Споделена история от Тинейджърски

Свърши в мен
Здравейте: Преди 5 дни го направихме с моя приятел и той свърши в мен но когато свърши така бях застанала, че падна по леглото. Когато той свърши в мен ние не престанахме да го правим поне още 10 минути. Бихте ли ми казали каква е вероятността да забременея ако поне малко е влезнало в мен. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Лелееееееееееееееееееее..... Имаш ли акъл? Направо да ти честитя бебето? На колко си години? Май си доста малка ми се струва и най-вече необразована?

2.   100%

3.   Честито бебе миличка!!!

4.   Вижте аз нямам нищо напротив да имам бебе просто попитах доколко е възможно това и съм ви благодарна за искрените отговори. Аз съм на 23 години много сме си говорили с приятеля ми за бебе но още не сме готови. Но сами знаете че да имаш дете на днешно време е голяма отговорност. Много ще се радвам ако имам бебенце просто исках да знам дали вероятността е голяма...

5.   Миличка никой не може да те вини и дори да иска. Ти си достатъчно зряла вече за да знаеш какво искаш от живота. Късмет :П

6.   Наистина е много възможно.. Е, ако имате бебе да му се радвате ;)

7.   Всичко хубаво, но защо постваш в "Тийнейджърски"?...

8.   Ми според мен е доста голям, така че ако имаш късмета честито.

9.   Ей, хора какво правите ??? Ами ако си знаела че е станал гафа за хапчетата не си ли чувала (който са до 3 дена)???? Купуваш си тест от аптеката и при гинеколога то друго маи няма то работата ясна.

10.   Ами вероятноста да си бременна и 99,9 % стега саво да не си била в овулация

11.   Хубаво е да ти е вътре, ама мисли и за после. Вземай тест, пишкай и .... ако са две черти бременна си ти. Ако ли пък не добре и после вземай хапчета, като не искате призарватив.

12.   Е на 23 си, а пък нямаш сексуална култура! Вероятността за бременност е много голяма.просто си направи тест.

13.   Ако част от сперматозоидите оцелеят и успеят да стигнат до яйцеклетката... честито ;д

14.   Като цяло тука се начетох на хейтърски коментари. Аз влязох в сайта с желание да прочета съвети, а единството което виждам са големи хейтъри. Жалко. Смятам, че щом е зададен конкретен въпрос по темата "секс", може да бъде отговорено нормално, без да се правят излишни коментари, относно решението на дадена двойка или начина по който са постъпили. Ако не можете да отговорите не се правете на интересни и не коментирайте. :)