Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е това...
Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Имам въпрос към вас: девствена съм, но постоянно мисля за секс и съм възбудена... дори често си доставям удоволствие... та въпросът ми е това нормално ли е или не за моята възраст и изобщо. Благодаря на всички предварително. :}

Коментари

2.   Аз съм на 14 и съм същата спокойно и няма ден в който да не си доставям удоволствие.

3.   Пфф аз съм на 14 ама сам момче ако искаш пиши пък може да се погрижим един за друг :D

4.   Нормално е!!! Не се притеснявай :)

5.   Аз съм на 13 момче. Според мен е нормално. Ако искаш някой път може да си помогнем двамата :) Само кажи от кой град си.

6.   А това крие ли някакъв риск. Могат ли да се появят някакви проблеми аз също се съблазнявам и мисля за това постоянно но ме е страх да не ми стане нещо.

7.   Като ви се мастурбира, мастурбирайте си, няма вреда.

Но много ви е рано деца за секс. Много сте незрели на тази възраст. Секса не е това, което ви се струва.

Емоционалната страна е много трудна. Ще се сблъскате с проблеми, за които и не подозирате сега. Не сте подготвени за неконтролируемите емоции и болката, с които ще ви се наложи да се справяте. Ще видите за какво става дума, когато му дойде времето.

8.   Аз мисля, че е нормално. Аз съм на 14 и съм момиче. Много рядко се възбуждам и почти не мисля за такива неща или поне се опитвам... аз предпочитам да се срещам с момчета които не мислят само как да изчукат някоя... просто искам да съм нормална... но ако не можеш да се спреш го прави, мисля че няма да ти навреди това...

9.   Kъм номер 6 ..... :д Aмм виж, няма лошо от мастурбирането... мисля че тфа си имала в предвид .. A относно автора, аз съм същата, кфо да ти кажа ХОРМОНИ! Според мен е напълно нормално и не се опитвам да го контролирам.

10.   Аз съм същия момче на 13 и всеки ден мастурбирам и мисля за секс много съм възбуден и ми е много надървен някой да пише съвет :)

11.   Къф съвет ;д...Веднъж за винаги да ви кажа... мастурбирайте си, задоволявайте се, гледайте си порно, дървете се и т.н... ЛОШО НЯМА!!! айде успехчета и със здраве :)

Снежанка