Споделена история от Тинейджърски

Как да рзбера момичето харесва ли ме
Да може би това е най изтърканата история която сте чели тук сигурно 100 пъти, но никъде не намерих отговора си, та ще питам.

Ето я и моята история,
Много си харесвам едно момиче, познавам я, от моя клас е,
не сме си най добри приятели че да сме постоянно заедно но се държим доста приятелски един към друг. Но абсолютно нищо което да покаже че ме мисли за нещо повече.

Проблема е че нямам никаква идея, дали ме харесва. А да и кажа аз какво чувствам е просто немислимо.

На всякъде чета : давай няма какво да губиш, ама има и то много. Ако тя не ми отвърне със съшото аз нито ще мога да я погледна в очите повече нито ще мога да си покажа носа в училище изобщо. Оше 4 години имам до завършване, не бих преживял такива 4 години.

Моля ви посъветвайте ме нещо, лесно така че да мога да го направя, умно така че да не разбере какво се опитвам да разбера и ефикасно разбира се. Моля ви дайте съвет.

Коментари

1.   Като не ти показва тя, покажи и ти! започни по-често да завръзваш някоя темза разговр. а при мен, ако момчето ме хване за кръста и полудявам. Хвани нея уж да минеш и нежно я друпни настрани <3

2.   ами и аз съм бил като тебе но трикът е да се съберете няколко човека и требва да си говорите за тия работи и ти и кажи харесваш ме нали ако тя каже не всички ще почнат да я базикат и ако наистина те харесва накрая ще си признае

3.   Леле! Все едно аз съм го писал, дума по дума

4.   На мен не ми допада коментара на едно. Как ще я хване за кръста (с други думи гъза)?? Това няма да помогне, освен ако той не иска тя да му зашиие шамар (личен опит). Започнете да си говорите, излизайте заедно навън. Виждайте се, и когато не сте в училище. Надявам се да съм помогнала!

5.   Щом толко много се притесняваш и имаш да губиш, по добре се откажи и не прави нищо, забрави я и си намери някоя друга на която да се обясниш, това е моя съвет не си струва просто да си осложняваш живота

6.   Към н1
Това не е ли леко прекалено. По скоро ще си помисли че съм някакъв перверзник който гледа само как да я опипа. Тъй като си момиче и добре разбираш, предложи нещо малко по нормално за двама приятели. Това ще ми свърши работа малко по натам.

7.   Искам да попитам и нещо момичетата.
Какво би ви заинтерсовало в едно момче, на мойте години. Какъв бихте искали да е, да има, да може. Най общо. Ясно е че за всички ви ще е различно но все нещо общо би трябвало да има.

8.   Това с кръста на номер 1. Направи го и ще последва... ШАМАР ( по възможност цигански :D :D )!! Говори с нея, усети как говори с другите момчета и как ти говори на теб. Нека темите, за които говорите, и са приятни и познати, за да видиш дали ще се изтъкне в нещо ( като може би иска внимание така от теб ) или можеш ти да и кажеш в какво си добър ( за да се похвалиш в конкретна тема и без натякване и чак толкова перчене).
Дано съм помогнала! Успех!!!
Ес

9.   Признай и какво чувстваш, предложи и, а ако не се получи защо да не можеш да я погледнеш?? Един мой приятел от моя клас ми предложи отказах му.. и сега сме най- добри приятели.. и всичко си споделяме.. така че каквото и да се случи по-добре опитай да не съжаляваш.. човек трябва да се научи и да губи и да печели

11.   Здравейте, не искам да отварям нова тема и затова ще използвам тази, ако не е проблем. Аз съм на почти 20 години преди време, тогава бях малка, се запознах с едно момче и не след дълго той ме попита кое момче харесвам, но тъй като бяхме малки, аз го взех за базик и и аз го попитах кое момиче си харесва и той отговори, че мен и аз казах, че него харесвам, но това може да ви изглежда смешно, но аз да си кажа. Сега вече много по-късно една вечер бяхме се събрали кампания и негов приятел казва и на мен и на него, че трябва да сме заедно, че той е красив и, че аз би трябвало да го харесвам и т. н, аа въпросното момче казва, че аз може би си имам приятел и аз тъй като това момче винаги е бил не сериозен с мен и се е базикал, аз не им повярвах и реших да се избазикам с тях като кажа на момчето, че и той си има приятелка, но момчето ми отговори, че вече няма и то наистина беше така. После на следващата вечер той ми каза открито и директно, че ме харесва, но на по-следващата вечер го виждам да се целува с друго момиче. Кажете ми как да го разбирам това и изобщо трябва ли да го разбирам по някакъв начин.