Споделена история от Тинейджърски

Момчетата ме харесват като приятел само
Здравейте.
Ето я и моята история. Аз съм нормално момиче. Не се обличам в маркови дрехи, нито съм някакво разглезено момиче. Тиха съм и трудно "излизам от черупката". Но да се върнем на темата.

Пред момчета се откривам почти веднага. И все става така, че момчето взема че ме харесва. Но не главно като момиче, а като характер. Не, че съм грозна. Но както и да е. Аз се влюбвам бързо и ето, че сме си признали. Ставаме гаджета и така нататък. Но след една седмица, две момчето спира да ми пише казва, че не може да пише... и никога повече не ми пише. Не знам дали проблемът е в мен или си е на момчето, но най-вероятно е мой.

Трудно забравям едно момче. Лесно някой може да ми влезе под кожата. Сега едно момче ми прави същия номер. А него го обичам повече от всякога. Никога не съм обичала така. Не искам да го изгубя. Знаем, че се харесваме, обичаме... , но не сме гаджета понеже искаме да запазим приятелството си. Кажете ми какво да направя как да спра да го губя и не само него а всички който ще обичам...

Моля за съвет. Писнало ми е. И моля ви без коментари от рода на "Има време всичко ще се оправи" или подобни.
Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Може би това е само съвпадение, просто не си попаднала на правилния човек. Трудно може да се намери някои, които да си заслужава. Това, че лесно допускаш хора в живота ти е проблема, бъди по недостъпна, това привлича мъжете, изисква се време да срещнеш правилния човек, опознай го първо, избери го по вътрешната красота, външната само заблуждава.

2.   Ти сама си каза каза причината, поради която те искат като приятелка, "Пред момчета се откривам почти веднага" Е като не си потайна как ще им задържиш интереса, :) Бъди потайна, тиха, и не се разкривай, по този начин ще си им интересна :)

3.   Съвета ми е просто да направиш така, че с безразличие дано не звучи грубо да го накараш той да те търси. И ако мислиш, че имаш надежда всичко да се оправи просто не го притискай...

4.   И аз минах през същото съвсем наскоро, но с времето всичко се оправя. Не се притеснявай, а просто се остави на течението. Това е моя съвет.