдък, но нали знаеш приказката "Х*й род не признава". Но рано или късно ще се разделят, то на тази възраст връзките не продължават особено дълго, тъй че споко.

3.   Ужас :( В моя клас има едно момиче, и първия и братовчед също е в нашия клас и с него се прегръщат, тя го целува по бузата и такива. Айде да кажем, че тва не е толкова гадно, но веднъж дори беше седнала в него. А са само в 6-ти клас. Чудя се след няколко години кво ще прави с първия си братовчед ;х На целия клас ни направи впечатление как се натискат а са братовчеди. Опитай се да я убедиш, че тва не е правилно :)

4.   Мисля, че авторката се прави на интересна. Става дума за ДАЛЕЧЕН БРАТОВЧЕД.

И другите ще разочаровам - в западна европа е позволено дори да се женят първи братовчеди. Вероятността от малформации при плода е само със 7% по-висока от при нормалните двойки и е точно толкова висока като при жени над 38 г.

След 1-ви братовчед и без това не се смята за роднинство чисто медицински, момичето може да си прави и дечица с него, ако иска.

Не бъдете българи от старо време и не се превземайте, има медицинска литература, четате!

5.   аз също имам приятелка, която имаше връзка с неин трети или четвърти братовчед. Родителите им знаеха, но не ги спряха и те в един момент осъзнаха, че не са един за друг и се разделиха.

6.   Освен че приятелката ти е малка за секс, друг проблем не виждам. Дори да се чука с брат си, не виждам теб, мен или който и да било друг какво го бърка това. Хората са свободни да правят каквото искат с личния си живот. На теб като не ти харесва, не се еби с твоя братовчед, но остави момичето на спокойствие да си гледа кефа :Р Ей, аман от "благочестивци" като теб.

7.   До номер 3
Това са невинни целувки и жестове, все пак са една кръв, обичат се по семейно му.

8.   Уау. А бе, много се започнаха химиите с тези братовчеди!
Някакъв наплив или поне на мен така ми се струва.

Мисля си, че просто кръвта привлича. Има много еднакви допирни точки, което е хубаво, де.
Например, както ти обичаш своя братовчед (ако имаш).. Само където те ги обичат под друга форма, защото най-вероятно не са ги познавали до скоро.
Само да ти кажа - такива хора изобщо НЕ възприемат братовчеди си, като братовчеди. Така, че е съвсем нормално! :)

9.   Много си загубена това си е нейния живот да прави каквото си иска ако наистина държиш на нея ще я оставиш

10.   А бе това си е напълно нормално. Вие книги и филми не гледате ли? ! Едно време царете във Франция са правили жентби между братовчед и братовчедка. Напълно си е нормално.